МНТУ провів лекцію за участю Гюнти Віксне – голови наглядової ради ініціативи “Притулок Надійний Дім” (Shelter Safe House)

МНТУ провів лекцію за участю Гюнти Віксне – голови наглядової ради ініціативи “Притулок Надійний Дім” (Shelter Safe House)

inЛют 16, 2021

Для студентів спеціальностей Публічне управління і адміністрування та Право була проведена онлайн-лекція з Гюнтой Віксне (Gunta Viksne), яка поділилася інформацією про державний устрій Латвійської Республіки, а також про державну службу у цій країні, державні онлайн-послуги, сервіси e-демократії та інше.

Пані Гюнта працювала  в Міністерстві у справах дітей, сім’ї та інтеграційних справ, очолюючи Департамент проектів, керувала процесом імплементації проектів Фонду ЄС на підтримку інтеграції громадян іноземних держав у Латвії. Зараз Гюнта Віксне є головою наглядової ради ініціативи “Притулок Надійний Дім” (Shelter Safe House), мета якої – розвивати послуги з підтримки осіб, які постраждали від торгівлі людьми, а також легальних іммігрантів, в тому числі тих, хто шукає притулку, біженців та осіб, яким присвоєно альтернативний статус.

Слухачі дізналися не тільки про роботу громадської організації “Притулок Надійний Дім” (Shelter Safe House), але й про їх проекти, комунікації з органами державної влади, залучення фінансування для реалізації проектів, кооперації з партнерами з інших країн, написання грантових заявок та інше.

Студенти МНТУ мають можливість пройти стажування в ГО “Притулок Надійний Дім” (Shelter Safe House), та  набути унікальний досвід роботи в іноземній недержавній організації з Латвійської Республіки.

З питань організації стажування та за більш детальною інформацією, будь-ласка, пишіть на електронну пошту id@istu.edu.ua