В МНТУ сьогодні незвичайне свято - сьогодні святкує свій день народження ректор нашого університету - Худолей Вероніка Юріівна!

Наша велика сім’я МНТУ щиро та від усього серця вітає Вас!
Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим керівником, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Якого всі люблять та поважають, бо повагу не купити ні за які гроші. Ми бажаємо Вам не тільки творчих успіхів і кар'єрного зростання, а й сімейного благополуччя і звичайного людського щастя.

Юний друже, пропонуємо тобі підготуватися до ЗНО разом з нами!

Ти і сам добре знаєш, що зовнішнє незалежне оцінювання - це одне із перших складних випробувань для майбутнього студента. А хто в підготовці допоможе краще, ніж справжні спеціалісти своєї справи? З нашими підготовчими курсами, можеш бути впевненим, що:
• Ти розширюєш свої знання зі шкільної програми, якісно готуєшся до здачі ЗНО та суттєво підвищуєш свій конкурсний бал для вступу у заклад вищої освіти;
• Курси підготовки до ЗНО на базі МНТУ - це не лише можливість здобути додаткові знання та систематизувати їх, а й психологічна адаптація до навчання у вищій школі...

Світла пам'ять

На Харьківщині сталася страшна авіакатастрофа, яка забрала не одне життя!
МНТУ висловлює свої глибокі співчуття сім’ям загиблих військових льотчиків та курсантів Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба.
Вічна пам`ять!

Вакансія

Ніяк не вдається знайти роботу не тільки для того, щоб заробити грошей, а й для "душі"? Вважаєте, що в наш час таке поєднання - нереальне? Ми доведемо Вам протилежне! Сьогодні в нашому МНТУ відкрита вакансія Завідувача  кафедри комп'ютерних наук та інженерії програмного забезпечення.
Які  ОБОВ'ЯЗКИ має Завідувач кафедри комп'ютерних наук та інженерії програмного забезпечення:
1. Управління навчальним процесом (планування, організація, мотивація, контроль); 2. Регулярно (не рідше одного разу на п'ять років) проходити різні форми підвищення кваліфікації;
ВИМОГИ до кандидата:
● науковий ступінь (з технічних або фізико...

Вакансія

Шукаєте цікаву роботу, на яку б ходили із задоволенням щодня? Бажаєте не тільки ділитися своїми знаннями, а й відкривати для себе нові можливості та горизонти? Тоді Вам точно необхідно стати невід'ємною частиною команди МНТУ! А в нас зараз якраз відкрита вакансія Доцента кафедри комп'ютерних наук та інженерії програмного забезпечення.
Що входе до ОБОВ'ЯЗКІВ?
1. Забезпечувати високий науково-теоретичний і методичний рівень викладання відповідної дисципліни.
2. Регулярно (не рідше одного разу на п'ять років) проходити різні форми підвищення кваліфікації...

Новини по проекту HRLAW

Міжпроектна зустріч Студенстьких Омбудсменів

10 вересня 2019 року відбулась міжпроектна зустріч між представниками Офісів Студентського Омбудсмена Міжнародного науково-технічного університету ім. академіка Юрія Бугая та Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана в рамках проектів Еразмус+ HRLAW та AESOP. Під час зустрічі представники обмінялися досвідом щодо створення Офісу Студентського Омбудсмена при кожному університеті, його місії, стратегії, функціонуванні та структурі, надання послуг, комунікації зі студентами, викладачами та керівництвом університету, шляхами вирішення спорів та звернень від студентів та інше.

Офіси Сстудентського Омбудсмена домовились про подальшу співпрацю та обмін досвідом в напрямку посилення студентського самоврядування та його ефективного функціонування при вищезазначених університетах.

Дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ “Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови”

5 вересня 2019р.

В стінах Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський Авіаційний Інститут», 5 вересня 2019р. відбувся дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ “Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови” (European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova 573861-EPP-1-2016-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP / HRLAW). Моніторинг було проведено представниками Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Протягом доби українські університети-партнери проекту (Міжнародний науково-технічний університет ім. академіка Юрія Бугая, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський Авіаційний Інститут», Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та Хмельницький національний університет) представили результати проекту HRLAW, а саме:

  • створення Офісів Студентського Омбудсмена на базах зазначених університетів та презентували розроблений Кодекс академічної етики;
  • 9 навчальних курсів для студентів магістратури, 5 навчальних курсів для студентів докторантура і 2 додаткові навчальні курси з захисту прав людини;
  • План поширення результатів та План забезпечення сталості проекту HRLAW та інше.

Представники Національного Еразмус+ офісу в Україні високо оцінили досягнуті результати проекту та розроблені матеріали, надали свої рекомендації щодо їх вдосконалення, які будуть прийняті до уваги українськими університетами-партнерами та допрацьовані протягом останніх декількох місяців до завершення проекту.

Додатково з навчальними курсами та іншими результатами проекту HRLAW можна ознайомитися за посиланням:

https://istu.edu.ua/mizhnarodna-dijalnist/hrlaw/rezultati-proektu/

Прес-реліз

МНТУ на шляху до створення юридичної освіти майбутнього

22-26 липня 2019р.

Навчальна сесія та координаційна зустріч партнерів проекту HRLaw у Королівському технологічному інституті, Стокгольм, Швеція

11-15 червня 2019р.

Під час цієї поїздки 11-14 червня 2019 року наші викладачі та ректор відвідали Королівський технологічний інститут (м. Стокгольм, Швеція) з метою участі у навчальній сесії та координаційній зустрічі за проектом ERASMUS+ HRLAW.

В перший робочий день учасники проектного консорціуму ознайомились із юридичними особливостями вищої освіти Швеції, а також із кодексом поведінки та політикою зайнятості Королівського технологічного інституту, після чого відбулась інтенсивна робота в групах за наданими завданнями.

В другий день зустрічі були обговорені питання та виклики інтернаціоналізації вищої освіти. Крім того, всі учасники консорціуму взяли участь у тренінгу та панельних дискусіях, присвячених підвищенню гендерної рівності у STEM.

В третій день зустрічі учасники проекту продовжили роботу на тренінгу та панельних дискусіях, присвячених підвищенню гендерної рівності у STEM, після чого відбулась координаційна зустріч та моніторинг результатів проекту ERASMUS+ HRLAW.

Старт курсу серед студентів-правників

11 березня 2019 року

Студенти магістратури права почали вивчати та ознайомлюватися з новою спеціалізацією з прав людини. Курс, який почався з висвітлення міжнародної системи захисту прав людини, студенти сприйняли с великої зацікавленістю та інтересом, і з нетерпінням очікують на нові теми даної спеціалізації для вивчення, поглиблення своїх знань та набуття практичних навичок.

4-а координаційна зустріч в рамках проекту ERASMUS+ HRLAW в Талліннському технічному університеті

10-14 грудня 2018р.

10-14 грудня 2018 року у Талліннському технічному університеті TalTech (м. Таллінн, Естонія) відбулась 4-а координаційна зустріч з проекту ERASMUS+ 573861-EPP-1-2016-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP "European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova" - ERASMUS+ HRLAW

У перший день координаційної зустрічі було проведено круглий стіл зі співробітниками Талліннського технічного університету TalTech.

У другий день зустрічі співробітниками Талліннського технічного університету TalTech членам проектного консорціуму було представлено такі лекції та презентації: «Управління людськими ресурсами в Талліннському технологічному університеті: система підтвердження та мотивації персоналу», «Визнання спільних дипломів - міжнародна належна практика та рекомендації», «Нова міжнародна система у процесі формування: ступінь участі країн Балтії в цьому процесі», «Стратегічні цілі та стратегії TalTech інтернаціоналізації в 2010-2018 роках. Економічна політика в Естонії. Події минулого і поточного часу. Результати», «Міжнародний маркетинг в TalTech».

Наступного дня були представлені наступні теми: «Лекторій для відділу міжнародного співробітництва», «Юридична та політична філософія», «Кредитна мобільність та її поточна ситуація в TalTech», «Презентація спільних магістерських програм ERASMUS-MUNDUS», «Інженерна педагогіка та CASE-навчання»

У четвертий день координаційної зустрічі співробітники Талліннського технічного університету TalTech представили членам проектного консорціуму наступні лекції та презентації: «Нові реформи та стандарти навчальних програм», «Академічна доброчесність: шляхи Естонії та України», «Дизайн та технологія програм майбутнього», «Трансфер інновацій та знань». Крім цього, в четвертий день відбувся круглий стіл з співробітниками Талліннського технічного університету TalTech та Королівського технологічного університету KTH (Швеція) щодо ідей для нових спільних проектів.

В останній день відбулась координаційна зустріч з менеджментом зазначеного проекту, на якій були обговорені досягнуті результати проекту та подальші кроки його імплементації.

Академічний візит колег-партнерів з Національного юридичного університету імені Я. Мудрого до МНТУ в рамках проекту ERASMUS+ HRLAW та Міжнародного тижня ERASMUS+ в Україні

5-6 листопада 2018р.

5-6 листопада 2018 року викладачі Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого відвідали Київ та під час  візиту завітали до МНТУ, де провели ряд групових дискусій зі студентами магістерських програм, які були розроблені під час проекту HRLAW та щодо створення посади студентського омбудсмена; зустрілися з викладачами та адміністрацією університету для розширення мережі співпраці. Під час зустрічі з викладачами та студентами МНТУ викладачі НЮУ презентували розроблений Кодекс академічної доброчесності та домовились щодо подальших дій щодо його впровадження в українській академічній громаді.

Засідання Вченої ради

10 жовтня 2018р.

На засіданні Вченої ради ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» 30 жовтня 2018 року було ухвалено рішення щодо друку навчального посібника «Прецедентне право Європейського Суду з прав людини з захисту прав вразливих верств населення», який було розроблено в рамках проекту Еразмус+ "Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови". Авторами зазначеного посібника є к.ю.н. О. Гайдулін та к.ю.н. І. Шаркова.

Засідання Вченої ради

20 вересня 2018р.

На засіданні Вченої ради ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» 20 вересня 2018 року було ухвалено рішення щодо друку навчального посібника «Імміграція та адвокація прав біженців і внутрішньо переміщених осіб», який було розроблено в рамках проекту Еразмус+ "Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови". Авторами зазначеного посібника є к.ю.н. Ю. Деркаченко та к.ю.н. С. Кухтик.

Засідання Комісії з академічної етики

07 травня 2018р.

Сьогодні, 7 травня 2018 року, на засіданні Студентської ради «Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая» були прийняті рішення про ухвалення Положення Про уповноваженого з прав студентів (Студентського омбудсмена) та Кодексу академічної етики, з якими можна ознайомитись за посиланням нижче.

Зазначені Положення та Кодекс розроблялися студентською спільнотою та фахівцями з МНТУ разом з українськими та міжнародними партнерами в рамках проекту Еразмус+ "Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови".

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРЫ
HRLAW
Erasmus plus
Офіс трансферу знань
Образование в Украине
###OSVITACOMUA###
Міністерство освіти науки молоді та спорту України