Шановні студенти та викладачі!

На останньому засідання комісії з надзвичайних ситуацій міста Києва було ухвалено рішення про продовження карантинних обмежувальних заходів відповідно до вимог протиепідеміологічних норм. У зв'язку з цим, адміністрацією ЗВО «МНТУ» було прийнято рішення продовжити дистанційну роботу і навчання. Повідомляємо Вас, що наразі дистанційну роботу продовжено терміном на 2 тижні, тобто, потенційною датою виходу на звичайний режим роботи є 30 квітня. Якщо стосовно рішення будуть виникати подальші зміни, адміністрація закладу у терміновому порядку повідомлятиме Вас про них. Будь ласка слідкуйте за новинами, у яких повідомлятимуться новини щодо актуальної ситуації.

2021 - ювілейний рік геніальної Лесі Українки

«Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає...»
Леся Українка. Лісова пісня
25 лютого виповнилося 150 років від Дня народження Лесі Українки - видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури.
Її талант розкрився у багатьох різновидах літературної праці: поезії, драматургії, прозі, літературній критиці і публіцистиці, перекладацькій роботі і фольклористиці. Нині твори поетеси читають на різних континентах, вони видаються мовами багатьох народів світу...

До уваги студентів, аспірантів та молодих науковців!

МНТУ запрошує до участі у V Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку», яка відбудеться 22 квітня 2021 року
У рамках конференції  планується обговорення широкого кола правових, медичних, технічних, соціально-гуманітарних та економічних питань на секціях:
• міжнародної економіки, обліку та фінансів;
• менеджменту та публічного адміністрування;
• права;
• інформаційних технологій та програмної інженерії...

Оголошення про дистанційний прийом учасників освітнього процесу на період з 05.04.2021 до 16.04.2021

УВАГА! Оголошення!  Керуючись рішенням постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій КМДА (протокол № 29 від 01.04.2021) на підставі наказу президента ЗВО "МНТУ" від 01.04.2021 № 9-А "Про зміну умов праці" з метою дотримання протиепідемічних правил, прийом  учасників освітнього процесу на період з 05.04.2021 до 16.04.2021 здійснюється в телефонному режимі:
044 360 47 07;
050 505 24 40;
067 505 44 85;
073 505 44 85...

Шановні абітурієнти!

У зв'язку з певними обставинами, ми вимушені повідомити вас, що он-лайн зустріч, яка була запланована на 15:00 31 березня 2021 року, переноситься. Наразі, було вирішено обрати орієнтовний час проведення заходу ближче до кінця квітня.
Ми, як організатори, усвідомлюємо значущість зустрічі, адже вам, як вступникам, кортить скоріше дізнатися про вступну кампанію, яка незабаром розпочнеться. Приносимо свої щирі вибачення за незручності, які виникли, і просимо не втрачати інтересу до події.
Якщо бажаєте взяти участь у зустрічі, можете продовжувати надсилати запитання, які вас...

Первый президент

Бугай Юрий Николаевич

Доктор технических наук, профессор, академик Академии горных наук, действительный член Международной академии наук высшей школы, член-корреспондент Академии педагогических наук Украины.

Родился 27 декабря 1947 года в г. Шахты Ростовской области (Россия) в семье военнослужащего.

Первые строки трудовой биографии он начал писать после истечения Азербайджанского института нефти и химии им. М. Азізбекова в 1970 году на должности мастера машиностроительного завода. Большая трудоспособность, высокий профессионализм, организаторские способности, ответственность за порученное дело, общительность и доброжелательность, уважение к людям позволили Ю.М. Бугаю пройти знаменитый служебный путь  от молодого специалиста к первому заместителю Министра образования Украины, начать Международный научно-технический университет (МНТУ), стать его первым президентом.

Ю.М. Бугай был известным научным работником и талантливым педагогом, генератором новых идей и эффективных решений. Он заложил основы нового направления прикладных научных исследований в нефтегазовой сфере, соединивши их с наставительно-педагогической деятельностью. С целью внедрения в практике инновационных учебных и исследовательских технологий согласно международным требованиям создал в МНТУ собственную научно-педагогическую школу, стал автором больше трехсот учебников, учебных пособий, научных работ. Под руководством Ю.М. Бугая 34 научный работника защитили кандидатские и докторские диссертации.

Юрий Николаевич принимал активное участие в разработке законодательства Украины в области образования. Он был одним из авторов Концепции национальной высшей школы Украины, Национальной доктрины ее развития.

За личные заслуги перед государством Ю.М. Бугай был награжден шестью медалями и дипломами ВДНХ, стал лауреатом Международного академического рейтинга "Золотая фортуна" в номинациях "За заслуги в развитии экономики Украины" и "За весомый вклад в развитие национальной высшей школы Украины".

Он - Почетный гражданин четверых городов Соединенных Штатов Америки и Аргентины.

Его имя выбито в "Золотую книгу украинской элиты".

Ю.М. Бугай имел боевой, настойчивый характер, был знаемым спортсменом и организатором известных в Украине баскетбольной и волейбольной команд.

21 мая 2003 года научная и педагогическая общественность Украины испытала трудной потери - на пятьдесят шестом году пошел из жизнь большой труженик, человек неспокойного характера, истинный знаток своего дела, заслуженный деятель науки и техники Украины БУГАЙ ЮРИЙ НИКОЛАЕВИЧ.

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Уровень аккредитации: IV

Форма обучения: дневная, заочная, по дистанционным технологиям

Квалификационный уровень: младший специалист, бакалавр, специалист, магистр

Военная кафедра:

Общежитие:

Последипломное образование:

Аспирантура, докторантура:

Курсы подготовки к ВНО:

ПАРТНЕРЫ
HRLAW
Erasmus plus
Офіс трансферу знань
Образование в Украине
###OSVITACOMUA###
Академія безперервного навчання
Huspi
Міністерство освіти науки молоді та спорту України