ВИЩА ОСВІТА БЕЗ ЗНО!

МНТУ запрошує вступників на навчання без попередньої здачі ЗНО!
Які можливі варіанти вступу у ЗВО без здачі ЗНО?
Варіант 1 - Вступити до коледжу МНТУ.
Варіант 2 - Прийняти участь в українсько-латвійській освітній програмі. Партнер нашого закладу вищої освіти «Вища школа менеджменту інформаційних систем» «Information Systems Management Institute (ISMA)» місто Рига, Латвія. Студенти мають можливість отримати два дипломи про вищу освіту - український і латвійський, або через рік продовжити навчання в МНТУ відповідно до обраної спеціальності. Навчання проводиться за дистанційно-орієнтованими технологіями без виїзду з України...

УВАГА! ЗМІНИ! Шановні вступники на навчання для здобуття ступеня магістра!

У зв'язку із продовженням карантину реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно.
Зміни до процедури реєстрації!
Для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії МНТУ (komisiya@istu.edu.ua) скановані копії або фотокопії:
• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
• документа, що посвідчує особу...

УВАГА! ТВОРИМО МАЙБУТНЄ ВІДПОВІДАЛЬНО Й ОЩАДЛИВО!

МНТУ запрошує прийняти участь у розіграші 15 % знижки на перший рік навчання!
Перейшовши за посиланням онлайн форма та заповнивши анкету учасника, ви маєте шанс прийняти участь у розіграші та отримати сертифікат на знижку!
МНТУ розігрує 5 подарункових сертифікатів!
Бажаємо успіху!

Університет вшановує пам'ять першого президента МНТУ, видатного вченого!

21 травня - особлива дата для співробітників МНТУ. У цей день колектив разом із студентською спільнотою вшановує пам'ять першого президента Міжнародного науково-технічного університету, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003). Юрій Миколайович - видатна й непересічна особистість, який стояв у витоків нашого університету, усе своє життя присвятив...

УВАГА! ВАКАНСІЇ! Коледж МНТУ запрошує на роботу викладачів географії та фізики

ОБОВ'ЯЗКИ кандидатів на посади:
1. Забезпечувати високий науково-теоретичний і методичний рівень викладання відповідної дисципліни.
2. Розробляти програми навчальних дисциплін (модулів) та інші матеріали, які забезпечують якість підготовки студентів коледжу.
3. Постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, наукову кваліфікацію (бажано).
4. Дотримуватися норм педагогічної етики, моралі, поважати гідність студентів і співробітників...

Закінчення навчального року - це особливий час, коли ми згадуємо найкращі події року, що минає, плануємо, мріємо про майбутнє!

09.07.2019 10:07

Рік, що ми прожили, був роком продуктивного зростання, конструктивних інновацій, нових академічних успіхів. Щоденно працюючи з дітьми, були і радості і тривоги, і успіхи, і невдачі!

Підсумовуючи найбільш знакові події 2018/2019 навчального року, хочеться відзначити головну - МНТУ відсвяткував свій 25-річний ювілей! Серед подій, присвячених цій даті, хочеться згадати майже родинну зустріч співробітників МНТУ, які працювали у різні роки. Урочистості запам'ятались присутнім теплою домашньою атмосферою, цікавим спілкуванням, щасливими спогадами та твердим, впевненим поглядом у майбутнє!

У межах відзначення ювілею університету пройшли і наукові заходи. Під час проведення круглого столу «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики» порушувалися нагальні проблем розвитку університету в сучасних умовах. До ювілею університету колектив науковців підготував ряд наукових видань (монографії) «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики», «Незалежна Україна в координатах сталого розвитку», «Development of the innovative environmental and economic system in Ukraine», підручник «Економічна безпека в умовах індустріальної революції 4.0: кейс - Україна».

Ювілей університету ще раз дав привід від усієї душі пишатися талановитою, активною та амбіційною молоддю, що разом вітали рідний навчальний заклад. Справжнім вибухом позитивних емоцій стали заходи проведені студентами, серед яких: Міжнародна студентська науково-практична конференція, урочистий концерт, брейн-ринг «Першокурсник-ерудит»,  футбольний та шаховий турніри, «Літературні вибори». Молодим, сповненим творчої жаги студентам МНТУ вдалося легко підкреслити, що  ми усі одна, дружня сім'я!

Започаткував добрі традиції перший президент МНТУ Юрій Миколайович Бугай, день пам'яті якого було відмічено 21 травня. Справи та ідеї ученого продовжують жити та розвиватися у навчальному закладі, що названо на його честь. Колектив МНТУ звернувся з петицією до Київської міської ради з пропозицією перейменувати провулок Магнітогорський у Деснянському районі м. Києва на провулок академіка Юрія Бугая. Петиція розміщена на сайті Київської міської ради. Збираємо підписи підтримки!

До вагомих здобутків року можна із впевненістю віднести налагодження співробітництва. Черговий крок у цьому напрямку МНТУ зробив з Інститутом модернізації змісту освіти (підписано Меморандум про науково-методичне співробітництво) та Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова (підписано угоду про співпрацю).

МНТУ впевнено продовжував утверджуватись у європейському просторі. У жовтні 2018 року делегація університету взяла участь в урочистостях, присвячених 25-річчю створенню Вищої школи менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія, Рига).

Головним завданням університету є налаштованість викладачів на підвищення якості освітніх послуг та модернізації навчального процесу, студентів - на продуктивне навчання, здобуття якісної освіти заради майбутнього. Тому важливим досягненням університету була акредитація спеціальностей («Менеджмент», «Комп'ютерні науки», «Право») за бакалаврським та магістерським рівнями вищої освіти, а також започаткування освітньої діяльності з нової спеціальності «Психологія».

Знаковими та очікуваними подіями для студентської молоді була участь у ІІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції та Всеукраїнській студентській олімпіаді. Почесною і відповідальною справою для студентів та викладачів університету стала участь у  Всеукраїнському диктанті національної єдності.

У МНТУ приділяється увага не лише засвоєнню навчальних матеріалів та формуванню професійних компетентностей, але й розвитку всебічно розвиненої, гармонійної особистості. Минулий навчальний рік запам'ятається студентам поїздками по музеях Києва, серед яких: Національний музей «Київська картинна галерея», Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця», Педагогічний музей України, Національний музей медицини України.

Урочиста і водночас невимушена атмосфера, щасливі обличчя, серйозні, спрямовані у майбутнє погляди, піднесений настрій, цілий вир думок і емоцій... Саме так проходять святкові дні у стінах МНТУ. Так відбулася посвята у студенти першокурсників, святкування Міжнародного дня студента, Всесвітнього дня Вишиванки, Дня святого Валентина, Хелловіна. Майстри пензля і прихильники графічного мистецтва організували виставку картин студентів коледжу та університету.

Студенти коледжу МНТУ, вмотивовані бажанням зробити територію університету чистішою і охайнішою, долучились до заходів, присвячених Українському Дню навколишнього середовища.

Найбільшим нашим досягненням є 1075 молодих фахівців денної та заочної форм навчання, які отримали дипломи про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «бакалавр» і «магістр» та 135 молодших спеціалістів, які закінчили коледж МНТУ. Бажаємо вам, дорогі випускники, щасливої життєвої та професійної дороги!

Підводячи підсумок року, можна з впевненістю сказати, що університет твердо стоїть на шляху академічного розвитку, твердо йде у ногу з часом, готовий до нових викликів і нових перспектив!

Дякуємо, що були з нами цей рік! Стежте за нами й надалі у соцмережах: Фейсбук, Інстаграм, Твіттер.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ