Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з української мови та літератури у МНТУ - 23 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з української мови і літератури у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 23 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

День пам'яті Юрія Миколайовича Бугая (1947–2003)

21 травня 2019 року виповнилося 16 років із дня смерті Президента Міжнародного науково-технічного університету (МНТУ), першого заступника Міністра освіти України, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003).

ЗНО з метематики у МНТУ - 21 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з метематики у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 21 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

16 травня 2019 року викладачі та студенти МНТУ долучилися до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки!

День Вишиванки - найсамобутніше свято української культури, яке покликане зберегти та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті.
Свято стало чудовою нагодою для усього колективу навчального закладу одягти вбрання, яке завжди було потужним оберегом, невід'ємним носієм традицій та ілюстрацією патріотизму українського народу.

Свято розуму і кмітливості у МНТУ: в університеті пройшов шаховий турнір

27.11.2018 08:25

Такою є природа людини: наші предки з давніх часів любили змагатись один з одним, намагаючись визначити найшвидшого чи найкращого. Не залишились поза увагою світу змагань і претенденти на звання найрозумнішого Вже кілька тисячоліть справжні тактики, інтелектуали та мислителі сходяться віч-на-віч коло шахової дошки, де відбуваються справжні баталії розуму і вміння випередити думку суперника хоча б на один хід.

В листопаді студенти університету та коледжу  МНТУ  вирішили долучитись до тисячолітньої традиції і взяти участь у шаховому турнірі, присвяченому 25-річчю нашого університету. Молодь продемонструвала як знання класичних шахових партій, так і нестандартні ходи, що здивували суперника і сподобались спостерігачам. Деякі протистояння були дуже простими для переможця, а у деяких іграх молодим шахістам довелось провести багато часу за складним ендшпілем, вичікуючи на помилку суперника чи шукаючи той самий блискучий хід, що веде до перемоги.

Багатогодинні розумові навантаження і нервові матчі минули не дарма -  вдалося визначити переможця турніру. Ним став студент групи ПІ-81 Антон Костриця. Вітаємо титулованого короля інтелектуалів МНТУ і бажаємо успіхів як на полі шахової битви, так і у навчанні!

МНТУ-25! Залишайтесь з нами, залишайтесь найкращими!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ