Вступна кампанія МНТУ 2021 року

Шановні вступники! 31 березня МНТУ організовує зустріч у форматі он-лайн на тему: «Вступна кампанія 2021».
Питання будуть збиратися до 12:00 31 березня 2021 року. А вже о 15:00 відповіді на запитання будуть надані відповідальним секретарем приймальної комісії Максимом Єрмаковим в прямому ефірі соціальної мережі Фейсбук.
Ми розуміємо, що вступна кампанія - це важливий етап у житті вступника та його батьків. Звідси - і велика кількість питань «що, де та як краще?». Саме тому прагнемо допомогти вам.
Для зібрання питань створена спеціальна анкетна форма, заповнення якої займе не більше 10 хвилин...

ЗВО «МНТУ» оголошує набір до аспірантури!

Запрошуємо молодих науковців розпочати навчання  в аспірантурі ЗВО «МНТУ» для здобуття третього освітньо-наукового рівня вищої освіти доктора філософії за спеціальністю 051 «Економіка» (денна та заочна форми навчання)
Освітній процес передбачає здобуття теоретичних знань, умінь, навичок та інших компетентностей, достатніх для продукування нових ідей, розв'язання комплексних проблем у галузі професійної та інноваційної діяльності, а також проведення власного наукового дослідження.
Прийом документів: з 01 березня по 31 березня 2021 року...

Нові надходження до розділу «SOFT SKILLS» електронної бібліотеки МНТУ

Незалежно від спеціальності вам знадобляться хоча б кілька «гнучких навичок».
Щоб домогтися успіху у професії, потрібно вміти добре ладити з колегами, клієнтами, менеджерами і керівниками.
Які soft skills розвивати, де використовувати і як прокачувати?
Відповіді на ці запитання ви знайдете у розділі «SOFT SKILLS» електронної бібліотеки.
Ми поповнили ЕЛЕКТРОННУ БІБЛІОТЕКУ новими виданнями з питань формування важливих «гнучких навичок», які допоможуть не загубитися в майбутньому...

Увага!

У рамках роботи з 01 по 03 березня 2021 року експертної групи для проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування" освітньої програми "Публічне управління та адміністрування" за першим рівнем вищої освіти, 02 березня 2021 року о 14.00 буде проводитись відкрита онлайн-зустріч з експертами, до якої запрошуються усі охочі.
Подключитися до конференції можна за посиланням Zoom:
https://us04web.zoom.us/
Ідентифікатор конференції: 770 1665 2676
Код доступу: zoom2021

Важлива інформація! В МНТУ підготовчі курси до ЗНО проходять в аудиторіях!

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити максимально ефективну підготовку до ЗНО з дотриманням усіх протиепідемічних заходів у приміщеннях навчального корпусу МНТУ!
В аудиторіях  МНТУ проведена розмітка розташування учасників освітнього процесу з дотриманням соціальної дистанції; проводиться посилена санітарна обробка;  обов'язковим є наявність дезінфікуючих засобів; на всіх входах та у місцях загального користування розміщені контейнери для збору використаних засобів; постійно проводиться інформування про профілактику інфекції.
Чекаємо вас в аудиторіях МНТУ!

АНОНС курсу «Знайомство з медіацією»

15.01.2021 16:07

Міжнародна Академія безперервного навчання (МАБН, або International Academy of Lifelong Learning - IALL), співзасновником якої є МНТУ, запрошує працівників та студентів МНТУ підвищити свою професійну кваліфікацію та пройти авторські кваліфікаційні сертифіковані курси «Знайомство з медіацією» для представників різних професій, а саме:

  • знайомство з медіацією для роботодавців (запрошуються власники компаній, керівники та  менеджери всіх рівнів);
  • знайомство з медіацією для профспілок (запрошуються громадські діячі, представники трудових колективів, члени та активісти профспілок);
  • знайомство з медіацією для юристів (запрошуються юристи, адвокати, студенти та аспіранти юридичних факультетів);
  • знайомство з медіацією для психологів (запрошуються практикуючі психологи, студенти та аспіранти факультетів психології, реабілітації);
  • знайомство з медіацією для вчителів (запрошуються вчителі, викладачі, тренери, коучери, батьки, студенти та аспіранти педагогічних факультетів);
  • знайомство з медіацією для лікарів (запрошуються лікарі, керівники та адміністративні працівники медичних закладів, студенти та аспіранти медичних факультетів).

По закінченню курсів учасники отримують кваліфікаційний сертифікат. Сертифікати програм МАБН є спільними сертифікатами Міжнародної Академії безперервного навчання і Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая.

МАБН створена відповідно до новітніх світових ідей і підходів до надання безперервної освіти для дорослих. Безперервне навчання для дорослих сьогодні є у центрі уваги Європейського Союзу, ЮНЕСКО та країн OECD. Адже сучасні працівники можуть бути успішними та затребуваними на ринку праці лише за умови постійного підвищення своєї кваліфікації з урахуванням новітніх технологій та нових потреб суспільства. У світі, що стрімко та постійно змінюється, отриманих у школі та університеті знань людині точно не вистачить для успішної роботи протягом 40 років (аж до виходу на пенсію). Отже, забезпечення безперервного навчання для дорослого населення стає другим пріоритетом спеціальних навчальних програм після первинної шкільної, професійної та вищої освіти.

МАБН розробляє власні, авторські сертифіковані навчальні програми. Всі навчальні програми затверджуються/акредитуються спільними засіданнями Вченої ради МНТУ та МАБН. Авторами навчальних програм є доктори та кандидати наук, які мають більше 15 років досвіду викладання як у закладах вищої освіти, так і на тренінгах для дорослого населення, а також мають великий практичний досвід відповідної роботи.

При розробці та проведенні навчальних програм МАБН враховуються ідеї, підходи та стандарти, що відображені, зокрема:

1) У документах Європейського Союзу:

  • Меморан­дум про безперервну освіту Комісії Європейського Союзу від 30 жовтня 2000 року;
  • «Action Plan on Adult learning» Brussels, 27.9.2007 COM(2007) 558 Communication from the Commission to the Council, the European Parliament, the European  Economic and Social Committee and the Committee of the Regions;
  • Report "The challenges of lifelong learning" of a seminar involving the New Independent States and Mongolia, February 2002;

2) У документах ЮНЕСКО: документи ХІХ Генеральної конференції ЮНЕСКО; рекомендації ЮНЕСКО щодо технічної та професійної освіти (в редакції 2015 року);

3) У документах країн «Група 20»:

 

  • Lifelong learning strategy - G20 meeting. IOE. BIAC. March, 2010.

 

Отримати інформацію про програми та курси МАБН детальніше можна тут: https://iall.pro/ua/

Хочеш дізнатися більше? Пиши нам, і ми з задоволенням відповімо на всі твої запитання! Чекаємо на тебе!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ