Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

МНТУ - 25! Запрошуємо на загальноуніверситетській футбольний турнір

07.11.2018 13:15

Листопад -  місяць, коли природа потихеньку впадає у зимову сплячку. А от студентське життя у стінах МНТУ навпаки - стає як ніколи бурхливим та інтенсивним. Адже цього року наш університет готується до святкування важливої дати - 25-річного ювілею. Саме тому у листопаді-2018 сумувати буде ніколи: заплановано цілу низку різноманітних культурних, спортивних та розважальних заходів на будь-який смак. І кожен студент може узяти у них участь. Або активно вболівати за тих, хто братиме участь.

Першою ластівкою серед таких заходів стане загальноуніверситетський футбольний турнір, присвячений 25-річчю МНТУ. І вже 8 листопада о 15:00 розпочнуться змагання між командами студентів коледжу МНТУ. А 15 листопада, так само о 15:00, розпочнеться другий етап турніру, і на поле вийдуть команди, укомплектовані вже студентами університету.

Футбольне протистояння обіцяє бути напруженим і яскравим, адже МНТУ вже 25 років славиться енергійною студентською молоддю. І не лише тією, що навчається у коледжі за спеціальністю «Фізична культура і спорт». У нашому університеті майбутні філологи, фінансисти, менеджери, економісти, комп'ютерники, правники, екологи та інженери нафтогазової справи примудряються успішно поєднувати продуктивне навчання та підкорення нових спортивних вершин. За прикладами ходити далеко не треба: у МНТУ навчаються вправні тенісисти, визнані майстри з вільної боротьби та стрільби з луку.

Отже, турнір розпочинається вже у цей четвер. У вас ще є можливість приєднатися до команд або до лав уболівальників, що їх підтримують. Поспішайте, адже переможці турніру назавжди впишуть себе у історію рідного університету.

Приходьте! Буде весело!

Святкуймо 25-річчя МНТУ разом!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ