«І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик...»: МНТУ вітає з Міжнародним днем рідної мови

Починаючи з 2000 року увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day). Це свято було запроваджене на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, його метою була визначена підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності.
Передісторія цього свята є зовсім не святковою. У цей день, 21 лютого, 1952 року у Пакистані відбулася демонстрація – люди, що розмовляли бенгальською, виступили проти того, що тогочасний уряд визнав урду єдиною державною мовою, хоча вона була рідною лише для 3% населення країни...

Битва за плей-офф: МНТУ-NRG проводить останній матч сезону

Останній тур групового раунду аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв» для команди МНТУ-NRG відзначався особливим напруженням, адже результати цієї гри визначали команду, яка продовжить змагання у плей-офф.
І МНТУ-NRG, і суперники, колектив «Бродяги», підходили до поєдинку з рівними показниками і рівним складом. Рівною, як показала сама гра, виявилась і ігрова форма команд. З самого початку зустрічі спортсмени розпочали гру від оборони, що призвело до нерезультативної першої чверті - 10:9 на користь наших суперників. Друга чверть пройшла у такій само напруженій боротьбі...

Герої не вмирають: Україна вшановує пам'ять Небесної сотні

Історія людства, на жаль, часто проходить під акомпанемент протистояння добра і зла. Від давніх мучеників за християнську віру до вчених, що загинули у вогнях мракобісся, від відважних борців за краще майбутнє до сучасних людей, що жертвують найцінніше заради свободи. Люди завжди були готові померти заради добра і справедливості. Не обійшлося, на жаль, без такого жертовного подвигу і в сучасній історії України.
Подвиг Героїв Небесної Сотні, котрі на початку 21 століття у центрі європейської столиці стояли на смерть заради майбутнього всієї країни, заради торжества справедливості, проти тоталітарного...

МНТУ запрошує до участі у науковій конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку»

До уваги молодих науковців, студентів та аспірантів МНТУ!
19 квітня 2019 року в університеті проходитиме III Міжнародна студентська науково-практична конференція «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку». Її організатори - Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених МНТУ, Студентська рада МНТУ та Кафедра ЮНЕСКО «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».
У рамках конференції працюватимуть...

Кілька теплих слів про любов: студенти МНТУ творчо відзначили свято кохання

Творчість і кохання завше були пов'язані між собою. Про це говорять психологи, це кожен з нас може відчути і на власному досвіді. Адже, коли ти закоханий або навіть просто перебуваєш у світлому і трепетному очікуванні тої самої любові, у твоїй душі може раптово прокинутися потужний творчий потенціал, бажання змінити світ, прикрасити його та додати яскравих барв.
Тому святкування Дня святого Валентина у МНТУ відбулося у яскравому, творчому форматі. Кожен з учасників продемонстрував, на який креатив він здатен і засвідчив, що в університеті наразі навчається творча молодь, що мислить свіже...

Пишаємося: Україна - двократний чемпіон світу з карпфішингу!

08.10.2018 17:22

У сербському Бєлграді завершився черговий чемпіонат світу з риболовлі. Серед 27 країн-учасниць найсильнішою виявилась саме українська збірна. Таким чином, під час чемпіонату-2018 наші хлопці переконливо захистили титул чемпіона, здобутий минулого року!

Команда риболовного клубу «Кричевичі»  на чолі з капітаном Романом Івасишиним продемонструвала не лише досвід і майстерність, але й уміння ловити рибу у складних умовах. Адже для проведення змагань було обране міське озеро Бєлграда з низькою зарибленістю. Саме тому вирішальним фактором у визначенні переможця стала не кількість спійманої риби, а її вага. Українцям вдалось спіймати рекордного коропа, вагою більше 15 кілограмів! Микола Григоращенко та Михайло Старчук спромоглися вийти переможцями із непростого 40-хвилинного протистояння із велетнем. Друга риба української збірної була спіймана двійкою Романа Івасишина і Василя Безносько.

Двійка Григоращенка і Старчука також здобула друге місце у особистому заліку. У цій категорії рекордна риба поступилася лише улову литовських рибалок. Ті наразі спромоглися спіймати більше 10 невеликих коропів, що для непростих умов міського озера є великим досягнення.

Таким чином, команда нашої країни завоювала право називатись чемпіонами вдруге поспіль, продемонструвавши уміння ловити рибу вражаючих розмірів у різних умовах.

Президент МНТУ Владислав Бугай, який у 2017 році очолював переможну українську збірну, цього року не брав безпосередньої участі у змаганнях. Владислав Юрійович представляв на чемпіонаті світу Федерацію спортивної риболовлі України, де він обіймає посаду керівника напряму ловлі коропа.

Від щирого серця вітаємо карпфшерів-переможців і бажаємо їм подальших феєричних успіхів у спортивній риболовлі!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ