До уваги студентів 1-2 курсів, які вступили 2021 року до МНТУ та Коледжу

inСер 27, 2021

Ми раді, що ви стали членами академічної родини МНТУ та навчатиметеся у нашому закладі вищої освіти. Сподіваємся, що студентські роки в нашому університеті будуть цікавими на знайомства, насиченими, продуктивними в опануванні новими знаннями, часом ваших нових звершень та перспектив.

Задля того, щоб ви найскоріше адаптувалися в університетському середовищі, маємо намір ознайомити вас з організацією освітнього процесу в МНТУ, правилами внутрішнього розпорядку, розміщенням структурних підрозділів та аудиторій в університеті.

З метою знайомства з університетом куратори академічних груп проведуть організаційне заняття, на яке ми запрошуємо вас 31 серпня 2021 року до МНТУ у час, вказаний у нижченаведеному графіку.

Під час зустрічі ви можете поставити питання кураторам і отримати відповіді.

Прохання до всіх студентів бути в університеті за 5-10 хвилин до початку зустрічі, щоб зоорієнтуватися та вчасно бути у вказаній в графіку аудиторії.

Графік проведення знайомства з університетом 31.08.2021 року

Чекаємо на Вас!