Підготовка до ЗНО разом з МНТУ!

З 16 вересня 2019 року в МНТУ розпочато набір на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
Зовнішнє незалежне оцінювання - це важливе і досить складне випробування для абітурієнта. Успішно складене ЗНО - це реальний шанс стати студентом будь-якого українського закладу вищої освіти!
Під час занять на підготовчих курсах МНТУ слухачі зможуть розширити знання зі шкільної програми, якісно підготуватися до здачі ЗНО та суттєво підвищити свій конкурсний бал для вступу у заклад вищої освіти. З вами працюватимуть висококваліфіковані викладачі з багаторічним...

Тепло студентської осені - у МНТУ

За вікном настає холодна погода, люди кутаються у теплий одяг і закривають вікна. Ми ж у МНТУ, як завжди у гарному настрої. Запах ранкової кави і усміхнені обличчя студентів, що за звичкою збираються біля входу перед початком занять, знаменують початок продуктивного періоду роботи університету.
Вступні випробування нарешті завершились, а студенти і викладачі вже встигли познайомитись один з одним. Навчання у самому розпалі, і майбутні спеціалісти, бакалаври та магістри щодня наближаються до довгоочікуваної мети і звання справжнього професіонала.
У стінах Коледжу МНТУ теж по-осінньому затишно...

Витівки або гостинці: студенти МНТУ відсвяткували популярне свято

Навчання у МНТУ - це не лише якісна освіта, але й веселе студентське життя. Черговим підтвердженням цього стало святкування Хелловіну у стінах університету. Студенти МНТУ і Коледжу за традицією вдяглися у власноруч виготовлені костюми, позмагались у мистецтві обрізання гарбузів; не обійшлось, звичайно, і без традиційних для цього свята витівок та гостинців.
Загалом популярне у Європі свято сподобалось і молодим українцям. А отже, наступного року у МНТУ знову буде страшно весело. І у коридорах університету знову лунатиме жартівливе «Витівки або гостинці»!

Базові навички медіатора

Запрошуємо вас на 4-х модульну Сертифікаційну навчально-практичну програму: "Базові навички медіатора" (БНМ) – 120 год. навчання та практики.
Графік навчання:
1 модуль: 10-12 жовтня 2019р.
2 модуль: 14-16 листопада 2019р.
3 модуль: 19-21 грудня 2019р.
4 модуль: 23-25 січня 2020р.
Програма БНМ відповідає міжнародним стандартам підготовки медіаторів та надає можливість учасникам:
• отримати теоретичні знання та практичні інструменти для роботи медіатора
• оволодіти основними компетенціями медіатора...

В МНТУ відкриті вакансії викладача: української мови, фізики та інформатики

Вимоги до кандидатів на посади: повна вища освіта за відповідним напрямом, належний рівень професійної підготовки, вільне володіння державною мовою, фізичний та психічний стан здоров'я має дозволяти виконувати професійні обов'язки в закладі освіти, високі моральні якості, любов і повага до дітей.
З приводу даних вакансій звертатись: Начальник відділу навчально-організаційної роботи:
тел. (044) 559-80-33, Барильська Тетяна Антонівна

Базові навички медіатора

23.10.2019 15:42

Запрошуємо вас на 4-х модульну Сертифікаційну навчально-практичну програму: "Базові навички медіатора" (БНМ) – 120 год. навчання та практики.

Графік навчання:
1 модуль: 10-12 жовтня 2019р.
2 модуль: 14-16 листопада 2019р.
3 модуль: 19-21 грудня 2019р.
4 модуль: 23-25 січня 2020р.

Програма БНМ відповідає міжнародним стандартам підготовки медіаторів та надає можливість учасникам:

 • отримати теоретичні знання та практичні інструменти для роботи медіатора
 • оволодіти основними компетенціями медіатора
 • навчитися працювати з різними видами конфліктів та ефективно проводити будь-які переговори
 • ознайомиться з українськими та міжнародними стандартами медіації
 • отримати сертифікат о проходженні навчання базовим навичкам медіатора


Додаткові бонуси:

 • можливість продовжити навчання на спеціалізованих курсах: «Бізнес-медіація»; «Сімейна медіація»; «Організаційна медіація»; «Конфлікт-коучинг в медіації»; «Маркетинг в медіації» після отримання сертифіката медіатора за програмою БНМ.
 • можливість поглибленого відпрацювання практичних навичок медіатора на майданчиках для практики у Києві та регіонах країни;
 • інтервізійна та супервізійна підтримка у практичній роботі медіатора від фахівців-практиків.

Формат проведення:

 • інтерактивному засвоєнні теоретичних знань
 • напрацюванні компетенцій медіатора у практичних вправах та рольових іграх з індивідуальним зворотнім зв’язком
 • обговоренні конкретних ситуаційних вправ у малих групах
 • роботі у симуляціях для відпрацювання навичок медіатора

Тренери та коучі приділятимуть час кожному з учасників, відповідно до їх потреб.

Зміст програми:

Модуль 1 - «Медіація як альтернативний спосіб вирішення конфліктів. Огляд процесу медіації. Компетенції медіатора. Основи конфліктології».
Альтернативні способи вирішення конфліктів: порівняльна характеристика. Історія медіації. Введення в медіацію. Моделі та підходи в медіації. Процес медіації: етапи і основні принципи. Етика медіатора. Ролі і компетенції медіатора. Основи конфліктології: поняття конфлікту, методи аналізу конфлікту, види і типи конфліктів. Стадії та функції конфлікту. Діагностика і аналіз конфлікту. Картографія конфлікту. Способи поведінки сторін в конфліктах.

Модуль 2 - «Комунікативна компетенція медіатора: техніки активного слухання і правила безконфліктного спілкування. Залучення до процесу медіації. Дослідження інтересів сторін».
Основи комунікації. Техніки активного слухання в роботі медіатора. Правила безконфліктного спілкування. Залучення до процесу медіації, ініціювання медіації, підготовка до медіації. Медіабельність справи. Юридичне супроводження сторін в медіації. Медіація в українському праві. Дослідження інтересів конфліктуючих сторін: техніки і методи ведення.

Модуль 3 - «Емоційна компетентність медіатора. Основні техніки роботи з емоціями у процесі медіації. Психологія спілкування. Екологія емоцій та самоконтроль медіатора».
Емоційна компетентність медіатора: основні техніки роботи з емоціями (власними та сторін) в процесі медіації. Складні діалоги без тиску, нападу і захисту. Психологія спілкування: від чого залежить ефективність спілкування, підвищення об‘єктивності та точності сприйняття медіатора. Складові процесу спілкування, комунікативні бар‘єри, помилки сприйняття, стереотипи мислення. Психологічні механізми сприйняття та розуміння. Екологія емоційного стану медіатора: запобігання емоційного вигорання. Методи самодіагностики і саморегуляції медіатора.

Модуль 4 - «Переговорна компетентність медіатора: основні техніки ведення переговорів. Завершення процесу медіації. Стандарти в медіації».
Прийоми ведення переговорів. Підходи і методи ведення переговорів в процесі медіації. Основи фасилітації: інструменти і методи роботи медіатора на всіх етапах медіації. Завершення процесу медіації і документообіг медіатора. Перевірка досягнутих домовленостей: s.m.a.r.t., оцінка ризиків. Правовий статус медіаційних угод різних форм. Міжнародні стандарти медіації.

Тривалість кожного модуля:
3 дні, з 9.30 до 18.30 (24 год), а також самостійне відпрацювання та закріплення навичок під час виконання додаткових домашніх завдань (розрахунковий час на виконання – 8 годин після перших трьох модулів).

Сертифікат:
Програма сертифікована ГО «Ліга медіаторів України», Міжнародною академією безперервного навчання та Міжнародним науково-технічним університетом ім. академіка Ю. Бугая.

Тренерський склад:
Білик Тетяна – співавтор та керівник проекту, ведучий тренер, практикуючий акредитований медіатор (CEDR) з більш, ніж 10-річним досвідом практичної роботи в Україні, Білорусії, Казахстані; тренер, супервізор медіаторів та співзасновник ГО «Ліга медіаторів України» і «Асоціації сімейних медіаторів України», почесний член ГО «Національна асоціація медіаторів України». З 2018р. - Контакт ISS (International Social Service, General Secretariat, Switzerland) в Україні в рамках співпраці по міжнародній сімейній медіації. Практикуючий психолог, психотерапевт.
Більше 1000 годин практики по роботі з сімейними конфліктами, десять років навчання медіаторів, автор багатьох курсів базової підготовки медіаторів та спеціалізованого навчання, автор наукової роботи «Погляд дитини на розлучення батьків», керівник проекту з надання соціальної послуги сімейної медіації у м. Києві та регіонах країни. У 2013р. удостоєна спеціальної нагороди та визнана переможцем Конкурсу професійних практик щодо запобігання та врегулювання спорів та конфліктів у номінації "За популяризацію та просування інституту медіації" III Міжнародного Форуму "Медіація та корпоративна соціальна відповідальність», Казахстан, Теміртау.

Нечай Анна – співавтор проекту, ведучий тренер, сертифікований медіатор з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи з транс-національними бізнес-проектами, консультант та бізнес-тренер у приватному та публічному секторах України, країнах Євросоюзу, США та СНГ. Автор багатьох навчальних програм, тренінгів та курсів з ведення переговорів, комунікації, розв’язання конфліктів, саморозвитку, спеціалізованого навчання керівників приватного та публічного секторів, безперервного навчання дорослих протягом життя.
Ректор Міжнародної Академії безперервного навчання, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри права МНТУ ім. академіка Ю.Бугая; магістр психологічних наук. Автор більше 100 наукових робіт, монографій, публікацій в різних сферах знань; співавтор більш ніж 130 законодавчих актів України, країн СНГ та Євросоюзу. Практикуючий юридичний радник з більш ніж 20-ти річним досвідом роботи в Україні, країнах Євросоюзу, США та СНГ, адвокат.

Стадник Світлана – практикуючий сертифікований медіатор, ментор, співзасновник та Голова Правління ГО «Асоціація Сімейних Медіаторів України». Тренер та координатор проекту ГО «Ліга медіаторів України» з надання соціальної послуги сімейної медіації у співпраці із соціальними службами Києва. Стипендіат Держдепартаменту США та випускниця Troy University, США за програмою UGRAD.

Зубачова Анна – Голова Правління та співзасновник ГО «Ліга медіаторів України», співзасновник та керуючий партнер Агенції Медіації UwinAgency. Запрошений викладач програми Магістр медіації та менеджменту конфліктів KROK BUSINESS SCHOOL, бізнес-медіатор Київської Торгово-промислової Палати. Практикуючий сімейний та бізнес медіатор, практикуючий психотерапевт, психолог.

Кричина Анжела – практикуючий сертифікований сімейний та бізнес-медіатор (УЦМ, Мюнхенська ТПП), Член Правління та співзасновник ГО «Асоціація Сімейних Медіаторів України», співзасновник та член Правління, координатор проекту ГО «Ліга медіаторів України» з надання соціальної послуги сімейної медіації у співпраці із соціальними службами Києва, адвокат з 13-річним досвідом роботи суддею загальної юрисдикції.

Сімоходська Ольга – практикуючий сертифікований сімейний та бізнес-медіатор (УЦМ, Мюнхенська ТПП), сертифікований тренер медіаторів (Мюнхенська ТПП), член ГО «Національна асоціація медіаторів України», медіатор соціального проекту ГО «Ліга медіаторів України», кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Директор з продажів міжнародної тренінгової компанії.

Белікова Наталія – практикуючий сертифікований сімейний медіатор, член ГО «Національна асоціація медіаторів України» та ГО «Асоціація Сімейних Медіаторів України», медіатор соціального проекту ГО «Ліга медіаторів України», психолог, психодрама-терапевт (PIFE), викладач.

Єфремова Наталія – сертифікований сімейний та бізнес-медіатор (УЦМ, Мюнхенська ТПП), член ГО «Національна асоціація медіаторів України», медіатор соціального проекту ГО «Ліга медіаторів України», HR, бізнес-тренер, сертифікований коуч, фасилітатор, НЛП-практик. Більше 12 років у сфері управління персоналом в різних компаніях, автор навчальних програм з питань управління персоналом і мотивації, комунікації та переговорів, тайм-менеджменту та конфліктів.

Ратушна Оксана – практикуючий сертифікований сімейний медіатор, більш 20 років юридичної практики, 13 з них - корпоративним юристом, член ГО «Асоціація правників України» та ГО «Асоціація сімейних медіаторів України». Медіатор ГО "Партнерство і розвиток" в напрямку надання послуг сімейної медіації соціальним службам м. Дніпр. Спікер відкритих лекцій про медіацію в ВУЗах і со-ведуча дискусійного клубу Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара.

Кириченко Денис – практикуючий сертифікований сімейний та бізнес-медіатор, член ГО «Асоціація Сімейних Медіаторів України», медіатор соціального проекту ГО «Ліга медіаторів України», більше 10 років досвіду роботи менеджером проектів і фасилітатором, практика в гештальт-терапії з 2016р.

Вартість навчання:
Загальна вартість програми: 29 000 грн (ПДВ не враховується).
За умов оплати до 01 вересня 2019р. знижка 5%.

Місце проведення:
м. Київ, Магнітогорський провулок, 3 (Міжнародний науково-технічний університет ім. академіка Юрія Бугая)

Контактна інформація:
limu.org.ua
https://www.facebook.com/UkrainianMediationLeague/
Tel: ‎+38 095 276 89 79
E-mail: denys.kyrychenko@gmail.com

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7Yhatyc4mZ4iM-eiB13xA6_ixrrv1zkVdG6TSw_6JiMoF_g/viewform


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ