«І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик...»: МНТУ вітає з Міжнародним днем рідної мови

Починаючи з 2000 року увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day). Це свято було запроваджене на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, його метою була визначена підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності.
Передісторія цього свята є зовсім не святковою. У цей день, 21 лютого, 1952 року у Пакистані відбулася демонстрація – люди, що розмовляли бенгальською, виступили проти того, що тогочасний уряд визнав урду єдиною державною мовою, хоча вона була рідною лише для 3% населення країни...

Битва за плей-офф: МНТУ-NRG проводить останній матч сезону

Останній тур групового раунду аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв» для команди МНТУ-NRG відзначався особливим напруженням, адже результати цієї гри визначали команду, яка продовжить змагання у плей-офф.
І МНТУ-NRG, і суперники, колектив «Бродяги», підходили до поєдинку з рівними показниками і рівним складом. Рівною, як показала сама гра, виявилась і ігрова форма команд. З самого початку зустрічі спортсмени розпочали гру від оборони, що призвело до нерезультативної першої чверті - 10:9 на користь наших суперників. Друга чверть пройшла у такій само напруженій боротьбі...

Герої не вмирають: Україна вшановує пам'ять Небесної сотні

Історія людства, на жаль, часто проходить під акомпанемент протистояння добра і зла. Від давніх мучеників за християнську віру до вчених, що загинули у вогнях мракобісся, від відважних борців за краще майбутнє до сучасних людей, що жертвують найцінніше заради свободи. Люди завжди були готові померти заради добра і справедливості. Не обійшлося, на жаль, без такого жертовного подвигу і в сучасній історії України.
Подвиг Героїв Небесної Сотні, котрі на початку 21 століття у центрі європейської столиці стояли на смерть заради майбутнього всієї країни, заради торжества справедливості, проти тоталітарного...

МНТУ запрошує до участі у науковій конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку»

До уваги молодих науковців, студентів та аспірантів МНТУ!
19 квітня 2019 року в університеті проходитиме III Міжнародна студентська науково-практична конференція «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку». Її організатори - Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених МНТУ, Студентська рада МНТУ та Кафедра ЮНЕСКО «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».
У рамках конференції працюватимуть...

Кілька теплих слів про любов: студенти МНТУ творчо відзначили свято кохання

Творчість і кохання завше були пов'язані між собою. Про це говорять психологи, це кожен з нас може відчути і на власному досвіді. Адже, коли ти закоханий або навіть просто перебуваєш у світлому і трепетному очікуванні тої самої любові, у твоїй душі може раптово прокинутися потужний творчий потенціал, бажання змінити світ, прикрасити його та додати яскравих барв.
Тому святкування Дня святого Валентина у МНТУ відбулося у яскравому, творчому форматі. Кожен з учасників продемонстрував, на який креатив він здатен і засвідчив, що в університеті наразі навчається творча молодь, що мислить свіже...

Здоров’я, тонус, перспективи: запрошуємо на курс з класичного масажу у МНТУ

08.10.2018 16:17

Здоров'я - одна з найбільших цінностей людини 21-сторіччя. Адже лише здорова та енергійна людина може сповна насолоджуватися благами та враженнями, які у таких величезних кількостях пропонує нам інформаційне суспільство. Фундамент здоров'я закладає не лікування, а профілактика. Масаж - один знайкращих профілактичних засобів, відомих людству ще з давніх-давен. Регулярні сеанси цієї оздоровчої процедури здатні вражаюче змінити ваше самопочуття та загальний тонус.

Зацікавилися?

Тоді запрошуємо вас на курс з класичного масажу до МНТУ!

Кому потрібний класичний масаж? - Усім! А у першу чергу тим, хто:

 • проводить робочий час за сидінням
 • веде  малорухливий спосіб життя
 • має неправильну поставу
 • незбалансовано харчується
 • має шкідливі звички
 • зазнає постійного стресу

У цьому портреті ми, мешканці сучасного мегаполісу, впізнаємо себе. І вперто відмовляємося визнати, що такий спосіб життя може стати причиною:

 • проблем з опорно-руховим апаратом
 • болю у спині
 • зниження життєвого тонусу
 • пригнічених, депресивних станів

Що ж робити, аби не втрапити у пастку міського способу життя?

Завітайте до МНТУ та під час інформаційно-насиченого курсу отримайте базові навички класичного масажу!

І вже дуже скоро ви навчитеся виконувати процедуру, яка може:

 • знімати біль - як у опорно-руховому апараті, так і у м'язах та суглобах;
 • позбавити набряків та спайок;
 • нормалізувати функції усіх органів та систем організму;
 • прискорювати процес регенерації травмованих тканин;
 • відновлювати тонус м'язів;
 • підвищувати працездатність кістково-м'язової системи;
 • укріплювати суглобово-зв'язковий апарат;
 • очищувати організм, виводити з нього шлаки та токсини;
 • розщеплювати жир

Більш детально та ґрунтовно про те, як працює масаж, вам розкажуть викладачі на курсі. А ми скажемо просто: класичний масаж - це:

 • струнка підтягнута фігура;
 • пружна еластична шкіра;
 • бадьорий настрій;
 • відмінне здоров'я

Одним словом, класичний масаж - справжня чарівна паличка.

Чому саме наші курси класичного масажу? - Усе просто!

 • Навчатися у нас може кожен. Адже чіткий та доступний виклад інформації спеціально розроблений для тих, хто не має базових медичних знань.
 • Ви платите не за надлишкову теоретичну інформацію, а вчитеся робити масаж під керівництвом високопрофесійнихмасажистів із досвідом. Адже програма семінару робить акцент на наочності та інтерактивності, перевазі практичних занять.
 • Взявши участь у курсах з класичного масажу у МНТУ ви отримаєте усі базові знання і навички, потрібні для того, що невдовзі стати професійним масажистом. Тобто людиною, що працює за гнучким графіком і заробляє свої гроші, займаючись благородною справою допомоги іншим.

Курс триватиме з 13 жовтня по 28 жовтня цього року. Заняття проводитимуться у зручний час: по суботах та неділях з 10:00 до16:00.

Поспішайте, адже запис вже розпочато.

Звертайтеся до нас:  068 965 2678 Юлія Вікторівна.

Курси з класичного масажу у МНТУ - цікаво, корисно, перспективно.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ