Визначився переможець турніру з футболу, присвяченого 25-річчю МНТУ!

Серед численних подій, присвячених 25-річчю нашого університету, знаходиться місце і для спортивних змагань. Так, нещодавно в університеті пройшов турнір з футболу серед студентів Коледжу МНТУ. Молодь радо відгукнулась на пропозицію позмагатись за звання найкращої команди, а ті, хто не бачить себе на полі у бутсах, прийшли підтримати однокурсників і друзів.
За результатами захопливих матчів, більшість з яких були напруженими, проте дружніми, перемогу у загальному заліку здобула команда спеціальності «Фізична реабілітація», групи  КЛ-81. Решта ж учасників залишили ігрове поле у гарному настрої...

До уваги науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти!

Маємо честь запросити Вас до участі у засіданні круглого столу «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики», який відбудеться 30 листопада 2018 року та приурочений до 25-річчя ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая».
Напрями роботи круглого столу передбачають обговорення широкого кола питань, пов'язаних із розвитком університетської освіти, роллю і місцем університету у суспільному поступі, зокрема, йтиметься про тенденції, моделі і стратегії розвитку сучасних університетів, поширення дуальної освіти тощо. У центрі уваги - проблеми забезпечення...

Подих історії: студенти МНТУ відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»

Київ - унікальне місто: його можна невтомно відкривати для себе заново, отримуючи нові враження та збагачуючи свої знання про минуле. Минуле, що досі присутнє прямо тут, на київських вулицях, якими ми крокуємо, геть про це не замислюючись. Нещодавно студенти групи КЛ-72 відкрили для себе один з найцікавіших історичних куточків столиці. Багато хто до цієї екскурсії уявлення не мав, що у місті є власна старовинна фортеця, яку можуть відвідати усі охочі. І це не просто укріплення, а найбільша земляна фортеця Європи. І до того ж парадоксальна - у нинішньому вигляді вона...

Свято веселощів і незламності: Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Студентська молодь традиційно асоціюється з найрозумнішими і найвеселішими людьми у будь-якій країні світу. У нас в Україні до студентів теж ставляться особливо – на них покладають надії як на майбутнє країни і з розумінням сприймають деякі пустощі, властиві веселим та молодим людям.
Тому 17 листопада ми відзначаємо свято майбутніх професіоналів, науковців і винахідників – Міжнародний день студента. Європейська традиція святкування розпочинається з середини 20 століття, коли було встановлено міжнародний статус свята. А причиною відзначення цього дня веселощів і молоді стали далеко не веселі події – у 1939 році чеські...

До уваги студентів Коледжу МНТУ!

Повідомляємо, що згідно листа МОН України №1/9-651 від 23 жовтня 2018 року, студенти Коледжу ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» (далі Коледж ПВНЗ «МНТУ»), що отримали на державній підсумковій атестації у формі ЗНО з української мови  у 2018 році 1, 2 або 3 бали, будуть мати можливість повторно скласти ДПА у формі ЗНО з української мови у 2019 році. Звертаємо увагу, що у випадку, якщо студент при повторному складанні державної підсумкової атестації у формі ЗНО з українського мови отримують 1, 2 або 3 бали, вони згідно з пунктом 8 розділу ІІ Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень...

Перша перемога МНТУ-NRG в «Лізі героїв»

08.11.2018 13:57

У неділю, 4 листопада, команда нашого університету здобула першу перемогу у рамках аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». Попри переконливий рахунок зустрічі, - наші хлопці переграли команду Bacardi з відривом у 14 очок (72:58), - гра видалась напруженою.

У першій чверті команди розпочали гру однаково активно, через що жоден із суперників не зміг здобути навіть мінімально значущу перевагу: за час періоду відрив будь-якої з команд залишався однаковим - один штрафний кидок, або ж одне очко. На першу перерву МНТУ-NRG пішли у статусі лідера - 19:18.

Друга чверть розпочалася у тому самому ритмі, проте команди грали більш відкрито, через що у середині періоду  Bacardi навіть здобули триочкову перевагу, котру, щоправда, одразу втратили: двома реалізованими кидками з-за лінії наші хлопці відновили лідерство, записуючи першу половину зустрічі у свій актив - 35:34.

Початок третього періоду пройшов у тому самому темпі з великою кількістю боротьби у центрі. Проте зміни у стратегії МНТУ-NRG вже були помітними. Замість швидких забігань і акценту на влучність, тепер команда нашого університету атакувала позиційно, контролюючи м'яч і багато граючи під кошиком суперника. Результат такого ходу не змусив чекати: наприкінці періоду хлопці заволоділи ініціативою, що перетворилась у сухі цифри на табло - 52:43, вагома заявка на перемогу!

У останній чверті дев'ятиочкове відставання змушувала гравців Bacardi діяти більш відкрито і агресивно. Наші ж баскетболісти спокійно захищались, вправно користуючись послабленням у захисних лініях суперника. Фінальна сирена фіксує першу перемогу МНТУ-NRG у цьогорічному розіграші «Ліги героїв». 72:58 - і ми готуємося до наступної гри, що відбудеться за тиждень.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ