Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

Наказ підписано: вітаємо нових членів сім'ї МНТУ!

Ось і підійшла нарешті до кінця вступна кампанія-2018. Тепер у всіх попереду - лише цікаве та продуктивне навчання за обраною спеціальністю.
Адже ми з радістю повідомляємо, що 16 жовтня Президент МНТУ Владислав Юрійович Бугай підписав наказ про зарахування вступників другого етапу набору на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (крім спеціальностей 081 «Право» та 292 «Міжнародні економічні відносини»).
Відтепер вступні випробування остаточно завершено, і ви з гордістю можете носити звання студента МНТУ! Вітаємо із початком нового етапу навчання...

11 жовтня заняття у МНТУ поновлюються

До уваги студентів нашого університету! Повідомляємо, що проблеми, пов'язані із аварійною ситуацією у системі міського водопостачання, подолані, і 11 жовтня навчальний процес у МНТУ відбуватиметься за звичайним графіком.
З розкладом занять ви можете ознайомитися у нас на сайті.
Просимо вибачення за незручності і незаплановану перерву у навчальному процесі. До зустрічі у стінах МНТУ!

Увага! Рейтингові списки другого етапу вступників на основі здобутої вищої освіти

Самовдосконалення - те, у чому людина не має себе обмежувати. Покращення свої професійних навичок та умінь - запорука особистісного зростання та підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці. І ось для тих, хто вирішив продовжити навчання у МНТУ після здобуття вищої освіти настає момент істини: 10 жовтня ми оголошуємо рейтингові списки другого етапу вступників на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
Ця важлива інформація стосується всіх спеціальностей, окрім 081 «Право» та 292...

Увага! Інформація для студентів і співробітників МНТУ у зв'язку з аварійною ситуацією

З огляду на аварію у системі міського водопостачання поблизу території університету, що критичним чином вплинула на можливість проведення навчального процесу, та через складний характер робіт з усунення наслідків інциденту повідомляємо: 10 жовтня університет працюватиме у екстреному режимі.
Через відсутність електропостачання та води навчальний процес станом на 10 жовтня буде призупинено, а отже, студентам на заняття приходити не треба.
Для співробітників МНТУ всіх рівнів 10.10.2018 робочий день...

Пишаємося: Україна - двократний чемпіон світу з карпфішингу!

08.10.2018 17:22

У сербському Бєлграді завершився черговий чемпіонат світу з риболовлі. Серед 27 країн-учасниць найсильнішою виявилась саме українська збірна. Таким чином, під час чемпіонату-2018 наші хлопці переконливо захистили титул чемпіона, здобутий минулого року!

Команда риболовного клубу «Кричевичі»  на чолі з капітаном Романом Івасишиним продемонструвала не лише досвід і майстерність, але й уміння ловити рибу у складних умовах. Адже для проведення змагань було обране міське озеро Бєлграда з низькою зарибленістю. Саме тому вирішальним фактором у визначенні переможця стала не кількість спійманої риби, а її вага. Українцям вдалось спіймати рекордного коропа, вагою більше 15 кілограмів! Микола Григоращенко та Михайло Старчук спромоглися вийти переможцями із непростого 40-хвилинного протистояння із велетнем. Друга риба української збірної була спіймана двійкою Романа Івасишина і Василя Безносько.

Двійка Григоращенка і Старчука також здобула друге місце у особистому заліку. У цій категорії рекордна риба поступилася лише улову литовських рибалок. Ті наразі спромоглися спіймати більше 10 невеликих коропів, що для непростих умов міського озера є великим досягнення.

Таким чином, команда нашої країни завоювала право називатись чемпіонами вдруге поспіль, продемонструвавши уміння ловити рибу вражаючих розмірів у різних умовах.

Президент МНТУ Владислав Бугай, який у 2017 році очолював переможну українську збірну, цього року не брав безпосередньої участі у змаганнях. Владислав Юрійович представляв на чемпіонаті світу Федерацію спортивної риболовлі України, де він обіймає посаду керівника напряму ловлі коропа.

Від щирого серця вітаємо карпфшерів-переможців і бажаємо їм подальших феєричних успіхів у спортивній риболовлі!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ