Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Нова радість стала: МНТУ вітає з православним Різдвом

06.01.2019 15:33

Вже кілька століть поспіль цього Святого вечора люди по усій Україні збираються за родинними столами, святкуючи одне з найбільших свят не тільки зимового, але й річного циклу. На столі - Дванадцять страв, на покутті - солом'яний дідух, на вулиці - радісні голоси колядників, а у серцях - щире віра у те, що наступний рік буде кращим від року, що минув. І віра ця - не марна. І цього року православне Різдво стало для нас особливим і, без перебільшення буде сказано, історичним. Адже ми уперше святкуємо його як держава, що має власну церкву. Віднині Православна церква України - визнана та повністю канонічно-незалежна від релігійних структур країни-агресора.

У європейській культурі Різдво вже давно переступило вузькі рамки релігійного свята, ставши святом родинним. Ця трансформація закономірна. Адже саме гуманізм християнства допоміг Європі, ідучи шляхом помилок та спроб, створити унікальну політичну та соціальну культуру, укорінену у повазі до прав людини, її свободи та можливості вільного вибору на користь усього, що не шкодить іншим. І це - саме ті цінності, до яких Україна наразі повертається після багатьох століть поневолення геть іншим, людиноненависницьким варварським світоглядом.

Сьогодні МНТУ від щирого серця вітає усіх вірян, які святкують Різдво за юліанським календарем. Нехай цього Святого вечора над кожною українською господою зійде яскрава зоря. І нехай цей світлий дороговказ, наче містичний магніт, приведе до кожного дому добробут, злагоду, родинну любов та затишок. Нехай життєдайні та лагідні промені Віфлеємської зорі світитимуть прямо у людські серця, аби пробудити у них найкраще - справжнє християнське, згідно з Ісусовими заповідями, ставленням до близьких, нестримне прагнення до духовного вдосконалення, шляхетну нетерпимість до зла та вміння вносити свій власний, хай на позір і невеликий вклад у боротьбу з ним. І нехай промені усіх зірок зіллються у один світлий і яскравий купол, який збереже та охоронить і кожного з нас зокрема, і нашу втомлену випробуваннями Батьківщину. Молімося за Україну, вірмо у неї, захищаймо її. І у це історичне Різдво заспіваймо разом відому колядку:

Ой ти, Царю, Царю, небесний Владарю,

Даруй літа щасливії сего дому господарю.

Даруй господарю, його господині,

Даруй літа щасливії нашій неньці Україні.

З Різдвом! Ісус народився!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ