Вітаємо переможців I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року

20 березня 2019 року в МНТУ було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» та навчальних дисциплін: «Англійська мова», «Економіка підприємства», «Кримінальне право» та «Програмування й управління ІТ проектами».
Захід проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 року за № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та рішення Вченої Ради МНТУ від 29.01.2019 р.
Участь у І етапі Олімпіади взяли 29 студентів МНТУ...

23 березня 2019 року у стінах МНТУ відбудеться пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов

Зовнішнє незалежне оцінювання і досі залишається новою для України технологією, тому деякі випускники можуть мати труднощі із процедурою складання тестів. Щоб запобігти додатковому навантаженню на випускників, пов'язаному з цією процедурою, Міністерство освіти і науки України дозволяє проведення процедури пробного тестування.
Ознайомитись із особливостями складання тестів, на власні очі побачити документи і матеріали, що використовуються під час ЗНО, навчитись...

МНТУ запрошує до участі у науковій конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку»

До уваги молодих науковців, студентів та аспірантів МНТУ!
19 квітня 2019 року в університеті проходитиме III Міжнародна студентська науково-практична конференція «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку». Її організатори - Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених МНТУ, Студентська рада МНТУ та Кафедра ЮНЕСКО «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».
У рамках конференції працюватимуть...

Давайте знайомитись: МНТУ запрошує у гості!

Відкритість та демократизм є одними з ключових принципів справжньої сучасної європейської освіти.
А отже - і принципів МНТУ. Саме тому двері нашого університету кожного дня відчинені для абітурієнтів та їхніх батьків. Не вагайтеся - а просто завітайте до приймальної комісії університету у будь який день, коли вам зручно.
Ми чекаємо на вас щодня з понеділка по п'ятницю - з 14:00 - 17:00.
За адресою - м. Київ, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська), кабінет 111.
Хочете дізнатися більше?
Телефонуйте за номерами (044) 360-47-07...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Свята розпочинаються: МНТУ вітає з днем Святого Миколая

19.12.2018 13:46

Незважаючи на те, що зима найхолодніша пора року, саме зимові свята, певно, є найулюбленішими для більшості з нас. І у цьому немає нічого дивного: адже саме день Святого Миколая, Різдво та Новий Рік - саме той час, коли навіть найбільших скептиків та циніків овіває подих дитинства. Свято наближається - і ми, дорослі, мимохіть повертаємося серцем та думкою у дитинство, коли оселю наповнював чарівний запах ялинкової глиці, помаранчі видавалися найсмачнішими, а під подушкою та під ялинкою дивним чином з'являлися саме ті речі, про які ти мріяв протягом усього року.

19 грудня українці відзначають одне з найбільш зворушливих свят зимового циклу - день Святого Миколая. Незважаючи на очевидну передісторію, наразі у ньому лишилося зовсім мало яскраво релігійного забарвлення. Тепер це зазвичай родинне свято, яке дає можливість кожному з нас від щирого серця порадувати близьких - особливо найменших з них - подарунками, увагою та усіма можливими проявами своєї любові.

Також у день Святого Миколая допомагають тим, хто насправді потребує допомоги та підтримки: дітям-сиротам, дітям з багатодітних сімей чи дітям воїнів, що загинули у АТО. Проте не лише дітям, а загалом  - усім бідним та нужденним, незалежно від віку та передісторії їхньої скрути. Не дарма ця дата збігається з днем, коли світова спільнота відзначає Міжнародний день допомоги бідним.  Саме у цьому справді гуманістичний і у початковому сенсі християнський аспект цього свята. І займаючись анонімною благодійністю, ми наче наслідуємо єпископа Мирського Миколая. Адже він, витративши свій батьківський спадок, врятував трьох бідних сестер, підкинувши їм у вікно три вузлики із золотом - посаг, що давав їм можливість вийти заміж, а не впасти на суспільне дно, ставши повіями.

МНТУ вітає вас з днем Святого Миколая - цим добрим і світлим святом. Нехай у цей день ми від щирого серця подаруємо свою любов тим, хто її потребує. А Святий Миколай подарує навіть дорослим те, що їм найбільше потрібно. І цей його подарунок хай буде стимулом увесь наступний рік поводитися якнайкраще: з добротою, підтримкою та розумінням ставитися не лише до інших, але й до самого себе.

Також ми раді вам повідомити, що зимові свята у МНТУ розпочинаються прямо зараз.

19 грудня, о 16.00 ми запрошуємо усіх бажаючих на Новорічне свято!

Приходьте! Створимо святковий настрій разом!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ