Баскетбольна музика «Ліги героїв»

У суботу, 15 грудня, команда нашого університету МНТУ-NRG завершить баскетбольний рік. Суперником наших хлопців стане колектив V Label Music Band - номінальний аутсайдер ліги. Про цю команду можна сказати одне - хлопці грають у баскетбол для задоволення. За останні два сезони V Label рідко залишає останній рядок турнірної таблиці, команда  мало забиває і багато пропускає. Розслаблятись, щоправда, теж не можна: попередні ігри V Label Music Band провели на гідному рівні і показали, що недооцінка суперника може боляче відобразитись у таблиці змагань.
Загалом, гарний шанс для МНТУ-NRG завершити рік на мажорній ноті і зробити прихильникам...

Справжній трилер у «Лізі героїв»

У недільному матчі проти одного з претендентів на перші місця у таблиці «Планета баскетбол» команда нашого університету продемонструвала, можливо, найбільш захопливу гру у цьогорічних змаганнях. Спочатку гра для МНТУ-NRG вийшла геть невдалою - у середині першого періоду спортивна агресія «Планети» легко перетворилась на, здавалось би, фатальну для МНТУ перевагу - 29:14 перед короткою перервою і 6 хвили без залікових балів для наших.
Та наші не здалися! Уже в наступному періоді відставання скоротилось до 5 очок - 46:41. Спрацювали індивідуальні проходи гравців і серія результативних триочкових кидків. Наприкінці третього періоду МНТУ-NRG спромоглися...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

МНТУ-NRG у «Лізі героїв»: гра «планетарного» значення

До Нового Року лишається зовсім небагато часу, а отже, добігають кінця і цьогорічні спортивні події. Так, у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв» теж залишається геть небагато турів. У наступному з яких наша команда МНТУ-NRG має пройти одне з останніх серйозних випробувань. 9 грудня, о 17:30 наші хлопці вийдуть на ігровий майданчик проти справді грізного суперника.
Наразі «Планета баскетбол» цілком реально претендує на нагороди у турнірі, поступаючись лідеру всього 2 очками. Жоден з матчів цього колективу не був для суперників легкою прогулянкою. Навіть потужний і досі непереможений W Power зумів...

Запальний баскетбол: МНТУ-NRG зіграли черговий матч у «Лізі героїв»

У неділю, 2 грудня, команда МНТУ-NRG зіграла матч проти колективу «Баски» у рамках 6 туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». З перших хвилин протистояння видалося запальним, адже обом командам необхідні були очки.
Мотивація гравців і відкритий атакувальний стиль обох команд призвели до короткої, але результативної «перестрілки» у першому періоді - обидва колективи грали без оборони, через що сирена зафіксувала рахунок 14:16 на користь «Басків».
А от друга частина зустрічі стала для команди МНТУ фатальною. Супротивник різко змінив тактику на...

Здоров’я, тонус, перспективи: запрошуємо на курс з класичного масажу у МНТУ

08.10.2018 16:17

Здоров'я - одна з найбільших цінностей людини 21-сторіччя. Адже лише здорова та енергійна людина може сповна насолоджуватися благами та враженнями, які у таких величезних кількостях пропонує нам інформаційне суспільство. Фундамент здоров'я закладає не лікування, а профілактика. Масаж - один знайкращих профілактичних засобів, відомих людству ще з давніх-давен. Регулярні сеанси цієї оздоровчої процедури здатні вражаюче змінити ваше самопочуття та загальний тонус.

Зацікавилися?

Тоді запрошуємо вас на курс з класичного масажу до МНТУ!

Кому потрібний класичний масаж? - Усім! А у першу чергу тим, хто:

 • проводить робочий час за сидінням
 • веде  малорухливий спосіб життя
 • має неправильну поставу
 • незбалансовано харчується
 • має шкідливі звички
 • зазнає постійного стресу

У цьому портреті ми, мешканці сучасного мегаполісу, впізнаємо себе. І вперто відмовляємося визнати, що такий спосіб життя може стати причиною:

 • проблем з опорно-руховим апаратом
 • болю у спині
 • зниження життєвого тонусу
 • пригнічених, депресивних станів

Що ж робити, аби не втрапити у пастку міського способу життя?

Завітайте до МНТУ та під час інформаційно-насиченого курсу отримайте базові навички класичного масажу!

І вже дуже скоро ви навчитеся виконувати процедуру, яка може:

 • знімати біль - як у опорно-руховому апараті, так і у м'язах та суглобах;
 • позбавити набряків та спайок;
 • нормалізувати функції усіх органів та систем організму;
 • прискорювати процес регенерації травмованих тканин;
 • відновлювати тонус м'язів;
 • підвищувати працездатність кістково-м'язової системи;
 • укріплювати суглобово-зв'язковий апарат;
 • очищувати організм, виводити з нього шлаки та токсини;
 • розщеплювати жир

Більш детально та ґрунтовно про те, як працює масаж, вам розкажуть викладачі на курсі. А ми скажемо просто: класичний масаж - це:

 • струнка підтягнута фігура;
 • пружна еластична шкіра;
 • бадьорий настрій;
 • відмінне здоров'я

Одним словом, класичний масаж - справжня чарівна паличка.

Чому саме наші курси класичного масажу? - Усе просто!

 • Навчатися у нас може кожен. Адже чіткий та доступний виклад інформації спеціально розроблений для тих, хто не має базових медичних знань.
 • Ви платите не за надлишкову теоретичну інформацію, а вчитеся робити масаж під керівництвом високопрофесійнихмасажистів із досвідом. Адже програма семінару робить акцент на наочності та інтерактивності, перевазі практичних занять.
 • Взявши участь у курсах з класичного масажу у МНТУ ви отримаєте усі базові знання і навички, потрібні для того, що невдовзі стати професійним масажистом. Тобто людиною, що працює за гнучким графіком і заробляє свої гроші, займаючись благородною справою допомоги іншим.

Курс триватиме з 13 жовтня по 28 жовтня цього року. Заняття проводитимуться у зручний час: по суботах та неділях з 10:00 до16:00.

Поспішайте, адже запис вже розпочато.

Звертайтеся до нас:  068 965 2678 Юлія Вікторівна.

Курси з класичного масажу у МНТУ - цікаво, корисно, перспективно.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ