АНОНС курсу «Знайомство з медіацією»

Міжнародна Академія безперервного навчання (МАБН, або International Academy of Lifelong Learning - IALL), співзасновником якої є МНТУ, запрошує працівників та студентів МНТУ підвищити свою професійну кваліфікацію та пройти авторські кваліфікаційні сертифіковані курси «Знайомство з медіацією» для представників різних професій, а саме:
- знайомство з медіацією для роботодавців (запрошуються власники компаній, керівники та  менеджери всіх рівнів);
- знайомство з медіацією для профспілок (запрошуються громадські діячі, представники трудових колективів, члени та активісти...

Українці відзначають Старий Новий Рік!

13 січня накривають стіл з обов'язковою кутею, ходять по домівках сусідів і бажають щедрого Нового року - щедрують. Ця традиція збереглася до сьогодні і підтримується молоддю. Навіть у великих містах часто можна почути традиційні щедрівки, зустріти справжні вертепи  чи просто побачити зерно, розсипане по долівці, - вірний знак свята і гарантію доброго гумору.
Головне у цьому святі - добре серце і побажання достатку, спокою та щастя. Тож і ми у МНТУ зичимо вам продуктивності і благополуччя в Новому Році!
Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров'я!

ВАЖЛИВО! Шановні учасники освітнього процесу!

З 11 січня 2021 року в МНТУ відбуватимуться навчальні заняття та контрольні заходи у всіх здобувачів вищої та фахової передвищоїосвіти денної та заочної форм навчання у дистанційному режимі, згідно розкладу, оприлюдненому на офіційному сайті МНТУ, із використанням платформи G Suite for Education (з використанням сервісів Googe Classroom, GoogleMeet). 4 курс денної форми навчання розпочне заняття у режимі онлайн з 18 січня 2021 року.
Інформаційна підтримка викладачів та студентів МНТУ здійснюється фахівцями Центру дистанційної...

Вітаємо з Різдвом Христовим!

У це світле свято бажаємо миру і спокою в Україні, у кожному домі, тепла в серці і любові до життя, душевної рівноваги, взаєморозуміння, добра, любові, достатку, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я!
Свято Різдва Христового обіцяє чудеса і ми бажаємо вам зустрічі з ними! Нехай збудуться найзаповітніші мрії і здійсняться найпотаємніші бажання!
Зі святом!

Вітаємо з Новим 2021 роком!

Новий рік – це завжди старт. Початок чогось непередбачуваного і незвіданого, тому зустрічати його завжди так хвилююче! Ми бажаємо у Новому році усім казкового настрою, щирих посмішок, вірних друзів! Нехай Рік новий буде багатим на добро, щедрим на успіхи! Нехай любов і благополуччя будуть вірними супутниками протягом усього року, а світлі й радісні новорічні свята переповнюють наші серця радістю та новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок!

МНТУ-2020: нові виклики та рішення!

30.12.2020 11:48

Ось і закінчується 2020 рік! Він для кожного запам'ятається по-різному! Для когось він був поштовхом до чогось нового, для когось результатом досягнутої мети... Але для усіх нас він став великим випробуванням: пандемія, довге перебування на дистанційному навчанні, карантинні заходи!

У цих умовах ми постійно працювали над тим, щоб кожен член родини МНТУ відчував увагу, підтримку, затишок і комфорт! Завдяки спільним зусиллям нам вдалося організувати дистанційне навчання так, щоб наша   студентська спільнота гідно опанувала знання за новою формою навчання, а злагоджена робота професорсько-викладацького складу МНТУ ще раз підтвердила високий рівень педагогічної майстерності! Для студентів нині дуже важливо, щоб навчальний заклад постійно був із ними на зв'язку, тому МНТУ з кожним із студентів підтримує контакт, а сучасні технології надають для цього безліч можливостей: усі моменти життя МНТУ постійно оприлюднюються на офіційному сайті МНТУ, навчання проводиться із використанням платформи G Suite for Education (з використанням сервісів Googe Classroom, Google Meet), інформаційна підтримка викладачів та студентів здійснюється фахівцями Центру дистанційної освіти.

Незважаючи на нові умови, ми прожили 2020 рік плідно, активно, цікаво! Ми жили, працювали у декількох форматах: очному, дистанційному та змішаному. За період 2020 року відбулась певна перевірка існуючих систем та можливостей МНТУ, а часом і їх переосмислення. Сьогодні можна з впевненістю сказати, що здобуття освіти у декількох режимах, у розумінні сучасної молоді, є необхідним атрибутом розвитку особистості.

Гордістю будь-якого навчального закладу є його учні, студенти! Цьогоріч в МНТУ отримали дипломи про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «бакалавр» і «магістр» 1092 молодих фахівців денної та заочної форм навчання та 137 молодших спеціалістів. А восени студентами МНТУ стали 529 молодих людей!

До важливих результатів 2020 року можна віднести проведення ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку» у дистанційному форматі, результатом якої став збірник тез. З гордістю хочеться відмітити студентів Фахового коледжу МНТУ, які достойно представили навчальний заклад у Фінансовому турнірі серед студентів коледжів, який організував Університет державної фіскальної служби України Міністерства фінансів України.

Різноманіття у студентське життя 2020 року внесли заходи, які були яскраві і водночас безпечні. Наші студенти зуміли показати свої таланти до Дня Святого Валентина під час підготовки дошки освідчень, газети «Ти - без мене не ти, я без тебе - не я» та у радіо-привітаннях, які звучали на перервах. Літературний вечір «Ти талановитий» відкрив нових зірок у родині МНТУ; для усіх жінок МНТУ студенти подарували відеопривітання, виставку газет та вітальних листівок зроблених своїми руками.

Завдяки спільним зусиллям нам вдалося розпочати 2020/2021 навчальний рік в онлайн-, офлайн- та змішаному форматах.

Студентське життя для наших першокурсників розпочалося цікавими подіями у стінах МНТУ з дотриманням усіх правил карантину: було організовано День знань, посвяту у студенти. У свою чергу, не забули студенти і своїх наставників - викладачів. До Дня працівників освіти першокурсниками було підготовлено святкову радіогазету «Для тих, чия професія від Бога», музичне привітання. Не залишились без уваги студентської молоді й історичні дати та державні свята. Студенти, разом з викладачами взяли участь у Всеукраїнському диктанті Національної єдності, запалили Свічки пам'яті, до Дня  Українського козацтва підготували музичне привітання та радіогазету. Наші першокурсники продовжили традицію колективу МНТУ, взявши участь у благодійній акції  «Ми з вами» з підтримки людей, що боряться з лейкемією.

Сьогодні, як ніколи, колектив МНТУ є згуртованим, мобілізованим та готовим до будь-яких викликів. Ми підготували наших першокурсників до різних варіантів навчання, забезпечили освітній процес поточного навчального року, тому завершуючи 2020 рік дистанційно ми з оптимізмом дивимось у майбутнє!

Наші студенти активно перейшли не тільки в онлайн-навчання, а й організацію цікавих онлайн-заходів, підготувавши челендж «Кроки до успіху в дистанційному режимі», створивши інстаграм сторінку «life.mntu» для студентів ЗВО «МНТУ». В режимі онлайн стартував конкурс на найкраще відео привітання з Новим роком.

Давайте разом розширювати горизонти!

З новими силами досягати успіхів та здійснювати свої мрії у новому році!

Ми тримаємо дистанцію але не відвертаємось один від одного!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ