УВАГА! ВАКАНСІЯ! МНТУ запрошує на роботу викладача з фізичного виховання!

ОБОВ'ЯЗКИ кандидата на посаду:
1. Забезпечувати високий науково-теоретичний і методичний рівень викладання дисципліни.
2. Постійно (не рідше одного разу на п'ять років) проходити різні форми підвищення кваліфікації.
3. Дотримуватися норм педагогічної етики, моралі, поважати гідність студентів.
ВИМОГИ до кандидата на посаду:
1. Стаж науково-педагогічної роботи не менше 5-х років.
2. Повна вища освіта (магістр, спеціаліст).
3. Проходження за останні 5 років підвищення...

ВИЩА ОСВІТА БЕЗ ЗНО!

МНТУ запрошує вступників на навчання без попередньої здачі ЗНО!
Які можливі варіанти вступу у ЗВО без здачі ЗНО?
Варіант 1 - Вступити до коледжу МНТУ.
Варіант 2 - Прийняти участь в українсько-латвійській освітній програмі. Партнер нашого закладу вищої освіти «Вища школа менеджменту інформаційних систем» «Information Systems Management Institute (ISMA)» місто Рига, Латвія. Студенти мають можливість отримати два дипломи про вищу освіту - український і латвійський, або через рік продовжити навчання в МНТУ відповідно до обраної спеціальності. Навчання проводиться за дистанційно-орієнтованими технологіями без виїзду з України...

УВАГА! ЗМІНИ! Шановні вступники на навчання для здобуття ступеня магістра!

У зв'язку із продовженням карантину реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно.
Зміни до процедури реєстрації!
Для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії МНТУ (komisiya@istu.edu.ua) скановані копії або фотокопії:
• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
• документа, що посвідчує особу...

УВАГА! ТВОРИМО МАЙБУТНЄ ВІДПОВІДАЛЬНО Й ОЩАДЛИВО!

МНТУ запрошує прийняти участь у розіграші 15 % знижки на перший рік навчання!
Перейшовши за посиланням онлайн форма та заповнивши анкету учасника, ви маєте шанс прийняти участь у розіграші та отримати сертифікат на знижку!
МНТУ розігрує 5 подарункових сертифікатів!
Бажаємо успіху!

Університет вшановує пам'ять першого президента МНТУ, видатного вченого!

21 травня - особлива дата для співробітників МНТУ. У цей день колектив разом із студентською спільнотою вшановує пам'ять першого президента Міжнародного науково-технічного університету, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003). Юрій Миколайович - видатна й непересічна особистість, який стояв у витоків нашого університету, усе своє життя присвятив...

Шановні викладачі та студенти МНТУ!!!

30.03.2020 18:21

Минув тиждень нашої співпраці у новому форматі - асинхронному навчанні з використанням технологій дистанційної освіти. Для кожного з нас це був виклик, на який ми намагалися відреагувати оперативно, оптимально і відповідально.

Адміністрація МНТУ вдячна науково-педагогічним працівникам, які активно використовують в освітньому процесі платформу Google Classroom та працюють зі студентами в он-лайн режимі. Ми завдячуємо й тим викладачам, які послуговуються різноманітними альтернативними каналами зв'язку зі студентами (електронною поштою, месенджерами) та забезпечують надання освітнього контенту, завдань та їх перевірку в оперативному режимі. Сподіваємося, що й інші викладачі, які ще з певних причин не долучилися до загальноуніверситетської моделі асинхронного навчання, найближчим часом приєднаються до освітнього процесу з використанням ІКТ.

Особлива увага нашим студентам, які опинилися перед складним життєвим випробуванням. Більшість нашої студентської університетської спільноти - справжні молодці! І ми пишаємось нашими студентами, які гідно, відповідально і наполегливо опановують знання за новою для них формою навчання. Дякуємо всім студентам, які вчасно і добросовісно виконують завдання викладачів з навчальних дисциплін, тримають зв'язок з викладачами, методистами, наставниками та адміністрацією МНТУ.

Водночас звертаємо увагу всіх студентів (особливо тих, хто розглядає карантин як додаткову можливість відпочити) на необхідність систематичної роботи упродовж семестру та отримання необхідної кількості балів за поточну успішність для допуску до модульного контролю (не менше 20-24 балів). Формат модульного контролю (звичайний в аудиторії чи дистанційне он-лайн-тестування ) буде визначено в залежності від епідеміологічної ситуації в країні та рішення органів влади України щодо термінів карантину.

Зауважуємо, що відсутність необхідної кількості балів за поточну успішність унеможливлює отримання позитивної оцінки за модульний контроль і може призвести до фінансових витрат, пов'язаних із перескладанням незадовільних оцінок або проходженням повторних курсів вивчення цієї дисципліни.

В умовах економічної кризи, тривалого карантину і обмежених фінансових надходжень до бюджету кожної української родини, просимо наших студентів поважати працю своїх батьків та їх внесок у Ваше майбутнє, який вони роблять, сплачуючи Ваше навчання.

Закликаємо Вас, наші дорогі студенти МНТУ, сумлінно вчитися, виконувати домашні завдання та набирати бали за їх виконання, тримати зв'язок з викладачами, кураторами, методистами.

Бажаємо Вам успішно скласти модульний контроль і по справжньому відпочити влітку.

Нагадуємо студентам, батькам студентів, викладачам, іншим зацікавленим особам, що задля оперативного реагування на нагальні питання і проблеми представниками адміністрації та структурних підрозділів МНТУ, створено електронну пошту info@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua.

 

З повагою,

адміністрація МНТУ


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ