Міжпроектна зустріч Студенстьких Омбудсменів

10 вересня 2019 року відбулась міжпроектна зустріч між представниками Офісів Студентського Омбудсмена Міжнародного науково-технічного університету ім. академіка Юрія Бугая та Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана в рамках проектів Еразмус+ HRLAW та AESOP. Під час зустрічі представники обмінялися досвідом щодо створення Офісу Студентського Омбудсмена при кожному університеті, його місії, стратегії, функціонуванні та структурі, надання послуг, комунікації зі студентами, викладачами та керівництвом університету, шляхами вирішення спорів та звернень від студентів та інше...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 400 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Ваш шлях у велику науку: МНТУ чекає на нових аспірантів за спеціальністю 051 "Економіка"

Прагнете присвятити своє життя науці?
Диплом магістра чи спеціаліста для вас не фінальна точка, а лише початок шляху?
Поглиблення знань у економіці - ваша мета?
Тоді саме вам ми з радістю повідомляємо - набір у аспірантуру МНТУ триває!
Вже майже 20 років наш університет присвятив створенню оптимальних умов для наукових розвідок та копіткої дослідницької праці у найактуальніших для сучасного світу галузях, підготовці фахових викладачів для національної вищої школи та проведенню навчально-наукової роботи...

Дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ “Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови”

В стінах Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський Авіаційний Інститут», 5 вересня 2019р. відбувся дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ “Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови” (European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova 573861-EPP-1-2016-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP / HRLAW). Моніторинг було проведено представниками Національного Еразмус+ офісу в Україні.
Протягом доби українські університети-партнери...

Базові навички медіатора

Запрошуємо вас на 4-х модульну Сертифікаційну навчально-практичну програму: "Базові навички медіатора" (БНМ) – 120 год. навчання та практики.
Графік навчання:
1 модуль: 10-12 жовтня 2019р.
2 модуль: 14-16 листопада 2019р.
3 модуль: 19-21 грудня 2019р.
4 модуль: 23-25 січня 2020р.
Програма БНМ відповідає міжнародним стандартам підготовки медіаторів та надає можливість учасникам:
• отримати теоретичні знання та практичні інструменти для роботи медіатора
• оволодіти основними компетенціями медіатора...

Закінчення навчального року - це особливий час, коли ми згадуємо найкращі події року, що минає, плануємо, мріємо про майбутнє!

09.07.2019 10:07

Рік, що ми прожили, був роком продуктивного зростання, конструктивних інновацій, нових академічних успіхів. Щоденно працюючи з дітьми, були і радості і тривоги, і успіхи, і невдачі!

Підсумовуючи найбільш знакові події 2018/2019 навчального року, хочеться відзначити головну - МНТУ відсвяткував свій 25-річний ювілей! Серед подій, присвячених цій даті, хочеться згадати майже родинну зустріч співробітників МНТУ, які працювали у різні роки. Урочистості запам'ятались присутнім теплою домашньою атмосферою, цікавим спілкуванням, щасливими спогадами та твердим, впевненим поглядом у майбутнє!

У межах відзначення ювілею університету пройшли і наукові заходи. Під час проведення круглого столу «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики» порушувалися нагальні проблем розвитку університету в сучасних умовах. До ювілею університету колектив науковців підготував ряд наукових видань (монографії) «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики», «Незалежна Україна в координатах сталого розвитку», «Development of the innovative environmental and economic system in Ukraine», підручник «Економічна безпека в умовах індустріальної революції 4.0: кейс - Україна».

Ювілей університету ще раз дав привід від усієї душі пишатися талановитою, активною та амбіційною молоддю, що разом вітали рідний навчальний заклад. Справжнім вибухом позитивних емоцій стали заходи проведені студентами, серед яких: Міжнародна студентська науково-практична конференція, урочистий концерт, брейн-ринг «Першокурсник-ерудит»,  футбольний та шаховий турніри, «Літературні вибори». Молодим, сповненим творчої жаги студентам МНТУ вдалося легко підкреслити, що  ми усі одна, дружня сім'я!

Започаткував добрі традиції перший президент МНТУ Юрій Миколайович Бугай, день пам'яті якого було відмічено 21 травня. Справи та ідеї ученого продовжують жити та розвиватися у навчальному закладі, що названо на його честь. Колектив МНТУ звернувся з петицією до Київської міської ради з пропозицією перейменувати провулок Магнітогорський у Деснянському районі м. Києва на провулок академіка Юрія Бугая. Петиція розміщена на сайті Київської міської ради. Збираємо підписи підтримки!

До вагомих здобутків року можна із впевненістю віднести налагодження співробітництва. Черговий крок у цьому напрямку МНТУ зробив з Інститутом модернізації змісту освіти (підписано Меморандум про науково-методичне співробітництво) та Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова (підписано угоду про співпрацю).

МНТУ впевнено продовжував утверджуватись у європейському просторі. У жовтні 2018 року делегація університету взяла участь в урочистостях, присвячених 25-річчю створенню Вищої школи менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія, Рига).

Головним завданням університету є налаштованість викладачів на підвищення якості освітніх послуг та модернізації навчального процесу, студентів - на продуктивне навчання, здобуття якісної освіти заради майбутнього. Тому важливим досягненням університету була акредитація спеціальностей («Менеджмент», «Комп'ютерні науки», «Право») за бакалаврським та магістерським рівнями вищої освіти, а також започаткування освітньої діяльності з нової спеціальності «Психологія».

Знаковими та очікуваними подіями для студентської молоді була участь у ІІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції та Всеукраїнській студентській олімпіаді. Почесною і відповідальною справою для студентів та викладачів університету стала участь у  Всеукраїнському диктанті національної єдності.

У МНТУ приділяється увага не лише засвоєнню навчальних матеріалів та формуванню професійних компетентностей, але й розвитку всебічно розвиненої, гармонійної особистості. Минулий навчальний рік запам'ятається студентам поїздками по музеях Києва, серед яких: Національний музей «Київська картинна галерея», Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця», Педагогічний музей України, Національний музей медицини України.

Урочиста і водночас невимушена атмосфера, щасливі обличчя, серйозні, спрямовані у майбутнє погляди, піднесений настрій, цілий вир думок і емоцій... Саме так проходять святкові дні у стінах МНТУ. Так відбулася посвята у студенти першокурсників, святкування Міжнародного дня студента, Всесвітнього дня Вишиванки, Дня святого Валентина, Хелловіна. Майстри пензля і прихильники графічного мистецтва організували виставку картин студентів коледжу та університету.

Студенти коледжу МНТУ, вмотивовані бажанням зробити територію університету чистішою і охайнішою, долучились до заходів, присвячених Українському Дню навколишнього середовища.

Найбільшим нашим досягненням є 1075 молодих фахівців денної та заочної форм навчання, які отримали дипломи про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «бакалавр» і «магістр» та 135 молодших спеціалістів, які закінчили коледж МНТУ. Бажаємо вам, дорогі випускники, щасливої життєвої та професійної дороги!

Підводячи підсумок року, можна з впевненістю сказати, що університет твердо стоїть на шляху академічного розвитку, твердо йде у ногу з часом, готовий до нових викликів і нових перспектив!

Дякуємо, що були з нами цей рік! Стежте за нами й надалі у соцмережах: Фейсбук, Інстаграм, Твіттер.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ