Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Розкриваємо таємниці здоров'я та довголіття: МНТУ запрошує на експрес-курс йоготерапії

05.11.2018 08:24

Організм людини - складна система. І навіть сучасна наука не має уявлення про те, якими потужними насправді є його резерви. І, на жаль, також не знає про те, як ці резерви активувати для найважливішого - для збереження або відновлення здоров'я та гальмування старіння. І тим, хто усе ж таки прагне відкрити ці таємниці, відповіді доводиться шукати у давніх, але й досі актуальних системах знань про людське тіло, здоров'я та системи організму - наприклад, у індійській йозі.

Саме на такій базі і створена так звана йоготерапія - методика, що поєднує сучасні медичні уявлення,  актуальні напрацювання кінезотерапевтичних методик та стародавню систему власне йоги. Адже за допомогою йогівських практик тіло можна не лише тримати у тонусі, але й ефективно лікувати. Долаючи у тому числі і хронічні захворювання, що негативно впливають на нашу якість життя - життя втомлених від щоденного стресу мешканців великого міста.

Що лікує йоготерапія?

 • Хронічні захворювання опорно-рухового апарату.
 • Захворювання серцево-судинної системи.
 • Різноманітні захворювання легень та дихальних шляхів.
 • Проблематику репродуктивної та сечостатевої системи: від простатиту у чоловіків до розладів менструального циклу у жінок.
 • Хронічні розлади травлення.
 • Ендокринні та імунні розлади.
 • Різноманітну проблематику нервової системи.

Запорукою ефективності йоготерапії є комплексний підхід: поєднання фізичних вправ (асан), дихальних вправ (пранаям) та давніх методик очищення (шатакарм) допомагає налаштувати правильне функціонування систем організму, позбавитися різноманітних розладів у них і повернути людському тілу початкову гармонію, у якій немає місця хворобам.

Це справді можливо!

Як? - Дізнайтеся під час експрес-курса йоготерапії від Станіслава Колістратенка!

До вашої уваги - унікальний курс, у якому його автор поєднав здобутки різних шкіл йоги та різних методик та напрямків кінезотерапії, створивши власну систему - неповторну, унікальну та ефективну. Завдяки її застосуванню покращується кровообіг у хворих органах, активізується робота залоз внутрішньої секреції, здійснюється м'який нетравматичний вплив на кістки та м'язи організму.

У рамках курсу, у режимі інтенсиву ви на практиці засвоїте:

 • базові вправи йоги: основні асани, ключові віньяси (зв'язки кількох асан) та пранаями (дихальні вправи);
 • стовідсотково безпечні методики їх виконання;
 • спеціально розроблені терапевтичні методики, що роблять акцент на оздоровчих та профілактичних аспектах йоги

І найголовніше - йоготерапія спрямована на перспективу. Регулярне виконання ретельно підібраних вправ запускає внутрішні резерви організму. А далі він сам невтомно працює над зціленням від хвороб та покращенням вашого самопочуття і тонусу.

 • Вірите, що навіть без ліків хронічні хвороби можна подолати, а здоров'я - ґрунтовно покращити?
 • Класична лікувальна фізкультура здається вам нудною та неефективною?
 • Ви шукаєте всеохоплюючу систему оздоровлення, яка підійде саме вам?
 • Страждаєте від гіпертонії чи гіпотонії?
 • Втомилися боротися з втомою, слабкістю, стресом, розладами сну та тривожністю?
 • Маєте плоскостопість?
 • Часто підхоплюєте бронхіти?
 • Страждаєте від гіподинамії?
 • Хочете бути бадьорим та енергійним навіть у літньому віці?

Тоді наш авторський курс йоготерапії - саме те, що вам треба!

Лише з 10 по 24 листопада у стінах МНТУ Станіслав Колістратенко відкриває таємниці унікальних східних систем, які змінюють тіло, свідомість та світогляд.

 • Зацікавилися?
 • Телефонуйте 097-092-84-97 (Юлія Володимирівна).

Заняття проходять у зручний час - по вихідних. Приходьте - буде цікаво!

І завжди лишайтеся здоровими і бадьорими - разом з МНТУ!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ