Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з української мови та літератури у МНТУ - 23 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з української мови і літератури у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 23 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

День пам'яті Юрія Миколайовича Бугая (1947–2003)

21 травня 2019 року виповнилося 16 років із дня смерті Президента Міжнародного науково-технічного університету (МНТУ), першого заступника Міністра освіти України, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003).

ЗНО з метематики у МНТУ - 21 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з метематики у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 21 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

16 травня 2019 року викладачі та студенти МНТУ долучилися до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки!

День Вишиванки - найсамобутніше свято української культури, яке покликане зберегти та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті.
Свято стало чудовою нагодою для усього колективу навчального закладу одягти вбрання, яке завжди було потужним оберегом, невід'ємним носієм традицій та ілюстрацією патріотизму українського народу.

Формула «Ліги героїв»: МНТУ-NRG провели черговий матч

16.11.2018 11:46

У рамках 4-го туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв» команда МНТУ провела чергову зустріч. Суботня гра запам'яталась «електризованим» протистоянням баскетболістів, чиє натхнення однаково походить від нестримної сили електрики. W-Power проти МНТУ-NRG, потужність проти енергії. Якою ж вийшла формула нашого протистояння?

Перша чверть гри пройшла у повільному темпі. Знайомство суперників, що зустрічались вперше в історії, відзначилось оборонною грою і позиційними атаками. Обидві команди демонстрували абсолютно рівну гру з великою кількістю фолів, злагодженими оборонними діями і повною відсутністю дальніх кидків. Як наслідок - монотонна гра і мало м'ячів. 12:10 на користь наших баскетболістів.

Друга частина матчу взагалі пройшла під диктовку МНТУ-NRG. Здобувши шестиочкову перевагу на самому початку періоду, наші хлопці намагались стримати наступ W-Power контратаками і контролем м'яча. Така стратегія давала результат, та під самий кінець періоду суперникам вдалось віднайти свою гру і зрівняти рахунок. 30:30 - повний паритет, доля переможця визначатиметься у другій половині гри.

Третій період, на жаль, став зоряним часом W-Power. Молодість і агресивний стиль стали ключем, що спромігся відкрити міцну браму оборони нашої команди. Заволодівши ініціативою на початку періоду, гравці суперника вправно скористались здобутою перевагою, караючи за спроби відігратись блискавичними контратаками. Сирена відправляє команди на перерву з розривом у 7 очок. 41:48 на користь W-Power.

Попри наші спроби відігратись, четвертий період теж пройшов за правилами суперника. МНТУ-NRG відчайдушно намагались скоротити відставання у рахунку, а наприкінці періоду взагалі пішли ва-банк. На жаль, швидкісні гравці лідера «Ліги героїв» відповідали на натиск блискавичними уколами контратак, через що матч завершився геть не на нашу користь. 54:72, - рахунок, що не відповідає ходу гри, скоріше констатуючи бойовий дух наших баскетболістів, котрі зіграли ризиковано і агресивно. Потужність виявилась сильнішою за нестримну енергію МНТУ - такою була остаточна формула протистояння, що відбулося у суботу.

W-Power здобуває четверту перемогу поспіль, а наші баскетболісти розпочинають підготовку до наступного матчу, що відбудеться вже за тиждень. Слідкуйте за новинами і вболівайте за наших!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ