ЗНО з хімії у МНТУ - 13 червня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з хімії у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 13 червня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з географії у МНТУ - 11 червня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з географії у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 11 червня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

Давайте знайомитись: МНТУ запрошує у гості!

Відкритість та демократизм є одними з ключових принципів справжньої сучасної європейської освіти.
А отже - і принципів МНТУ. Саме тому двері нашого університету кожного дня відчинені для абітурієнтів та їхніх батьків. Не вагайтеся - а просто завітайте до приймальної комісії університету у будь який день, коли вам зручно.
Ми чекаємо на вас щодня з понеділка по п'ятницю - з 14:00 - 17:00.
За адресою - м. Київ, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська), кабінет 111.
Хочете дізнатися більше?
Телефонуйте за номерами (044) 360-47-07...

Приєднуйтеся до нас: МНТУ в Instagram

Повна соціальна відкритість - один з тих базових принципів, на яких у 21 столітті будується справжній університет європейського зразка. Тому, окрім надання якісних освітніх послуг, адміністративний колектив МНТУ також приділяє багато уваги оперативному інформуванню про те, що відбувається у стінах університету. Ми намагаємося завжди тримати студентів, абітурієнтів, викладачів, співробітників та інших зацікавлених персон у курсі останніх подій, пов'язаних з МНТУ. Окрім того, ми завжди відкриті до діалогу та повноцінного конструктивного спілкування з усіма, хто його прагне.
Саме тому  нещодавно до вже знайомих вам...

Христос Народився! Славімо Його!

25.12.2018 08:35

Сьогодні ми, українці святкуємо Різдво Христове. І вже другий поспіль рік на офіційному, державному рівні робимо це за григоріанським календарем. Відтепер різдвяні свята у об'єднаній новітній Україні тривають з 25 грудня по 7 січня. Українські католики, протестанти, православні та представники інших християнських конфесій наразі мають свою, офіційно визнану дату. У цей день вони слухатимуть урочисту нічну літургію, виглядатимуть першу зірку на нічному небі у Святвечір, куштуватимуть кутю та 12 страв. А зранку занурюватимуться у вир бурхливого святкування з колядками, вертепами та іншими веселощами, що промовляють до серця кожного, хто належить до української культури.

Україна - світська держава. Але Різдво, так само як і Великдень, також має певний контекст та значення і для людей, що не ідентифікують себе ані з релігією, ані з церквою. Кожного року у цей день народжується Христос. А значить - для всіх та кожного у цьому світі народжується надія на краще, віра у людство та людяність,  любов до ближніх. Це - світле свято, звернене до майбутнього. Той день, коли ми, разом з Йосипом, Марією, волхвами та пастухами, святкуємо день народження Спасителя світу. Не думаючи про те, що у цього зворушливого немовляти попереду втеча до Єгипту, дорослішання, проповіді, що створять абсолютно нову релігію, тріумфальний в'їзд до Єрусалиму, зрада Йуди та страшна, велична містерія смерті та воскресіння.

Таким є контекст свята у колективній свідомості людей, що належать до європейської культури, - тієї спільноти, до якої зараз ми, українці, знову повертаємося після багатьох років поневірянь. Образ зірки, що вела мудреців-волхвів зі Сходу до юдейського Віфлеєму, знаходить відгуки та паралелі у історії нашої держави. Нашою провідною зіркою, яскравим дороговказом багато століть була не лише омріяна Україна - незалежна, соборна та самостійна, але й повернення нашого народу до втраченої у 17 столітті європейської приналежності. І зараз, святкуючи перше Різдво після створення Православної Церкви України, ми просто не можемо не згадати про той шлях, який подолали, йдучи  до мети.

Сьогодні, 25 грудня, МНТУ щиро вітає усіх вірян, які святкують Різдво за григоріанським календарем та західним обрядом. Нехай цього року і кожен рік святковий день випромінює для вас тепло і світло -наче свічка, поставлена перед іконою Богородиці та немовляти Ісуса. Нехай у вашій душі не згасає віра. Нехай ваша господа сповниться добробутом, а серце - любов'ю. Нехай ваші вчинки і вчинки людей поруч з вами завше будуть сповнені духом того християнства, яке проповідував Ісус Христос,- найгуманістичнішої релігії світу.

Христос Народився! Славімо Його!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ