Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з української мови та літератури у МНТУ - 23 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з української мови і літератури у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 23 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

День пам'яті Юрія Миколайовича Бугая (1947–2003)

21 травня 2019 року виповнилося 16 років із дня смерті Президента Міжнародного науково-технічного університету (МНТУ), першого заступника Міністра освіти України, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003).

ЗНО з метематики у МНТУ - 21 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з метематики у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 21 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

16 травня 2019 року викладачі та студенти МНТУ долучилися до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки!

День Вишиванки - найсамобутніше свято української культури, яке покликане зберегти та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті.
Свято стало чудовою нагодою для усього колективу навчального закладу одягти вбрання, яке завжди було потужним оберегом, невід'ємним носієм традицій та ілюстрацією патріотизму українського народу.

МНТУ на урочистостях у Ризі!

03.05.2019 09:48

У рамках міжнародної співпраці 26 квітня 2019 року  ректор  ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая»  Худолей В. Ю.  та ректор Донбаського інституту техніки та менеджменту МНТУ Кухтик Т. В. взяли участь в урочистостях, присвячених 25-річчю створення Вищої школи менеджменту інформаційних систем (ISMA).

ІSMA - один із вузів Латвії, що володіє багатими традиціями та чітким баченням свого місця в європейському просторі вищої освіти.

Сьогодні ISMA - це холдинг, що забезпечує освіту від дошкільної підготовки в середній школі ISMA PREMJERS до докторантури у закладах вищої освіти.

У вітальному слові ректор МНТУ зазначила вагомі досягнення ISMA в інтеграції з міжнародною університетською спільнотою, побажала, щоб творчий потенціал та професіоналізм колективу навчального закладу був гарантією нових здобутків у підготовці студентів до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів.

Делегація МНТУ засвідчила свою повагу та подяку за запрошення на свято і презентувала в подарунок колективну монографію «Незалежна Україна в координатах сталого розвитку», присвячену системному аналізу можливостей еволюційного розвитку національної соціально-економічної системи, забезпечення стійкості і надійності функціонування та цілеспрямування її динаміки до перспективних кутів соціально-економічного, технологічного і суспільного відродження в ресурсних обмеженнях при постійному нарощенні суспільно-політичних і військово-економічних загроз українському державотворенню. Сподіваємося, що це видання знайде свого читача й сприятиме поширенню інформації про українську науку, освіту й культуру.

Худолей В. Ю. висловила велику надію на поглиблення подальшої співпраці навчальних закладів на благо величної справи - зміцнення латвійсько-українських взаємин!

Фотоальбом

Відео


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ