Шановні студенти та викладачі!

На останньому засідання комісії з надзвичайних ситуацій міста Києва було ухвалено рішення про продовження карантинних обмежувальних заходів відповідно до вимог протиепідеміологічних норм. У зв'язку з цим, адміністрацією ЗВО «МНТУ» було прийнято рішення продовжити дистанційну роботу і навчання. Повідомляємо Вас, що наразі дистанційну роботу продовжено терміном на 2 тижні, тобто, потенційною датою виходу на звичайний режим роботи є 30 квітня. Якщо стосовно рішення будуть виникати подальші зміни, адміністрація закладу у терміновому порядку повідомлятиме Вас про них. Будь ласка слідкуйте за новинами, у яких повідомлятимуться новини щодо актуальної ситуації.

2021 - ювілейний рік геніальної Лесі Українки

«Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає...»
Леся Українка. Лісова пісня
25 лютого виповнилося 150 років від Дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.
Її талант розкрився у багатьох різновидах літературної праці: поезії, драматургії, прозі, літературній критиці і публіцистиці, перекладацькій роботі і фольклористиці. Нині твори поетеси читають на різних континентах, вони видаються мовами багатьох народів світу...

До уваги студентів, аспірантів та молодих науковців!

МНТУ запрошує до участі у V Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку», яка відбудеться 22 квітня 2021 року
У рамках конференції  планується обговорення широкого кола правових, медичних, технічних, соціально-гуманітарних та економічних питань на секціях:
• міжнародної економіки, обліку та фінансів;
• менеджменту та публічного адміністрування;
• права;
• інформаційних технологій та програмної інженерії...

Оголошення про дистанційний прийом учасників освітнього процесу на період з 05.04.2021 до 16.04.2021

УВАГА! Оголошення!  Керуючись рішенням постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій КМДА (протокол № 29 від 01.04.2021) на підставі наказу президента ЗВО "МНТУ" від 01.04.2021 № 9-А "Про зміну умов праці" з метою дотримання протиепідемічних правил, прийом  учасників освітнього процесу на період з 05.04.2021 до 16.04.2021 здійснюється в телефонному режимі:
044 360 47 07;
050 505 24 40;
067 505 44 85;
073 505 44 85...

Шановні абітурієнти!

У зв'язку з певними обставинами, ми вимушені повідомити вас, що он-лайн зустріч, яка була запланована на 15:00 31 березня 2021 року, переноситься. Наразі, було вирішено обрати орієнтовний час проведення заходу ближче до кінця квітня.
Ми, як організатори, усвідомлюємо значущість зустрічі, адже вам, як вступникам, кортить скоріше дізнатися про вступну кампанію, яка незабаром розпочнеться. Приносимо свої щирі вибачення за незручності, які виникли, і просимо не втрачати інтересу до події.
Якщо бажаєте взяти участь у зустрічі, можете продовжувати надсилати запитання, які вас...

Луцкий биотехнический институт

Приоритетным направлением работы Луцкого биотехнического инситута Международного научно-технического университета имени академика Юрия Бугая является подготовка высококвалифицированных специалистов в области медицинской техники. Учитывая постоянное совершенствование современной медицинской аппаратуры и оборудования, сложность их обслуживания в условиях клинической практики, в процессе подготовки специалистов по биотехническим и медицинским аппаратам, студенты осваивают дисциплины технического и медицинского профилей.Такой подход позволяет повышать уровень подготовки медицинских инженеров, что, безусловно, повышает не только эффективность эксплуатации современной медицинской техники в учреждениях здравоохранения, но и уровень новых отечественных разработок.

Луцкий биотехнический институт является инициатором научно-практических разработок в реализации медико-санитарного законодательства на региональном уровне.

Институт активно участвует в реализации проекта Tempus Tasis. Международная деятельность Луцкого биотехнического института позволяет адаптировать студентов к европейской и североамереканской системе образования благодаря их обучению зарубежом и общению с иностранными специалистами непосредственно в стенах института.

В ноябре 2001 года по инициативе руководства института совместно с Центром документации и информации НАТО в Украине, в Луцке, проведена Международная научно-практическая конференция "Украина - НАТО: стратегическое партнерство".

Направления подготовки и специальности:

  • электронные аппараты (биотехнические и медицинские аппараты и системы;
  • медицина (лабораторная диагностика);
  • компьютерные науки (программное обеспечение автоматизированных систем);
  • экология (экология и охрана окружающей среды);
  • менеджмент (менеджмент организаций);
  • экономика (финансы и кредит; учет и аудит);
  • филология (перевод (английский, французский, немецкий языки);
  • право (правоведение).

Материально-техническая база: 3 учебных корпуса, 10 лабораторий, 82 учебных кабинета, 7 компьютерных классов, 103 ПК с периферийным оборудованием, свободный доступ к сети Internet (выделенная линия), культурно-спортивный комплекс, современный медицинский центр.

Профессорско-преподавательский состав: среди 50 преподавателей - 14 профессоров, докторов наук, 20 доцентов, кандидатов наук.

43020, Волынская обл.

Луцк, ул. Сагайдачного, 6

Официальный сайт: lbi.lutsk.ua

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Уровень аккредитации: IV

Форма обучения: дневная, заочная, по дистанционным технологиям

Квалификационный уровень: младший специалист, бакалавр, специалист, магистр

Военная кафедра:

Общежитие:

Последипломное образование:

Аспирантура, докторантура:

Курсы подготовки к ВНО:

ПАРТНЕРЫ
HRLAW
Erasmus plus
Офіс трансферу знань
Образование в Украине
###OSVITACOMUA###
Академія безперервного навчання
Huspi
Міністерство освіти науки молоді та спорту України