Офіс трансферу знань

Проект www.my-ktu.eu: Офіс трансферу знань - обмін прикладних досліджень та технологічно-підприємницьких ноу-хау до розвитку міждисциплінарних навчальних програм (Knowledge Transfer Unit - From Applied Research and Technology-Entrepreneurial Know-How Exchange to Development of Interdisciplinary Curricula Modules).
Офіс трансферу знань (ОТЗ) фокусується на моніторингу та дослідженні тенденцій внутрішнього і міжнародного ринку в області високих технологій і виробництва. Основними цілями ОТЗ є визначення кращих досліджень, вивчення передового досвіду монетизації досліджень; доведення до персоналу закладу і популяризація результатів досліджень навчального закладу. Для цього підрозділ ОТЗ організовує зустрічі університетської спільноти, науковців і ділових партнерів для обміну інформацією і розробки найкращих процесів і практик в процесі спілкування і обговорення потенційно привабливих дослідницьких проектів.
Підрозділ ОТЗ є центральною ланкою прикладних досліджень, яка має на меті сприяння передачі знань і технологій і покращення комунікації між університетськими дослідженнями і студентами різних факультетів із бізнес-середовищем. Подальші компоненти місії також припускають збільшення потенціалу університетських дослідницьких груп (УДГ) щодо дострокової кооперації з бізнес-партнерами; мобілізація зусиль ОТЗ на розробку найбільш корисного для суспільства кінцевого продукту; заохочення професорсько-викладацького складу і студентів до активної участі в інноваційному процесі; скорочення розриву між дослідженнями/розробками і практичним впровадженням; сприяння регіональному економічному зростанню і створенню нових робочих місць.
ОТЗ є службовим підрозділом, який обслуговує студентів, персонал і наукове співтовариство Університету і виконує такі функції:
- підтримка мережевого інтерфейсу університету і контактної інформації для компаній і зовнішніх партнерів з особливим акцентом на оптимізацію передачі знань (програми безперервної освіти, тренінги, семінари);
- організація науково-технічних досліджень і дослідно-конструкторських розробок (R & D, написання грантів, управління проектами);
- внутрішнє консультування для впровадження університетських інновацій на ринку (комерціалізація) і внутрішньої оцінки (управління інтелектуальною власністю та дослідження ринку).
В рамках розвитку проекту планується придбання 3D принтера та сканера. Головною метою зазначеного етапу проекту є залучення студентів, викладацького складу Університету, дослідників та локальних/національних і міжнародних бізнес-партнерів для розробки спільних продуктів інтелектуальної власності та подальшої їх комерціалізації.
Зазначений проект фінансується за рахунок коштів Європейської Комісії в рамках проекту ТЕМПУС.
Місія:
ОТЗ є одним з основних напрямків для наукових досліджень і розробок в галузі прикладної науки для передачі знань і технологій, а також слугує для прискорення зв'язку між дослідниками з наукового середовища та студентами з різних офісів щодо можливих аспектів їх бізнес-діяльності; поширювати досвід, кращі практики та навички Університету для клієнтів: малого та середнього бізнесу, заводів, фабрик, урядових і неурядових організацій і суспільства в цілому; збільшує залученість ключових зацікавлених сторін.
Бачення:
Баченням розвитку ВТХ є координації контактів із зовнішніми суб'єктами (бізнес-співтовариством, суспільством, дослідниками і студентами за межами університету) в Україні та за кордоном і створення оперативних баз даних потенційних партнерів для прикладних проектів; бути провідною структурною одиницею в Україні з високою репутацією за якість продукції та послуг, актуальності нашої комерційної діяльності та її реальною високою вартістю комерціалізації.
Цінності:
- Ефективність - надання найкращих результатів Університету та ключовим зацікавленим сторонам
- Професіоналізм - наявність досвідченого персоналу, який може надати найкращі якісні результати та послуги
- Креативність - нові та нестандартні способи мислення
- Орієнтовність на послуги та результат - задовольнити конкретні потреби клієнтів
- Нетворкінг та робота у команді - співпраця з колегами всередині та за межами Університету, синергія дій
Послуги:
- Спіробітництво Університету та бізнесу
- Допомога в написання грантових заявок
- Підтрмка та консультація дослідницьких груп Університету та стартапів
- Допомога в процедурі патентування винаходів та розробок та їх ліцензування
- Аналіз ринку та допомога в проведенні опитувань
- Надання доступу до внутрішніх та зовнішніх баз даних (проектів, потенційних бізнес-партнерів, ліцензійних угод тощо)
- Проведення тренінгів для студентів та дослідників
- Створення та надання послуг з 3D друку
Контакти: Вероніка Худолей, Станіслав Кухтик
Ел. Пошта: ktu@istu.edu.ua, тел.: (044) 291-53-64
- Новини Про МНТУ
- Нам 25 років Абітурієнту
- Вступ без іспитів
- Курси підготовки до ЗНО
- Підготовка до магістерського ЗНО Атестація держслужбовцівКоледж
- Заочне навчання
- Дистанційне навчання
- Друга вища освіта
- Банківські реквізити
- Аспірантура
- Працевлаштування
- Вакансії Наукова діяльністьМіжнародна діяльністьДоступ до публічної інформаціїInternational Students Admissions
- Контакти
- Скринька довіри
- Зворотній зв’язок
Рівень акредитації: IV |
|
Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями |
|
Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр |
|
Військова кафедра: |
![]() |
Гуртожиток: |
![]() |
Післядипломна освіта: |
![]() |
Аспірантура, докторантура: |
![]() |
Курси підготовки до ЗНО: |
![]() |






