Юний друже, пропонуємо тобі підготуватися до ЗНО разом з нами!

Ти і сам добре знаєш, що зовнішнє незалежне оцінювання - це одне із перших складних випробувань для майбутнього студента. А хто в підготовці допоможе краще, ніж справжні спеціалісти своєї справи? З нашими підготовчими курсами, можеш бути впевненим, що:
• Ти розширюєш свої знання зі шкільної програми, якісно готуєшся до здачі ЗНО та суттєво підвищуєш свій конкурсний бал для вступу у заклад вищої освіти;
• Курси підготовки до ЗНО на базі МНТУ - це не лише можливість здобути додаткові знання та систематизувати їх, а й психологічна адаптація до навчання у вищій школі...

Шановні викладачі і студенти МНТУ!

Враховуючи нинішню епідеміологічну ситуацію в Україні, керуючись рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, дбаючи про здоров'я всіх учасників освітнього процесу МНТУ, адміністрація університету і фахового коледжу ухвалила рішення про перехід з 19.10.2020 р. на дистанційну форму навчання здобувачів вищої та фахової передвищої освіти денної форми  навчання всіх, крім 4 курсу, який перейде на дистанційну форму з 26.10.2020р, тобто з 2 чверті. Навчальні заняття та контрольні заходи відбуватимуться згідно розкладу, оприлюдненому на офіційному сайті МНТУ, із використанням платформи G Suite for Education (з використанням сервісів Googe Classroom...

Наукові заходи МНТУ

1 жовтня 2020 року в університеті було проведено Всеукраїнську дистанційну науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Вища освіта України в контексті цивілізаційних змін та викликів: стан, проблеми, перспективи розвитку». Зацікавленість у тематиці та проблематиці конференції виявили науково-педагогічні працівники понад 30 закладів вищої освіти, наукових установ, організацій, підприємств з 15 міст України та з міста Рига (Латвія). Учасниками конференції були понад 80 освітян, науковців, які досліджують різні проблеми розвитку вищої освіти. Серед них - 25 докторів наук, 44 кандидатів наук, досвідчені і молоді дослідники (див. програму конференції)...

День захисника України

МНТУ вітає зі святом - Днем Захисника України! Ви - наша опора і підтримка! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною! Міцного здоров'я, успіхів та надійного тилу!

З Днем працівників освіти!

Традиційно день працівника освіти в Україні відзначається в першу неділю жовтня. Всесвітній день вчителя - 5 жовтня . То ж МНТУ поспішає привітати всіх з днем працівника освіти!
Зі святом Вас, колеги! Колектив МНТУ вітає всіх освітян із професійним святом і бажає вам  успіхів у професії - такій важливій і непростій. Хай вдячні усмішки ваших учнів стануть нагородою, а їх досягнення - доказом того, що ваша праця приносить найкращі у світі плоди.

Про організацію освітнього процесу в МНТУ у 2020-2021 навчальному році

18.09.2020 18:00

Шановні першокурсники та студенти старших курсів, які  вступили на навчання в МНТУ у 2020 році!

Вітаємо всіх студентів з початком нового навчального 2020/2021 року!

1.  Інформуємо Вас, що початок занять в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року для студентів денної форми навчання 1-3 курсів університету та 3-4 курсів коледжу МНТУ розпочинається 21 вересня 2020 року згідно розкладу занять, оприлюдненому на офіційному сайті МНТУ.

2. Першокурсники університету та студенти, які були зараховані на 2 курс коледжу МНТУ на основі ПЗСО працюватимуть в аудиторіях університету переважно у ІІ зміну (з 13-20) згідно розкладу занять, із дотриманням протиепідеміологічних вимог.

3. Студенти денної форми навчання 2-3 курсів університету та 3-4 курсів коледжу МНТУ навчатимуться дистанційно, за розкладом занять, розміщеним на офіційному сайті МНТУ. Теоретичне та практичне навчання - з використанням дистанційних технологій (платформа G Suite for Education), модульний контроль - за змішаною формою (аудиторно і в режимі он-лайн).

4. Інформацію про специфіку організації освітнього процесу в МНТУ в умовах карантину, пароль входу до розкладу занять, логін та пароль облікового запису для входу в G Suite for Education (Gmail, Google Classroom, Google Meet, Google Drive тощо), інструкції щодо користування сервісами

Ви зможете отримати від  кураторів академічних груп (див. таблицю нижче) або фахівців відділу навчально-організаційної роботи, що курирують спеціальність, які зв'яжуться з Вами через месенджери або зателефонують Вам.

Якщо Ви до цього часу ще не маєте вищезазначеної інформації, будь ласка, терміново повідомте нам на електронну адресу it_help@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua.

Список кураторів академічних груп І курсу університету

Курс

Спеціальність

Група

Куратор

I

121 «Інженерія програмного забезпечення»

І-01

Біленко Людмила Миколаївна

I

121 «Інженерія програмного забезпечення»

І-02

Дубіна Ольга Василівна

I

122 «Комп'ютерні науки»

К-01

Стародубов Володимир Володимирович

I

081 «Право»

П-01

Дубіна Ольга Василівна

I

227 «Фізична терапія, ерготерапія»

ФТ-01

Храмова Ірина Дмитрівна

I

227 «Фізична терапія, ерготерапія»

ФТ-02

Розсоха Лариса Григорівна

I

073 «Менеджмент»

М-01

Жураківська Юлія Миколаївна

I

072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

ФН-01

Лебединець Ірина Сергіївна

I

071 «Облік оподаткування»

О-01

I

292 «Міжнародні економічні відносини»

МЕВ-01

5. Здобувачі вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» денної форми навчання 1-2 року навчання розпочинають навчання 28 вересня 2020 року у режимі он-лайн (дистанційно), складання модульного контролю - за змішаною формою (аудиторно і в режимі он-лайн). Будь ласка, слідкуйте за розкладом на офіційному сайті МНТУ.

6. Водночас, звертаємося до всіх учасників освітнього процесу з проханням приходити до МНТУ у засобах індивідуального захисту (медичних масках, у т.ч. виготовлених самостійно, респіраторах).

7. Допуск до занять здобувачів вищої освіти здійснюватиметься після проведення термометрії безконтактним термометром, тому прохання до студентів завчасно прибувати до університету, щоб не спізнюватися на заняття. У разі виявлення підвищеної температури тіла понад 37,2 градусів або з ознаками гострого респіраторного захворювання, здобувачі освіти до навчальних занять допущені не будуть.

8. Під час проведення занять в аудиторії студенти можуть не використовувати засоби індивідуального захисту, проте під час пересування приміщенням університету використання захисних масок є обов'язковим.

9. До університету не допускаються батьки або супроводжуючі особи, крім осіб, що супроводжують студентів з інвалідністю.

Бажаємо всім учасникам освітнього процесу здоров'я та взаємоповаги! Викладачам зичимо терпіння і мудрості, студентам - сумлінності й наполегливості в опануванні новими знаннями! Бережіть себе!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ