Баскетбольна музика «Ліги героїв»

У суботу, 15 грудня, команда нашого університету МНТУ-NRG завершить баскетбольний рік. Суперником наших хлопців стане колектив V Label Music Band - номінальний аутсайдер ліги. Про цю команду можна сказати одне - хлопці грають у баскетбол для задоволення. За останні два сезони V Label рідко залишає останній рядок турнірної таблиці, команда  мало забиває і багато пропускає. Розслаблятись, щоправда, теж не можна: попередні ігри V Label Music Band провели на гідному рівні і показали, що недооцінка суперника може боляче відобразитись у таблиці змагань.
Загалом, гарний шанс для МНТУ-NRG завершити рік на мажорній ноті і зробити прихильникам...

Справжній трилер у «Лізі героїв»

У недільному матчі проти одного з претендентів на перші місця у таблиці «Планета баскетбол» команда нашого університету продемонструвала, можливо, найбільш захопливу гру у цьогорічних змаганнях. Спочатку гра для МНТУ-NRG вийшла геть невдалою - у середині першого періоду спортивна агресія «Планети» легко перетворилась на, здавалось би, фатальну для МНТУ перевагу - 29:14 перед короткою перервою і 6 хвили без залікових балів для наших.
Та наші не здалися! Уже в наступному періоді відставання скоротилось до 5 очок - 46:41. Спрацювали індивідуальні проходи гравців і серія результативних триочкових кидків. Наприкінці третього періоду МНТУ-NRG спромоглися...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

МНТУ-NRG у «Лізі героїв»: гра «планетарного» значення

До Нового Року лишається зовсім небагато часу, а отже, добігають кінця і цьогорічні спортивні події. Так, у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв» теж залишається геть небагато турів. У наступному з яких наша команда МНТУ-NRG має пройти одне з останніх серйозних випробувань. 9 грудня, о 17:30 наші хлопці вийдуть на ігровий майданчик проти справді грізного суперника.
Наразі «Планета баскетбол» цілком реально претендує на нагороди у турнірі, поступаючись лідеру всього 2 очками. Жоден з матчів цього колективу не був для суперників легкою прогулянкою. Навіть потужний і досі непереможений W Power зумів...

Запальний баскетбол: МНТУ-NRG зіграли черговий матч у «Лізі героїв»

У неділю, 2 грудня, команда МНТУ-NRG зіграла матч проти колективу «Баски» у рамках 6 туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». З перших хвилин протистояння видалося запальним, адже обом командам необхідні були очки.
Мотивація гравців і відкритий атакувальний стиль обох команд призвели до короткої, але результативної «перестрілки» у першому періоді - обидва колективи грали без оборони, через що сирена зафіксувала рахунок 14:16 на користь «Басків».
А от друга частина зустрічі стала для команди МНТУ фатальною. Супротивник різко змінив тактику на...

Під знаком червоної стрічки: у МНТУ пройшла лекція про ВІЛ-СНІД та методи його профілактики

05.12.2018 17:09

1 грудня кожного року увесь світ під патронатом Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Зараз темпи поширення епідемії СНІДу у світі, згідно даним ООН, сповільнилися. Тому наразі прогресивна політика у сфері, що стосується його проблематики, включає у себе не лише інформування про шляхи розповсюдження захворювання та профілактику, але й докорінну зміну ставлення до ВІЛ-позитивних людей, запобігання дискримінації та пошуків шляхів їх повноцінної інтеграції у суспільство.

Проте, як би не було не сумно це усвідомлювати, Україна, на жаль, досі демонструє доволі високі темпи поширення однієї з найстрашніших хвороб 21 століття. Єдиний дієвий спосіб зміни ситуації на краще - це ще більше уваги приділяти інформуванню якнайбільшої кількості населення: писати та говорити про те, як передається хвороба, і до яких мір безпеки на особистому рівні треба вдатися, щоб її уникнути. Особливо у вчасному отриманні таких знань має потребу молодь - як найбільш сексуально та соціально активна суспільна група. Саме тому для лекції, проведеної у МНТУ з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, була обрана найпотрібніша тема «Загальне уявлення про ВІЛ/СНІД. Шляхи інфікування».  Захід проводив Центр допомоги молоді в складних життєвих обставинах «Право на здоров'я».

Соціальний педагог Юлія Коцур та університетський психолог Оксана Кісілюк відверто, компетентно та зрозуміло обговорили зі студентами на базові питання, які стосувалися як об'єктивних та неупереджених знань про ВІЛ/СНІД, так і справді ефективних та дієвих засобів профілактики інфікування. Подача матеріалу під час лекції ставила метою на залякати, а пояснити та ліквідувати білі плями примітивних міфів та шкідливих упереджень про ВІЛ/СНІД. А вони, на жаль, досі існують у голові сучасних людей.

Слід зазначити, що МНТУ щороку у відповідний день приділяє увагу проблематиці ВІЛ-СНІД. Так, минулого року у Всесвітній день боротьби зі СНІДом студенти нашого університету з цікавістю прослухали лекцію благодійної організації «Позитивні жінки» про життя та проблематику жінок, що живуть з ВІЛ. Ми й далі плануємо приділяти увагу освітнім заходам на цю тематику. Адже поширення небезпечної хвороби є спільною проблемою для всього людства. І вклад кожного з нас у справу боротьби з нею - важливий.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ