Підтримайте петицію!!!

На сайті Київської міської ради розміщено петицію (№ 8906) щодо доцільності перейменування провулку Магнітогорський у Деснянському районі м. Києва на провулок академіка Юрія Бугая.
Посилання на петицію

Вступ без ЗНО? - Це реально: МНТУ запрошує до міжнародної навчальної програми

Життя - непередбачуване. І не завжди усе в ньому іде так, як ми плануємо заздалегідь. Багато об'єктивних причин можуть змусити навіть талановитого та перспективного абітурієнта не скласти цьогорічне ЗНО.
Сучасний світ - динамічний. Той, хто це добре розуміє, не хоче даремно витрачати рік до наступної вступної кампанії. Адже його можна провести з користю, працюючи на перспективу  та навчаючись майбутній спеціальності за сучасними європейськими стандартами.
Не встигли чи не змогли скласти ЗНО цього року...

Розпочався прийом документів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та на основі ступенів бакалавра, магістра за всіма формами навчання

10 липня розпочинається прийом заяв та документів для вступу до університету для абітурієнтів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, та на основі ступенів бакалавра, магістра за всіма формами навчання, крім спеціальності 081 «Право» та 291 «Міжнародні економічні відносини», що вступатимуть на основі іноземної мови і (або) фахових вступних випробувань.
Абітурієнтам необхідно буде написати заяву та надати наступний пакет документів:
• чотири кольорові фотокартки формату 3 х 4 см...

Ще є час подати документи до Коледжу МНТУ!

До відома абітурієнтів! Невдовзі у приймальній комісії університету завершиться прийом документів на навчання у Коледжі МНТУ для тих, хто вже отримав базову середню освіту. Але у вас все ще є час для того, щоб стати студентом Коледжу МНТУ, адже прийом триватиме до 18:00 13 липня 2019 року!Нагадуємо, що для вступу на навчання у Коледжі необхідно написати заяву, а також надати оригінали документів про базову середню освіту, копію документа, що засвідчує особу, і 4 фотографій вступника, копії паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків. З детальними правилами прийому ви можете ознайомитись за посиланням.Поспішіть, адже вступ до Коледжу без правильно і вчасно...

Час подавати документи: до університету і Коледжу на основі сертифікатів ЗНО

10 липня розпочинається прийом документів для вступу до університету та Коледжу на основі сертифікатів ЗНО. Ви матимете можливість подати документи для вступу до МНТУ до 18 години 22 липня; до Коледжу - 18:00 29 липня.Нагадуємо, що для вступу до ЗВО вам необхідно завантажити необхідні документи у кабінет вступника за адресою: ez.osvitavsim.org.ua. Вносьте інформацію уважно, адже помилки у заповненні (наприклад, невідповідність даних документа, що посвідчує особу, інформації у сертифікаті ЗНО) можуть позбавити вас можливості стати студентом вже цього року! Будь-ласка, ознайомтеся із правилами прийому...

Вітаємо переможців I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року

22.03.2019 20:11

20 березня 2019 року в МНТУ було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» та навчальних дисциплін: «Англійська мова», «Економіка підприємства», «Кримінальне право» та «Програмування й управління ІТ проектами».

Захід проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 року за № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та рішення Вченої Ради МНТУ від 29.01.2019 р.

Участь у І етапі Олімпіади взяли 29 студентів МНТУ та його відокремлених структурних підрозділів - Полтавського інституту бізнесу, Донбаського інституту техніки та менеджменту, Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права, Луцького біотехнічного інституту.

До складу журі увійшли науково-педагогічні працівники МНТУ, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Полтавського інституту бізнесу МНТУ, Національної академії внутрішніх справ України, Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права.

Перемогу у конкурсних змаганнях здобули:

Дмітрієва Ніколь (МНТУ) - І місце зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія.

Зайченко Артем (МНТУ) - І місце з навчальної дисципліни «Англійська мова».

Скидан Станіслав (Полтавський інститут бізнесу) - І місце з навчальної дисципліни «Економіка підприємства».

Коптева Сусана (Донбаський інститут техніки та менеджменту) - І місце з навчальної дисципліни «Кримінальне право».

Дункович Євгеній (МНТУ) - І місце з навчальної дисципліни «Програмування й управління ІТ проектами»

Призові ІІ та ІІІ місця вибороли:

-         зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»:

ІІ місце - Ілющенко Юлія (МНТУ),

ІІІ місце - Пилипенко Анна (Полтавський інститут бізнесу);

-         з навчальної дисципліни «Англійська мова»:

ІІ місце - Доценко Анастасія (Донбаський інститут техніки та менеджменту),

ІІІ місце - Корнієнко Георгій (Коледж МНТУ);

з навчальної дисципліни «Економіка підприємства»:

ІІ місце - Данилейко Владислав (МНТУ),

ІІІ місце - Ільченко Катерина (Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права);

з навчальної дисципліни «Кримінальне право»:

ІІ місце - Назарчук Павло (Луцький біотехнічний інститут),

ІІІ місце - Пузирна Ольга (Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права);

з навчальної дисципліни «Програмування й управління ІТ проектами»:

ІІ місце - Решітник Іван (МНТУ),

ІІІ місце - Маслюк Леонід (МНТУ).

Подякою ректора МНТУ В.Ю. Худолей були відзначені викладачі, які підготували студентів-переможців та члени журі, які забезпечили об'єктивну й неупереджену оцінку конкурсних робіт: Копочинська Ю.В., Коротун Т.М., Пожидаєва І.В., Лебединець І.С., Кононенко Р.М., Кісілюк Е.М.,  Павловська А.А., Бобришев Є.С., Євтюкова І.О.

Бажаємо переможцям студентської олімпіади не зупинятися на досягнутому, постійно навчатися новому, здобувати нові перемоги і призи. Всім учасникам олімпіади зичимо віри в себе і свої сили, завзяття й наполегливої праці задля отримання кращих результатів у майбутньому.

Оргкомітет І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року

Студентська рада МНТУ

Наукове товариство студентів, аспірантів і молодих вчених МНТУ

Фотоальбом


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ