Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з української мови та літератури у МНТУ - 23 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з української мови і літератури у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 23 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

День пам'яті Юрія Миколайовича Бугая (1947–2003)

21 травня 2019 року виповнилося 16 років із дня смерті Президента Міжнародного науково-технічного університету (МНТУ), першого заступника Міністра освіти України, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003).

ЗНО з метематики у МНТУ - 21 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з метематики у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 21 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

16 травня 2019 року викладачі та студенти МНТУ долучилися до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки!

День Вишиванки - найсамобутніше свято української культури, яке покликане зберегти та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті.
Свято стало чудовою нагодою для усього колективу навчального закладу одягти вбрання, яке завжди було потужним оберегом, невід'ємним носієм традицій та ілюстрацією патріотизму українського народу.

Під знаком червоної стрічки: у МНТУ пройшла лекція про ВІЛ-СНІД та методи його профілактики

05.12.2018 17:09

1 грудня кожного року увесь світ під патронатом Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Зараз темпи поширення епідемії СНІДу у світі, згідно даним ООН, сповільнилися. Тому наразі прогресивна політика у сфері, що стосується його проблематики, включає у себе не лише інформування про шляхи розповсюдження захворювання та профілактику, але й докорінну зміну ставлення до ВІЛ-позитивних людей, запобігання дискримінації та пошуків шляхів їх повноцінної інтеграції у суспільство.

Проте, як би не було не сумно це усвідомлювати, Україна, на жаль, досі демонструє доволі високі темпи поширення однієї з найстрашніших хвороб 21 століття. Єдиний дієвий спосіб зміни ситуації на краще - це ще більше уваги приділяти інформуванню якнайбільшої кількості населення: писати та говорити про те, як передається хвороба, і до яких мір безпеки на особистому рівні треба вдатися, щоб її уникнути. Особливо у вчасному отриманні таких знань має потребу молодь - як найбільш сексуально та соціально активна суспільна група. Саме тому для лекції, проведеної у МНТУ з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, була обрана найпотрібніша тема «Загальне уявлення про ВІЛ/СНІД. Шляхи інфікування».  Захід проводив Центр допомоги молоді в складних життєвих обставинах «Право на здоров'я».

Соціальний педагог Юлія Коцур та університетський психолог Оксана Кісілюк відверто, компетентно та зрозуміло обговорили зі студентами на базові питання, які стосувалися як об'єктивних та неупереджених знань про ВІЛ/СНІД, так і справді ефективних та дієвих засобів профілактики інфікування. Подача матеріалу під час лекції ставила метою на залякати, а пояснити та ліквідувати білі плями примітивних міфів та шкідливих упереджень про ВІЛ/СНІД. А вони, на жаль, досі існують у голові сучасних людей.

Слід зазначити, що МНТУ щороку у відповідний день приділяє увагу проблематиці ВІЛ-СНІД. Так, минулого року у Всесвітній день боротьби зі СНІДом студенти нашого університету з цікавістю прослухали лекцію благодійної організації «Позитивні жінки» про життя та проблематику жінок, що живуть з ВІЛ. Ми й далі плануємо приділяти увагу освітнім заходам на цю тематику. Адже поширення небезпечної хвороби є спільною проблемою для всього людства. І вклад кожного з нас у справу боротьби з нею - важливий.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ