Приєднуйтеся до нас: МНТУ в Instagram

Повна соціальна відкритість - один з тих базових принципів, на яких у 21 столітті будується справжній університет європейського зразка. Тому, окрім надання якісних освітніх послуг, адміністративний колектив МНТУ також приділяє багато уваги оперативному інформуванню про те, що відбувається у стінах університету. Ми намагаємося завжди тримати студентів, абітурієнтів, викладачів, співробітників та інших зацікавлених персон у курсі останніх подій, пов'язаних з МНТУ. Окрім того, ми завжди відкриті до діалогу та повноцінного конструктивного спілкування з усіма, хто його прагне.
Саме тому  нещодавно до вже знайомих вам...

Конкурс краси «Міс МНТУ 2019»

17 квітня у коледжі МНТУ відбувся конкурс краси «Міс МНТУ», який подарував глядачам шалену порцію краси та грації.
Чотири конкурсантки - яскравих дівчини, неповторні своєю індивідуальністю і характером, були уособленням вроди та грації. Дівчата демонстрували свою красу, вміння й таланти протягом чотирьох етапів конкурсу - «Візитка», «Талант», «Інтелектуал» і «Дефіле».
Насиченість програми, конкуренція зробили свято видовищним і цікавим. Під час шоу глядачів розважали талановиті музиканти з групи «Студенти чарівних бобів».
Оцінювало конкурсанток компетентне журі...

День довкілля в МНТУ - 2019!

18 квітня 2019 р. у рамках заходів до Українського Дня навколишнього середовища студенти коледжу МНТУ долучились до благоустрою території навчального закладу. Вмотивовані бажанням зробити територію коледжу чистішою і охайнішою, учасники акції проявили здатність до об'єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, а також свідомого ставлення до збереження навколишнього середовища.
Захід відбувся в надзвичайній, доброзичливій атмосфері та був сповнений позитивних емоцій. У процесі спільної роботи з'явилося багато креативних ідей стосовно дизайну зелених зон території коледжу.
Об'єднавши зусилля кожного, зробимо довкілля...

Екскурсія до Педагогічного музею

15 квітня у рамках вивчення дисципліни «Педагогіка» студенти 2 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» МНТУ разом з доцентом кафедри філософії та суспільно-гуманітарних наук Людмилою Михайлівною Заліток відвідали Педагогічний музей України. Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися зі стаціонарною експозицією музею, яка розповідає про розвиток освіти та педагогічної думки в Україні від найдавніших часів до сьогодення музейними засобами; оглянути виставку «Педагогічний календар - 2019», присвячену цьогорічним педагогам-ювілярам; прослухати огляд міжнародної мобільної виставки «Шляхи освіти слов'янських народів»...

Давайте знайомитись: МНТУ запрошує у гості!

Відкритість та демократизм є одними з ключових принципів справжньої сучасної європейської освіти.
А отже - і принципів МНТУ. Саме тому двері нашого університету кожного дня відчинені для абітурієнтів та їхніх батьків. Не вагайтеся - а просто завітайте до приймальної комісії університету у будь який день, коли вам зручно.
Ми чекаємо на вас щодня з понеділка по п'ятницю - з 14:00 - 17:00.
За адресою - м. Київ, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська), кабінет 111.
Хочете дізнатися більше?
Телефонуйте за номерами (044) 360-47-07...

Перша перемога МНТУ-NRG в «Лізі героїв»

08.11.2018 13:57

У неділю, 4 листопада, команда нашого університету здобула першу перемогу у рамках аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». Попри переконливий рахунок зустрічі, - наші хлопці переграли команду Bacardi з відривом у 14 очок (72:58), - гра видалась напруженою.

У першій чверті команди розпочали гру однаково активно, через що жоден із суперників не зміг здобути навіть мінімально значущу перевагу: за час періоду відрив будь-якої з команд залишався однаковим - один штрафний кидок, або ж одне очко. На першу перерву МНТУ-NRG пішли у статусі лідера - 19:18.

Друга чверть розпочалася у тому самому ритмі, проте команди грали більш відкрито, через що у середині періоду  Bacardi навіть здобули триочкову перевагу, котру, щоправда, одразу втратили: двома реалізованими кидками з-за лінії наші хлопці відновили лідерство, записуючи першу половину зустрічі у свій актив - 35:34.

Початок третього періоду пройшов у тому самому темпі з великою кількістю боротьби у центрі. Проте зміни у стратегії МНТУ-NRG вже були помітними. Замість швидких забігань і акценту на влучність, тепер команда нашого університету атакувала позиційно, контролюючи м'яч і багато граючи під кошиком суперника. Результат такого ходу не змусив чекати: наприкінці періоду хлопці заволоділи ініціативою, що перетворилась у сухі цифри на табло - 52:43, вагома заявка на перемогу!

У останній чверті дев'ятиочкове відставання змушувала гравців Bacardi діяти більш відкрито і агресивно. Наші ж баскетболісти спокійно захищались, вправно користуючись послабленням у захисних лініях суперника. Фінальна сирена фіксує першу перемогу МНТУ-NRG у цьогорічному розіграші «Ліги героїв». 72:58 - і ми готуємося до наступної гри, що відбудеться за тиждень.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ