Приєднуйтеся до нас: МНТУ в Instagram

Повна соціальна відкритість - один з тих базових принципів, на яких у 21 столітті будується справжній університет європейського зразка. Тому, окрім надання якісних освітніх послуг, адміністративний колектив МНТУ також приділяє багато уваги оперативному інформуванню про те, що відбувається у стінах університету. Ми намагаємося завжди тримати студентів, абітурієнтів, викладачів, співробітників та інших зацікавлених персон у курсі останніх подій, пов'язаних з МНТУ. Окрім того, ми завжди відкриті до діалогу та повноцінного конструктивного спілкування з усіма, хто його прагне.
Саме тому  нещодавно до вже знайомих вам...

Конкурс краси «Міс МНТУ 2019»

17 квітня у коледжі МНТУ відбувся конкурс краси «Міс МНТУ», який подарував глядачам шалену порцію краси та грації.
Чотири конкурсантки - яскравих дівчини, неповторні своєю індивідуальністю і характером, були уособленням вроди та грації. Дівчата демонстрували свою красу, вміння й таланти протягом чотирьох етапів конкурсу - «Візитка», «Талант», «Інтелектуал» і «Дефіле».
Насиченість програми, конкуренція зробили свято видовищним і цікавим. Під час шоу глядачів розважали талановиті музиканти з групи «Студенти чарівних бобів».
Оцінювало конкурсанток компетентне журі...

День довкілля в МНТУ - 2019!

18 квітня 2019 р. у рамках заходів до Українського Дня навколишнього середовища студенти коледжу МНТУ долучились до благоустрою території навчального закладу. Вмотивовані бажанням зробити територію коледжу чистішою і охайнішою, учасники акції проявили здатність до об'єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, а також свідомого ставлення до збереження навколишнього середовища.
Захід відбувся в надзвичайній, доброзичливій атмосфері та був сповнений позитивних емоцій. У процесі спільної роботи з'явилося багато креативних ідей стосовно дизайну зелених зон території коледжу.
Об'єднавши зусилля кожного, зробимо довкілля...

Екскурсія до Педагогічного музею

15 квітня у рамках вивчення дисципліни «Педагогіка» студенти 2 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» МНТУ разом з доцентом кафедри філософії та суспільно-гуманітарних наук Людмилою Михайлівною Заліток відвідали Педагогічний музей України. Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися зі стаціонарною експозицією музею, яка розповідає про розвиток освіти та педагогічної думки в Україні від найдавніших часів до сьогодення музейними засобами; оглянути виставку «Педагогічний календар - 2019», присвячену цьогорічним педагогам-ювілярам; прослухати огляд міжнародної мобільної виставки «Шляхи освіти слов'янських народів»...

Давайте знайомитись: МНТУ запрошує у гості!

Відкритість та демократизм є одними з ключових принципів справжньої сучасної європейської освіти.
А отже - і принципів МНТУ. Саме тому двері нашого університету кожного дня відчинені для абітурієнтів та їхніх батьків. Не вагайтеся - а просто завітайте до приймальної комісії університету у будь який день, коли вам зручно.
Ми чекаємо на вас щодня з понеділка по п'ятницю - з 14:00 - 17:00.
За адресою - м. Київ, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська), кабінет 111.
Хочете дізнатися більше?
Телефонуйте за номерами (044) 360-47-07...

МНТУ - 25! Запрошуємо на загальноуніверситетській футбольний турнір

07.11.2018 13:15

Листопад -  місяць, коли природа потихеньку впадає у зимову сплячку. А от студентське життя у стінах МНТУ навпаки - стає як ніколи бурхливим та інтенсивним. Адже цього року наш університет готується до святкування важливої дати - 25-річного ювілею. Саме тому у листопаді-2018 сумувати буде ніколи: заплановано цілу низку різноманітних культурних, спортивних та розважальних заходів на будь-який смак. І кожен студент може узяти у них участь. Або активно вболівати за тих, хто братиме участь.

Першою ластівкою серед таких заходів стане загальноуніверситетський футбольний турнір, присвячений 25-річчю МНТУ. І вже 8 листопада о 15:00 розпочнуться змагання між командами студентів коледжу МНТУ. А 15 листопада, так само о 15:00, розпочнеться другий етап турніру, і на поле вийдуть команди, укомплектовані вже студентами університету.

Футбольне протистояння обіцяє бути напруженим і яскравим, адже МНТУ вже 25 років славиться енергійною студентською молоддю. І не лише тією, що навчається у коледжі за спеціальністю «Фізична культура і спорт». У нашому університеті майбутні філологи, фінансисти, менеджери, економісти, комп'ютерники, правники, екологи та інженери нафтогазової справи примудряються успішно поєднувати продуктивне навчання та підкорення нових спортивних вершин. За прикладами ходити далеко не треба: у МНТУ навчаються вправні тенісисти, визнані майстри з вільної боротьби та стрільби з луку.

Отже, турнір розпочинається вже у цей четвер. У вас ще є можливість приєднатися до команд або до лав уболівальників, що їх підтримують. Поспішайте, адже переможці турніру назавжди впишуть себе у історію рідного університету.

Приходьте! Буде весело!

Святкуймо 25-річчя МНТУ разом!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ