Приєднуйтеся до нас: МНТУ в Instagram

Повна соціальна відкритість - один з тих базових принципів, на яких у 21 столітті будується справжній університет європейського зразка. Тому, окрім надання якісних освітніх послуг, адміністративний колектив МНТУ також приділяє багато уваги оперативному інформуванню про те, що відбувається у стінах університету. Ми намагаємося завжди тримати студентів, абітурієнтів, викладачів, співробітників та інших зацікавлених персон у курсі останніх подій, пов'язаних з МНТУ. Окрім того, ми завжди відкриті до діалогу та повноцінного конструктивного спілкування з усіма, хто його прагне.
Саме тому  нещодавно до вже знайомих вам...

Конкурс краси «Міс МНТУ 2019»

17 квітня у коледжі МНТУ відбувся конкурс краси «Міс МНТУ», який подарував глядачам шалену порцію краси та грації.
Чотири конкурсантки - яскравих дівчини, неповторні своєю індивідуальністю і характером, були уособленням вроди та грації. Дівчата демонстрували свою красу, вміння й таланти протягом чотирьох етапів конкурсу - «Візитка», «Талант», «Інтелектуал» і «Дефіле».
Насиченість програми, конкуренція зробили свято видовищним і цікавим. Під час шоу глядачів розважали талановиті музиканти з групи «Студенти чарівних бобів».
Оцінювало конкурсанток компетентне журі...

День довкілля в МНТУ - 2019!

18 квітня 2019 р. у рамках заходів до Українського Дня навколишнього середовища студенти коледжу МНТУ долучились до благоустрою території навчального закладу. Вмотивовані бажанням зробити територію коледжу чистішою і охайнішою, учасники акції проявили здатність до об'єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, а також свідомого ставлення до збереження навколишнього середовища.
Захід відбувся в надзвичайній, доброзичливій атмосфері та був сповнений позитивних емоцій. У процесі спільної роботи з'явилося багато креативних ідей стосовно дизайну зелених зон території коледжу.
Об'єднавши зусилля кожного, зробимо довкілля...

Екскурсія до Педагогічного музею

15 квітня у рамках вивчення дисципліни «Педагогіка» студенти 2 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» МНТУ разом з доцентом кафедри філософії та суспільно-гуманітарних наук Людмилою Михайлівною Заліток відвідали Педагогічний музей України. Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися зі стаціонарною експозицією музею, яка розповідає про розвиток освіти та педагогічної думки в Україні від найдавніших часів до сьогодення музейними засобами; оглянути виставку «Педагогічний календар - 2019», присвячену цьогорічним педагогам-ювілярам; прослухати огляд міжнародної мобільної виставки «Шляхи освіти слов'янських народів»...

Давайте знайомитись: МНТУ запрошує у гості!

Відкритість та демократизм є одними з ключових принципів справжньої сучасної європейської освіти.
А отже - і принципів МНТУ. Саме тому двері нашого університету кожного дня відчинені для абітурієнтів та їхніх батьків. Не вагайтеся - а просто завітайте до приймальної комісії університету у будь який день, коли вам зручно.
Ми чекаємо на вас щодня з понеділка по п'ятницю - з 14:00 - 17:00.
За адресою - м. Київ, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська), кабінет 111.
Хочете дізнатися більше?
Телефонуйте за номерами (044) 360-47-07...

Розкриваємо таємниці здоров'я та довголіття: МНТУ запрошує на експрес-курс йоготерапії

05.11.2018 08:24

Організм людини - складна система. І навіть сучасна наука не має уявлення про те, якими потужними насправді є його резерви. І, на жаль, також не знає про те, як ці резерви активувати для найважливішого - для збереження або відновлення здоров'я та гальмування старіння. І тим, хто усе ж таки прагне відкрити ці таємниці, відповіді доводиться шукати у давніх, але й досі актуальних системах знань про людське тіло, здоров'я та системи організму - наприклад, у індійській йозі.

Саме на такій базі і створена так звана йоготерапія - методика, що поєднує сучасні медичні уявлення,  актуальні напрацювання кінезотерапевтичних методик та стародавню систему власне йоги. Адже за допомогою йогівських практик тіло можна не лише тримати у тонусі, але й ефективно лікувати. Долаючи у тому числі і хронічні захворювання, що негативно впливають на нашу якість життя - життя втомлених від щоденного стресу мешканців великого міста.

Що лікує йоготерапія?

 • Хронічні захворювання опорно-рухового апарату.
 • Захворювання серцево-судинної системи.
 • Різноманітні захворювання легень та дихальних шляхів.
 • Проблематику репродуктивної та сечостатевої системи: від простатиту у чоловіків до розладів менструального циклу у жінок.
 • Хронічні розлади травлення.
 • Ендокринні та імунні розлади.
 • Різноманітну проблематику нервової системи.

Запорукою ефективності йоготерапії є комплексний підхід: поєднання фізичних вправ (асан), дихальних вправ (пранаям) та давніх методик очищення (шатакарм) допомагає налаштувати правильне функціонування систем організму, позбавитися різноманітних розладів у них і повернути людському тілу початкову гармонію, у якій немає місця хворобам.

Це справді можливо!

Як? - Дізнайтеся під час експрес-курса йоготерапії від Станіслава Колістратенка!

До вашої уваги - унікальний курс, у якому його автор поєднав здобутки різних шкіл йоги та різних методик та напрямків кінезотерапії, створивши власну систему - неповторну, унікальну та ефективну. Завдяки її застосуванню покращується кровообіг у хворих органах, активізується робота залоз внутрішньої секреції, здійснюється м'який нетравматичний вплив на кістки та м'язи організму.

У рамках курсу, у режимі інтенсиву ви на практиці засвоїте:

 • базові вправи йоги: основні асани, ключові віньяси (зв'язки кількох асан) та пранаями (дихальні вправи);
 • стовідсотково безпечні методики їх виконання;
 • спеціально розроблені терапевтичні методики, що роблять акцент на оздоровчих та профілактичних аспектах йоги

І найголовніше - йоготерапія спрямована на перспективу. Регулярне виконання ретельно підібраних вправ запускає внутрішні резерви організму. А далі він сам невтомно працює над зціленням від хвороб та покращенням вашого самопочуття і тонусу.

 • Вірите, що навіть без ліків хронічні хвороби можна подолати, а здоров'я - ґрунтовно покращити?
 • Класична лікувальна фізкультура здається вам нудною та неефективною?
 • Ви шукаєте всеохоплюючу систему оздоровлення, яка підійде саме вам?
 • Страждаєте від гіпертонії чи гіпотонії?
 • Втомилися боротися з втомою, слабкістю, стресом, розладами сну та тривожністю?
 • Маєте плоскостопість?
 • Часто підхоплюєте бронхіти?
 • Страждаєте від гіподинамії?
 • Хочете бути бадьорим та енергійним навіть у літньому віці?

Тоді наш авторський курс йоготерапії - саме те, що вам треба!

Лише з 10 по 24 листопада у стінах МНТУ Станіслав Колістратенко відкриває таємниці унікальних східних систем, які змінюють тіло, свідомість та світогляд.

 • Зацікавилися?
 • Телефонуйте 097-092-84-97 (Юлія Володимирівна).

Заняття проходять у зручний час - по вихідних. Приходьте - буде цікаво!

І завжди лишайтеся здоровими і бадьорими - разом з МНТУ!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ