Баскетбольна музика «Ліги героїв»

У суботу, 15 грудня, команда нашого університету МНТУ-NRG завершить баскетбольний рік. Суперником наших хлопців стане колектив V Label Music Band - номінальний аутсайдер ліги. Про цю команду можна сказати одне - хлопці грають у баскетбол для задоволення. За останні два сезони V Label рідко залишає останній рядок турнірної таблиці, команда  мало забиває і багато пропускає. Розслаблятись, щоправда, теж не можна: попередні ігри V Label Music Band провели на гідному рівні і показали, що недооцінка суперника може боляче відобразитись у таблиці змагань.
Загалом, гарний шанс для МНТУ-NRG завершити рік на мажорній ноті і зробити прихильникам...

Справжній трилер у «Лізі героїв»

У недільному матчі проти одного з претендентів на перші місця у таблиці «Планета баскетбол» команда нашого університету продемонструвала, можливо, найбільш захопливу гру у цьогорічних змаганнях. Спочатку гра для МНТУ-NRG вийшла геть невдалою - у середині першого періоду спортивна агресія «Планети» легко перетворилась на, здавалось би, фатальну для МНТУ перевагу - 29:14 перед короткою перервою і 6 хвили без залікових балів для наших.
Та наші не здалися! Уже в наступному періоді відставання скоротилось до 5 очок - 46:41. Спрацювали індивідуальні проходи гравців і серія результативних триочкових кидків. Наприкінці третього періоду МНТУ-NRG спромоглися...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

МНТУ-NRG у «Лізі героїв»: гра «планетарного» значення

До Нового Року лишається зовсім небагато часу, а отже, добігають кінця і цьогорічні спортивні події. Так, у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв» теж залишається геть небагато турів. У наступному з яких наша команда МНТУ-NRG має пройти одне з останніх серйозних випробувань. 9 грудня, о 17:30 наші хлопці вийдуть на ігровий майданчик проти справді грізного суперника.
Наразі «Планета баскетбол» цілком реально претендує на нагороди у турнірі, поступаючись лідеру всього 2 очками. Жоден з матчів цього колективу не був для суперників легкою прогулянкою. Навіть потужний і досі непереможений W Power зумів...

Запальний баскетбол: МНТУ-NRG зіграли черговий матч у «Лізі героїв»

У неділю, 2 грудня, команда МНТУ-NRG зіграла матч проти колективу «Баски» у рамках 6 туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». З перших хвилин протистояння видалося запальним, адже обом командам необхідні були очки.
Мотивація гравців і відкритий атакувальний стиль обох команд призвели до короткої, але результативної «перестрілки» у першому періоді - обидва колективи грали без оборони, через що сирена зафіксувала рахунок 14:16 на користь «Басків».
А от друга частина зустрічі стала для команди МНТУ фатальною. Супротивник різко змінив тактику на...

Подих історії: студенти МНТУ відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»

19.11.2018 08:32

Київ - унікальне місто: його можна невтомно відкривати для себе заново, отримуючи нові враження та збагачуючи свої знання про минуле. Минуле, що досі присутнє прямо тут, на київських вулицях, якими ми крокуємо, геть про це не замислюючись. Нещодавно студенти групи КЛ-72 відкрили для себе один з найцікавіших історичних куточків столиці. Багато хто до цієї екскурсії уявлення не мав, що у місті є власна старовинна фортеця, яку можуть відвідати усі охочі. І це не просто укріплення, а найбільша земляна фортеця Європи. І до того ж парадоксальна - у нинішньому вигляді вона жодного разу не ставала об'єктом бойових дій.

Змістовна екскурсія дала можливість кинути зацікавлений погляд відразу на декілька пластів української історії. З експозиції музею студенти дізналися про історію фортифікації Києва та ті укріплення, що будувалися у місті та навколо нього у різні часи - від Київської Русі через Велике князівство Литовське до Російської імперії.

Найбільш психологічно вражаючою частиною експозиції став так званий Косий Капонір - споруда, що частково іде під землю, і у казематах якої, починаючи з 17 століття, утримували в'язнів. Крізь її заґратовані вікна дивилися на волю польські та українські учасники визвольного повстання 1863 року. А його очільники на Правобережній Україні, ймовірно, були розстріляні саме в цитаделі форту. Тісні  камери, темний карцер, моторошна карета, у якій ув'язнених везли на страту, - дивлячись на них, мимоволі згадуєш українських політв'язнів, схованих за ґратами російських тюрем вже у 21 столітті. І розумієш, що лють імперії, спрямована на тих, хто не хоче жити під її ярмом, за ці сто років лишилася незмінною.

Експонати музею висвітлюють перед очима відвідувачів кілька історичних епох - від трипільських часів до Першої світової війни включно. І не лише висвітлюють, але допомагають зрозуміти зв'язок між ними. Коли на твої очах оживає історія - це неповторний та цікавий досвід, який хочеться обов'язково повторити.

Тому студенти МНТУ і далі продовжать відкривати для себе таємниці історичного Києва - однієї з найбільших європейських столиць, колиски нашої державності, міста, де переплітаються епохи, сучасність та сьогодення. І звичайно, цим екскурсіям знайдеться місце і серед напруженого графіку подій, які відбуваються в університеті з нагоди цьогорічного ювілею. Адже незабаром МНТУ-25! Лишайтеся з нами! Буде цікаво!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ