Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Перша перемога МНТУ-NRG в «Лізі героїв»

08.11.2018 13:57

У неділю, 4 листопада, команда нашого університету здобула першу перемогу у рамках аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». Попри переконливий рахунок зустрічі, - наші хлопці переграли команду Bacardi з відривом у 14 очок (72:58), - гра видалась напруженою.

У першій чверті команди розпочали гру однаково активно, через що жоден із суперників не зміг здобути навіть мінімально значущу перевагу: за час періоду відрив будь-якої з команд залишався однаковим - один штрафний кидок, або ж одне очко. На першу перерву МНТУ-NRG пішли у статусі лідера - 19:18.

Друга чверть розпочалася у тому самому ритмі, проте команди грали більш відкрито, через що у середині періоду  Bacardi навіть здобули триочкову перевагу, котру, щоправда, одразу втратили: двома реалізованими кидками з-за лінії наші хлопці відновили лідерство, записуючи першу половину зустрічі у свій актив - 35:34.

Початок третього періоду пройшов у тому самому темпі з великою кількістю боротьби у центрі. Проте зміни у стратегії МНТУ-NRG вже були помітними. Замість швидких забігань і акценту на влучність, тепер команда нашого університету атакувала позиційно, контролюючи м'яч і багато граючи під кошиком суперника. Результат такого ходу не змусив чекати: наприкінці періоду хлопці заволоділи ініціативою, що перетворилась у сухі цифри на табло - 52:43, вагома заявка на перемогу!

У останній чверті дев'ятиочкове відставання змушувала гравців Bacardi діяти більш відкрито і агресивно. Наші ж баскетболісти спокійно захищались, вправно користуючись послабленням у захисних лініях суперника. Фінальна сирена фіксує першу перемогу МНТУ-NRG у цьогорічному розіграші «Ліги героїв». 72:58 - і ми готуємося до наступної гри, що відбудеться за тиждень.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ