Баскетбольна музика «Ліги героїв»

У суботу, 15 грудня, команда нашого університету МНТУ-NRG завершить баскетбольний рік. Суперником наших хлопців стане колектив V Label Music Band - номінальний аутсайдер ліги. Про цю команду можна сказати одне - хлопці грають у баскетбол для задоволення. За останні два сезони V Label рідко залишає останній рядок турнірної таблиці, команда  мало забиває і багато пропускає. Розслаблятись, щоправда, теж не можна: попередні ігри V Label Music Band провели на гідному рівні і показали, що недооцінка суперника може боляче відобразитись у таблиці змагань.
Загалом, гарний шанс для МНТУ-NRG завершити рік на мажорній ноті і зробити прихильникам...

Справжній трилер у «Лізі героїв»

У недільному матчі проти одного з претендентів на перші місця у таблиці «Планета баскетбол» команда нашого університету продемонструвала, можливо, найбільш захопливу гру у цьогорічних змаганнях. Спочатку гра для МНТУ-NRG вийшла геть невдалою - у середині першого періоду спортивна агресія «Планети» легко перетворилась на, здавалось би, фатальну для МНТУ перевагу - 29:14 перед короткою перервою і 6 хвили без залікових балів для наших.
Та наші не здалися! Уже в наступному періоді відставання скоротилось до 5 очок - 46:41. Спрацювали індивідуальні проходи гравців і серія результативних триочкових кидків. Наприкінці третього періоду МНТУ-NRG спромоглися...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

МНТУ-NRG у «Лізі героїв»: гра «планетарного» значення

До Нового Року лишається зовсім небагато часу, а отже, добігають кінця і цьогорічні спортивні події. Так, у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв» теж залишається геть небагато турів. У наступному з яких наша команда МНТУ-NRG має пройти одне з останніх серйозних випробувань. 9 грудня, о 17:30 наші хлопці вийдуть на ігровий майданчик проти справді грізного суперника.
Наразі «Планета баскетбол» цілком реально претендує на нагороди у турнірі, поступаючись лідеру всього 2 очками. Жоден з матчів цього колективу не був для суперників легкою прогулянкою. Навіть потужний і досі непереможений W Power зумів...

Запальний баскетбол: МНТУ-NRG зіграли черговий матч у «Лізі героїв»

У неділю, 2 грудня, команда МНТУ-NRG зіграла матч проти колективу «Баски» у рамках 6 туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». З перших хвилин протистояння видалося запальним, адже обом командам необхідні були очки.
Мотивація гравців і відкритий атакувальний стиль обох команд призвели до короткої, але результативної «перестрілки» у першому періоді - обидва колективи грали без оборони, через що сирена зафіксувала рахунок 14:16 на користь «Басків».
А от друга частина зустрічі стала для команди МНТУ фатальною. Супротивник різко змінив тактику на...

Пишаємося: Україна - двократний чемпіон світу з карпфішингу!

08.10.2018 17:22

У сербському Бєлграді завершився черговий чемпіонат світу з риболовлі. Серед 27 країн-учасниць найсильнішою виявилась саме українська збірна. Таким чином, під час чемпіонату-2018 наші хлопці переконливо захистили титул чемпіона, здобутий минулого року!

Команда риболовного клубу «Кричевичі»  на чолі з капітаном Романом Івасишиним продемонструвала не лише досвід і майстерність, але й уміння ловити рибу у складних умовах. Адже для проведення змагань було обране міське озеро Бєлграда з низькою зарибленістю. Саме тому вирішальним фактором у визначенні переможця стала не кількість спійманої риби, а її вага. Українцям вдалось спіймати рекордного коропа, вагою більше 15 кілограмів! Микола Григоращенко та Михайло Старчук спромоглися вийти переможцями із непростого 40-хвилинного протистояння із велетнем. Друга риба української збірної була спіймана двійкою Романа Івасишина і Василя Безносько.

Двійка Григоращенка і Старчука також здобула друге місце у особистому заліку. У цій категорії рекордна риба поступилася лише улову литовських рибалок. Ті наразі спромоглися спіймати більше 10 невеликих коропів, що для непростих умов міського озера є великим досягнення.

Таким чином, команда нашої країни завоювала право називатись чемпіонами вдруге поспіль, продемонструвавши уміння ловити рибу вражаючих розмірів у різних умовах.

Президент МНТУ Владислав Бугай, який у 2017 році очолював переможну українську збірну, цього року не брав безпосередньої участі у змаганнях. Владислав Юрійович представляв на чемпіонаті світу Федерацію спортивної риболовлі України, де він обіймає посаду керівника напряму ловлі коропа.

Від щирого серця вітаємо карпфшерів-переможців і бажаємо їм подальших феєричних успіхів у спортивній риболовлі!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ