Підтримайте петицію!!!

На сайті Київської міської ради розміщено петицію (№ 8906) щодо доцільності перейменування провулку Магнітогорський у Деснянському районі м. Києва на провулок академіка Юрія Бугая.
Посилання на петицію

Вступ без ЗНО? - Це реально: МНТУ запрошує до міжнародної навчальної програми

Життя - непередбачуване. І не завжди усе в ньому іде так, як ми плануємо заздалегідь. Багато об'єктивних причин можуть змусити навіть талановитого та перспективного абітурієнта не скласти цьогорічне ЗНО.
Сучасний світ - динамічний. Той, хто це добре розуміє, не хоче даремно витрачати рік до наступної вступної кампанії. Адже його можна провести з користю, працюючи на перспективу  та навчаючись майбутній спеціальності за сучасними європейськими стандартами.
Не встигли чи не змогли скласти ЗНО цього року...

Розпочався прийом документів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та на основі ступенів бакалавра, магістра за всіма формами навчання

10 липня розпочинається прийом заяв та документів для вступу до університету для абітурієнтів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, та на основі ступенів бакалавра, магістра за всіма формами навчання, крім спеціальності 081 «Право» та 291 «Міжнародні економічні відносини», що вступатимуть на основі іноземної мови і (або) фахових вступних випробувань.
Абітурієнтам необхідно буде написати заяву та надати наступний пакет документів:
• чотири кольорові фотокартки формату 3 х 4 см...

Ще є час подати документи до Коледжу МНТУ!

До відома абітурієнтів! Невдовзі у приймальній комісії університету завершиться прийом документів на навчання у Коледжі МНТУ для тих, хто вже отримав базову середню освіту. Але у вас все ще є час для того, щоб стати студентом Коледжу МНТУ, адже прийом триватиме до 18:00 13 липня 2019 року!Нагадуємо, що для вступу на навчання у Коледжі необхідно написати заяву, а також надати оригінали документів про базову середню освіту, копію документа, що засвідчує особу, і 4 фотографій вступника, копії паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків. З детальними правилами прийому ви можете ознайомитись за посиланням.Поспішіть, адже вступ до Коледжу без правильно і вчасно...

Час подавати документи: до університету і Коледжу на основі сертифікатів ЗНО

10 липня розпочинається прийом документів для вступу до університету та Коледжу на основі сертифікатів ЗНО. Ви матимете можливість подати документи для вступу до МНТУ до 18 години 22 липня; до Коледжу - 18:00 29 липня.Нагадуємо, що для вступу до ЗВО вам необхідно завантажити необхідні документи у кабінет вступника за адресою: ez.osvitavsim.org.ua. Вносьте інформацію уважно, адже помилки у заповненні (наприклад, невідповідність даних документа, що посвідчує особу, інформації у сертифікаті ЗНО) можуть позбавити вас можливості стати студентом вже цього року! Будь-ласка, ознайомтеся із правилами прийому...

Закінчення навчального року - це особливий час, коли ми згадуємо найкращі події року, що минає, плануємо, мріємо про майбутнє!

09.07.2019 10:07

Рік, що ми прожили, був роком продуктивного зростання, конструктивних інновацій, нових академічних успіхів. Щоденно працюючи з дітьми, були і радості і тривоги, і успіхи, і невдачі!

Підсумовуючи найбільш знакові події 2018/2019 навчального року, хочеться відзначити головну - МНТУ відсвяткував свій 25-річний ювілей! Серед подій, присвячених цій даті, хочеться згадати майже родинну зустріч співробітників МНТУ, які працювали у різні роки. Урочистості запам'ятались присутнім теплою домашньою атмосферою, цікавим спілкуванням, щасливими спогадами та твердим, впевненим поглядом у майбутнє!

У межах відзначення ювілею університету пройшли і наукові заходи. Під час проведення круглого столу «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики» порушувалися нагальні проблем розвитку університету в сучасних умовах. До ювілею університету колектив науковців підготував ряд наукових видань (монографії) «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики», «Незалежна Україна в координатах сталого розвитку», «Development of the innovative environmental and economic system in Ukraine», підручник «Економічна безпека в умовах індустріальної революції 4.0: кейс - Україна».

Ювілей університету ще раз дав привід від усієї душі пишатися талановитою, активною та амбіційною молоддю, що разом вітали рідний навчальний заклад. Справжнім вибухом позитивних емоцій стали заходи проведені студентами, серед яких: Міжнародна студентська науково-практична конференція, урочистий концерт, брейн-ринг «Першокурсник-ерудит»,  футбольний та шаховий турніри, «Літературні вибори». Молодим, сповненим творчої жаги студентам МНТУ вдалося легко підкреслити, що  ми усі одна, дружня сім'я!

Започаткував добрі традиції перший президент МНТУ Юрій Миколайович Бугай, день пам'яті якого було відмічено 21 травня. Справи та ідеї ученого продовжують жити та розвиватися у навчальному закладі, що названо на його честь. Колектив МНТУ звернувся з петицією до Київської міської ради з пропозицією перейменувати провулок Магнітогорський у Деснянському районі м. Києва на провулок академіка Юрія Бугая. Петиція розміщена на сайті Київської міської ради. Збираємо підписи підтримки!

До вагомих здобутків року можна із впевненістю віднести налагодження співробітництва. Черговий крок у цьому напрямку МНТУ зробив з Інститутом модернізації змісту освіти (підписано Меморандум про науково-методичне співробітництво) та Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова (підписано угоду про співпрацю).

МНТУ впевнено продовжував утверджуватись у європейському просторі. У жовтні 2018 року делегація університету взяла участь в урочистостях, присвячених 25-річчю створенню Вищої школи менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія, Рига).

Головним завданням університету є налаштованість викладачів на підвищення якості освітніх послуг та модернізації навчального процесу, студентів - на продуктивне навчання, здобуття якісної освіти заради майбутнього. Тому важливим досягненням університету була акредитація спеціальностей («Менеджмент», «Комп'ютерні науки», «Право») за бакалаврським та магістерським рівнями вищої освіти, а також започаткування освітньої діяльності з нової спеціальності «Психологія».

Знаковими та очікуваними подіями для студентської молоді була участь у ІІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції та Всеукраїнській студентській олімпіаді. Почесною і відповідальною справою для студентів та викладачів університету стала участь у  Всеукраїнському диктанті національної єдності.

У МНТУ приділяється увага не лише засвоєнню навчальних матеріалів та формуванню професійних компетентностей, але й розвитку всебічно розвиненої, гармонійної особистості. Минулий навчальний рік запам'ятається студентам поїздками по музеях Києва, серед яких: Національний музей «Київська картинна галерея», Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця», Педагогічний музей України, Національний музей медицини України.

Урочиста і водночас невимушена атмосфера, щасливі обличчя, серйозні, спрямовані у майбутнє погляди, піднесений настрій, цілий вир думок і емоцій... Саме так проходять святкові дні у стінах МНТУ. Так відбулася посвята у студенти першокурсників, святкування Міжнародного дня студента, Всесвітнього дня Вишиванки, Дня святого Валентина, Хелловіна. Майстри пензля і прихильники графічного мистецтва організували виставку картин студентів коледжу та університету.

Студенти коледжу МНТУ, вмотивовані бажанням зробити територію університету чистішою і охайнішою, долучились до заходів, присвячених Українському Дню навколишнього середовища.

Найбільшим нашим досягненням є 1075 молодих фахівців денної та заочної форм навчання, які отримали дипломи про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «бакалавр» і «магістр» та 135 молодших спеціалістів, які закінчили коледж МНТУ. Бажаємо вам, дорогі випускники, щасливої життєвої та професійної дороги!

Підводячи підсумок року, можна з впевненістю сказати, що університет твердо стоїть на шляху академічного розвитку, твердо йде у ногу з часом, готовий до нових викликів і нових перспектив!

Дякуємо, що були з нами цей рік! Стежте за нами й надалі у соцмережах: Фейсбук, Інстаграм, Твіттер.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ