Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з української мови та літератури у МНТУ - 23 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з української мови і літератури у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 23 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

День пам'яті Юрія Миколайовича Бугая (1947–2003)

21 травня 2019 року виповнилося 16 років із дня смерті Президента Міжнародного науково-технічного університету (МНТУ), першого заступника Міністра освіти України, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003).

ЗНО з метематики у МНТУ - 21 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з метематики у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 21 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

16 травня 2019 року викладачі та студенти МНТУ долучилися до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки!

День Вишиванки - найсамобутніше свято української культури, яке покликане зберегти та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті.
Свято стало чудовою нагодою для усього колективу навчального закладу одягти вбрання, яке завжди було потужним оберегом, невід'ємним носієм традицій та ілюстрацією патріотизму українського народу.

Пишаємося: Україна - двократний чемпіон світу з карпфішингу!

08.10.2018 17:22

У сербському Бєлграді завершився черговий чемпіонат світу з риболовлі. Серед 27 країн-учасниць найсильнішою виявилась саме українська збірна. Таким чином, під час чемпіонату-2018 наші хлопці переконливо захистили титул чемпіона, здобутий минулого року!

Команда риболовного клубу «Кричевичі»  на чолі з капітаном Романом Івасишиним продемонструвала не лише досвід і майстерність, але й уміння ловити рибу у складних умовах. Адже для проведення змагань було обране міське озеро Бєлграда з низькою зарибленістю. Саме тому вирішальним фактором у визначенні переможця стала не кількість спійманої риби, а її вага. Українцям вдалось спіймати рекордного коропа, вагою більше 15 кілограмів! Микола Григоращенко та Михайло Старчук спромоглися вийти переможцями із непростого 40-хвилинного протистояння із велетнем. Друга риба української збірної була спіймана двійкою Романа Івасишина і Василя Безносько.

Двійка Григоращенка і Старчука також здобула друге місце у особистому заліку. У цій категорії рекордна риба поступилася лише улову литовських рибалок. Ті наразі спромоглися спіймати більше 10 невеликих коропів, що для непростих умов міського озера є великим досягнення.

Таким чином, команда нашої країни завоювала право називатись чемпіонами вдруге поспіль, продемонструвавши уміння ловити рибу вражаючих розмірів у різних умовах.

Президент МНТУ Владислав Бугай, який у 2017 році очолював переможну українську збірну, цього року не брав безпосередньої участі у змаганнях. Владислав Юрійович представляв на чемпіонаті світу Федерацію спортивної риболовлі України, де він обіймає посаду керівника напряму ловлі коропа.

Від щирого серця вітаємо карпфшерів-переможців і бажаємо їм подальших феєричних успіхів у спортивній риболовлі!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ