Офіційне вітання студентам з першим навчальним днем 2021-2022 років

inВер 01, 2021

Сьогодні – 1 вересня – українські школярі та студенти відзначають день знань. Для когось продзвенить перший шкільний дзвоник, хтось – лишень розпочне нове життя у здобутті професії, а дехто вже перебуватиме на останній сходинці та робитиме кроки у практичному застосуванні здобутих навичок у роботі.

Ми хочемо привітати усіх студентів Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая з цьогорічним початком навчання та побажати головного: сприймати 1 вересня не як початок безсонних ночей та постійних завдань, а як новий пришвидшений ритм життя, з цікавими подіями, спілкуванням та самовдосконаленням. Ви робите це для себе, тож будьте певні, що «нагорода не змусить на себе чекати». Адже кожна праця приносить свій результат.

І хоч навчання ніколи не було простою справою, керівництво та науково-педагогічний колектив університету та Фахового коледжу ЗВО «МНТУ» намагатиметься зробити усе можливе, аби допомогти Вам полегшити цей процес.

І пам’ятайте: «Чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе».

Беріть для життя основне та не падайте духом через помилки.

З початком навчального року!