Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з української мови та літератури у МНТУ - 23 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з української мови і літератури у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 23 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

День пам'яті Юрія Миколайовича Бугая (1947–2003)

21 травня 2019 року виповнилося 16 років із дня смерті Президента Міжнародного науково-технічного університету (МНТУ), першого заступника Міністра освіти України, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003).

ЗНО з метематики у МНТУ - 21 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з метематики у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 21 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

16 травня 2019 року викладачі та студенти МНТУ долучилися до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки!

День Вишиванки - найсамобутніше свято української культури, яке покликане зберегти та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті.
Свято стало чудовою нагодою для усього колективу навчального закладу одягти вбрання, яке завжди було потужним оберегом, невід'ємним носієм традицій та ілюстрацією патріотизму українського народу.

Подих історії: студенти МНТУ відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»

19.11.2018 08:32

Київ - унікальне місто: його можна невтомно відкривати для себе заново, отримуючи нові враження та збагачуючи свої знання про минуле. Минуле, що досі присутнє прямо тут, на київських вулицях, якими ми крокуємо, геть про це не замислюючись. Нещодавно студенти групи КЛ-72 відкрили для себе один з найцікавіших історичних куточків столиці. Багато хто до цієї екскурсії уявлення не мав, що у місті є власна старовинна фортеця, яку можуть відвідати усі охочі. І це не просто укріплення, а найбільша земляна фортеця Європи. І до того ж парадоксальна - у нинішньому вигляді вона жодного разу не ставала об'єктом бойових дій.

Змістовна екскурсія дала можливість кинути зацікавлений погляд відразу на декілька пластів української історії. З експозиції музею студенти дізналися про історію фортифікації Києва та ті укріплення, що будувалися у місті та навколо нього у різні часи - від Київської Русі через Велике князівство Литовське до Російської імперії.

Найбільш психологічно вражаючою частиною експозиції став так званий Косий Капонір - споруда, що частково іде під землю, і у казематах якої, починаючи з 17 століття, утримували в'язнів. Крізь її заґратовані вікна дивилися на волю польські та українські учасники визвольного повстання 1863 року. А його очільники на Правобережній Україні, ймовірно, були розстріляні саме в цитаделі форту. Тісні  камери, темний карцер, моторошна карета, у якій ув'язнених везли на страту, - дивлячись на них, мимоволі згадуєш українських політв'язнів, схованих за ґратами російських тюрем вже у 21 столітті. І розумієш, що лють імперії, спрямована на тих, хто не хоче жити під її ярмом, за ці сто років лишилася незмінною.

Експонати музею висвітлюють перед очима відвідувачів кілька історичних епох - від трипільських часів до Першої світової війни включно. І не лише висвітлюють, але допомагають зрозуміти зв'язок між ними. Коли на твої очах оживає історія - це неповторний та цікавий досвід, який хочеться обов'язково повторити.

Тому студенти МНТУ і далі продовжать відкривати для себе таємниці історичного Києва - однієї з найбільших європейських столиць, колиски нашої державності, міста, де переплітаються епохи, сучасність та сьогодення. І звичайно, цим екскурсіям знайдеться місце і серед напруженого графіку подій, які відбуваються в університеті з нагоди цьогорічного ювілею. Адже незабаром МНТУ-25! Лишайтеся з нами! Буде цікаво!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ