Баскетбольна музика «Ліги героїв»

У суботу, 15 грудня, команда нашого університету МНТУ-NRG завершить баскетбольний рік. Суперником наших хлопців стане колектив V Label Music Band - номінальний аутсайдер ліги. Про цю команду можна сказати одне - хлопці грають у баскетбол для задоволення. За останні два сезони V Label рідко залишає останній рядок турнірної таблиці, команда  мало забиває і багато пропускає. Розслаблятись, щоправда, теж не можна: попередні ігри V Label Music Band провели на гідному рівні і показали, що недооцінка суперника може боляче відобразитись у таблиці змагань.
Загалом, гарний шанс для МНТУ-NRG завершити рік на мажорній ноті і зробити прихильникам...

Справжній трилер у «Лізі героїв»

У недільному матчі проти одного з претендентів на перші місця у таблиці «Планета баскетбол» команда нашого університету продемонструвала, можливо, найбільш захопливу гру у цьогорічних змаганнях. Спочатку гра для МНТУ-NRG вийшла геть невдалою - у середині першого періоду спортивна агресія «Планети» легко перетворилась на, здавалось би, фатальну для МНТУ перевагу - 29:14 перед короткою перервою і 6 хвили без залікових балів для наших.
Та наші не здалися! Уже в наступному періоді відставання скоротилось до 5 очок - 46:41. Спрацювали індивідуальні проходи гравців і серія результативних триочкових кидків. Наприкінці третього періоду МНТУ-NRG спромоглися...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

МНТУ-NRG у «Лізі героїв»: гра «планетарного» значення

До Нового Року лишається зовсім небагато часу, а отже, добігають кінця і цьогорічні спортивні події. Так, у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв» теж залишається геть небагато турів. У наступному з яких наша команда МНТУ-NRG має пройти одне з останніх серйозних випробувань. 9 грудня, о 17:30 наші хлопці вийдуть на ігровий майданчик проти справді грізного суперника.
Наразі «Планета баскетбол» цілком реально претендує на нагороди у турнірі, поступаючись лідеру всього 2 очками. Жоден з матчів цього колективу не був для суперників легкою прогулянкою. Навіть потужний і досі непереможений W Power зумів...

Запальний баскетбол: МНТУ-NRG зіграли черговий матч у «Лізі героїв»

У неділю, 2 грудня, команда МНТУ-NRG зіграла матч проти колективу «Баски» у рамках 6 туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». З перших хвилин протистояння видалося запальним, адже обом командам необхідні були очки.
Мотивація гравців і відкритий атакувальний стиль обох команд призвели до короткої, але результативної «перестрілки» у першому періоді - обидва колективи грали без оборони, через що сирена зафіксувала рахунок 14:16 на користь «Басків».
А от друга частина зустрічі стала для команди МНТУ фатальною. Супротивник різко змінив тактику на...

Усе тільки починається: вступна кампанія у МНТУ триває

18.09.2018 15:18

Навчальний рік-2018 наразі вже розпочався, учорашні вступники-абітурієнти потроху освоюються у новій для них ролі студентів-першокурсників. Але навіть у середині вересня у вас ще є можливість стати одним з них та приєднатися до дружньої родини МНТУ. Ми нагадуємо - вступна кампанія в нашому університеті триває.

Якщо ви:

 • вже маєте за спиною вищу освіту;
 • отримали принаймні освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста;
 • прагнете опанувати нову спеціальність або завершити навчання за старою;
 • не бачите своє майбутнє без диплому магістра;
 • хочете навчатися саме у МНТУ

Тоді до 21 вересня цього року ми чекаємо саме на вас!

Не треба вагатися - просто завітайте до нашої приймальної комісії та владнайте необхідні «паперові» формальності. Адже ви, певно, вже маєте на руках необхідний пакет документів:

 • документ, що посвідчує особу - оригінал та копію;
 • медична довідка 086/о - оригінал та копію;
 • документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) та додаток до нього - оригінал та копію;
 • для військовозобов'язаних - військовий квиток або посвідчення про приписку - оригінал та копію;
 • та інші, потрібні саме у вашому випадку документи, повний перелік яких ви можете знайти за посиланням.

Є питання?

Звертайтеся напряму до приймальної комісії МНТУ:

 • за телефонами (044) 360-47-07, (044) 291-50-53, (044) 291-50-60;
 • по електронній пошті komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua
 • за адресою кімната 111, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська)

Нагадуємо - до 30 вересня приймальна комісія університету працює за спеціальним графіком: не лише з 9.00 до 18.00 кожного буднього дня, але й по суботах - з 10.00 до 15.00.

Час ще є, проте його не так багато, як здається, - документи можна подати лише до 21 вересня 2018 року.

Поспішайте! Адже стати студентом МНТУ сьогодні - означає отримати вищу освіту європейського зразка вже завтра!

Увага! Усе, написане вище, не стосується двох спеціальностей - «Права» та «Міжнародних економічних відносини».


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ