Визначився переможець турніру з футболу, присвяченого 25-річчю МНТУ!

Серед численних подій, присвячених 25-річчю нашого університету, знаходиться місце і для спортивних змагань. Так, нещодавно в університеті пройшов турнір з футболу серед студентів Коледжу МНТУ. Молодь радо відгукнулась на пропозицію позмагатись за звання найкращої команди, а ті, хто не бачить себе на полі у бутсах, прийшли підтримати однокурсників і друзів.
За результатами захопливих матчів, більшість з яких були напруженими, проте дружніми, перемогу у загальному заліку здобула команда спеціальності «Фізична реабілітація», групи  КЛ-81. Решта ж учасників залишили ігрове поле у гарному настрої...

До уваги науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти!

Маємо честь запросити Вас до участі у засіданні круглого столу «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики», який відбудеться 30 листопада 2018 року та приурочений до 25-річчя ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая».
Напрями роботи круглого столу передбачають обговорення широкого кола питань, пов'язаних із розвитком університетської освіти, роллю і місцем університету у суспільному поступі, зокрема, йтиметься про тенденції, моделі і стратегії розвитку сучасних університетів, поширення дуальної освіти тощо. У центрі уваги - проблеми забезпечення...

Подих історії: студенти МНТУ відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»

Київ - унікальне місто: його можна невтомно відкривати для себе заново, отримуючи нові враження та збагачуючи свої знання про минуле. Минуле, що досі присутнє прямо тут, на київських вулицях, якими ми крокуємо, геть про це не замислюючись. Нещодавно студенти групи КЛ-72 відкрили для себе один з найцікавіших історичних куточків столиці. Багато хто до цієї екскурсії уявлення не мав, що у місті є власна старовинна фортеця, яку можуть відвідати усі охочі. І це не просто укріплення, а найбільша земляна фортеця Європи. І до того ж парадоксальна - у нинішньому вигляді вона...

Свято веселощів і незламності: Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Студентська молодь традиційно асоціюється з найрозумнішими і найвеселішими людьми у будь-якій країні світу. У нас в Україні до студентів теж ставляться особливо – на них покладають надії як на майбутнє країни і з розумінням сприймають деякі пустощі, властиві веселим та молодим людям.
Тому 17 листопада ми відзначаємо свято майбутніх професіоналів, науковців і винахідників – Міжнародний день студента. Європейська традиція святкування розпочинається з середини 20 століття, коли було встановлено міжнародний статус свята. А причиною відзначення цього дня веселощів і молоді стали далеко не веселі події – у 1939 році чеські...

До уваги студентів Коледжу МНТУ!

Повідомляємо, що згідно листа МОН України №1/9-651 від 23 жовтня 2018 року, студенти Коледжу ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» (далі Коледж ПВНЗ «МНТУ»), що отримали на державній підсумковій атестації у формі ЗНО з української мови  у 2018 році 1, 2 або 3 бали, будуть мати можливість повторно скласти ДПА у формі ЗНО з української мови у 2019 році. Звертаємо увагу, що у випадку, якщо студент при повторному складанні державної підсумкової атестації у формі ЗНО з українського мови отримують 1, 2 або 3 бали, вони згідно з пунктом 8 розділу ІІ Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень...

Розкриваємо таємниці здоров'я та довголіття: МНТУ запрошує на експрес-курс йоготерапії

05.11.2018 08:24

Організм людини - складна система. І навіть сучасна наука не має уявлення про те, якими потужними насправді є його резерви. І, на жаль, також не знає про те, як ці резерви активувати для найважливішого - для збереження або відновлення здоров'я та гальмування старіння. І тим, хто усе ж таки прагне відкрити ці таємниці, відповіді доводиться шукати у давніх, але й досі актуальних системах знань про людське тіло, здоров'я та системи організму - наприклад, у індійській йозі.

Саме на такій базі і створена так звана йоготерапія - методика, що поєднує сучасні медичні уявлення,  актуальні напрацювання кінезотерапевтичних методик та стародавню систему власне йоги. Адже за допомогою йогівських практик тіло можна не лише тримати у тонусі, але й ефективно лікувати. Долаючи у тому числі і хронічні захворювання, що негативно впливають на нашу якість життя - життя втомлених від щоденного стресу мешканців великого міста.

Що лікує йоготерапія?

 • Хронічні захворювання опорно-рухового апарату.
 • Захворювання серцево-судинної системи.
 • Різноманітні захворювання легень та дихальних шляхів.
 • Проблематику репродуктивної та сечостатевої системи: від простатиту у чоловіків до розладів менструального циклу у жінок.
 • Хронічні розлади травлення.
 • Ендокринні та імунні розлади.
 • Різноманітну проблематику нервової системи.

Запорукою ефективності йоготерапії є комплексний підхід: поєднання фізичних вправ (асан), дихальних вправ (пранаям) та давніх методик очищення (шатакарм) допомагає налаштувати правильне функціонування систем організму, позбавитися різноманітних розладів у них і повернути людському тілу початкову гармонію, у якій немає місця хворобам.

Це справді можливо!

Як? - Дізнайтеся під час експрес-курса йоготерапії від Станіслава Колістратенка!

До вашої уваги - унікальний курс, у якому його автор поєднав здобутки різних шкіл йоги та різних методик та напрямків кінезотерапії, створивши власну систему - неповторну, унікальну та ефективну. Завдяки її застосуванню покращується кровообіг у хворих органах, активізується робота залоз внутрішньої секреції, здійснюється м'який нетравматичний вплив на кістки та м'язи організму.

У рамках курсу, у режимі інтенсиву ви на практиці засвоїте:

 • базові вправи йоги: основні асани, ключові віньяси (зв'язки кількох асан) та пранаями (дихальні вправи);
 • стовідсотково безпечні методики їх виконання;
 • спеціально розроблені терапевтичні методики, що роблять акцент на оздоровчих та профілактичних аспектах йоги

І найголовніше - йоготерапія спрямована на перспективу. Регулярне виконання ретельно підібраних вправ запускає внутрішні резерви організму. А далі він сам невтомно працює над зціленням від хвороб та покращенням вашого самопочуття і тонусу.

 • Вірите, що навіть без ліків хронічні хвороби можна подолати, а здоров'я - ґрунтовно покращити?
 • Класична лікувальна фізкультура здається вам нудною та неефективною?
 • Ви шукаєте всеохоплюючу систему оздоровлення, яка підійде саме вам?
 • Страждаєте від гіпертонії чи гіпотонії?
 • Втомилися боротися з втомою, слабкістю, стресом, розладами сну та тривожністю?
 • Маєте плоскостопість?
 • Часто підхоплюєте бронхіти?
 • Страждаєте від гіподинамії?
 • Хочете бути бадьорим та енергійним навіть у літньому віці?

Тоді наш авторський курс йоготерапії - саме те, що вам треба!

Лише з 10 по 24 листопада у стінах МНТУ Станіслав Колістратенко відкриває таємниці унікальних східних систем, які змінюють тіло, свідомість та світогляд.

 • Зацікавилися?
 • Телефонуйте 097-092-84-97 (Юлія Володимирівна).

Заняття проходять у зручний час - по вихідних. Приходьте - буде цікаво!

І завжди лишайтеся здоровими і бадьорими - разом з МНТУ!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ