«І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик...»: МНТУ вітає з Міжнародним днем рідної мови

Починаючи з 2000 року увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day). Це свято було запроваджене на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, його метою була визначена підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності.
Передісторія цього свята є зовсім не святковою. У цей день, 21 лютого, 1952 року у Пакистані відбулася демонстрація – люди, що розмовляли бенгальською, виступили проти того, що тогочасний уряд визнав урду єдиною державною мовою, хоча вона була рідною лише для 3% населення країни...

Битва за плей-офф: МНТУ-NRG проводить останній матч сезону

Останній тур групового раунду аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв» для команди МНТУ-NRG відзначався особливим напруженням, адже результати цієї гри визначали команду, яка продовжить змагання у плей-офф.
І МНТУ-NRG, і суперники, колектив «Бродяги», підходили до поєдинку з рівними показниками і рівним складом. Рівною, як показала сама гра, виявилась і ігрова форма команд. З самого початку зустрічі спортсмени розпочали гру від оборони, що призвело до нерезультативної першої чверті - 10:9 на користь наших суперників. Друга чверть пройшла у такій само напруженій боротьбі...

Герої не вмирають: Україна вшановує пам'ять Небесної сотні

Історія людства, на жаль, часто проходить під акомпанемент протистояння добра і зла. Від давніх мучеників за християнську віру до вчених, що загинули у вогнях мракобісся, від відважних борців за краще майбутнє до сучасних людей, що жертвують найцінніше заради свободи. Люди завжди були готові померти заради добра і справедливості. Не обійшлося, на жаль, без такого жертовного подвигу і в сучасній історії України.
Подвиг Героїв Небесної Сотні, котрі на початку 21 століття у центрі європейської столиці стояли на смерть заради майбутнього всієї країни, заради торжества справедливості, проти тоталітарного...

МНТУ запрошує до участі у науковій конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку»

До уваги молодих науковців, студентів та аспірантів МНТУ!
19 квітня 2019 року в університеті проходитиме III Міжнародна студентська науково-практична конференція «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку». Її організатори - Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених МНТУ, Студентська рада МНТУ та Кафедра ЮНЕСКО «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».
У рамках конференції працюватимуть...

Кілька теплих слів про любов: студенти МНТУ творчо відзначили свято кохання

Творчість і кохання завше були пов'язані між собою. Про це говорять психологи, це кожен з нас може відчути і на власному досвіді. Адже, коли ти закоханий або навіть просто перебуваєш у світлому і трепетному очікуванні тої самої любові, у твоїй душі може раптово прокинутися потужний творчий потенціал, бажання змінити світ, прикрасити його та додати яскравих барв.
Тому святкування Дня святого Валентина у МНТУ відбулося у яскравому, творчому форматі. Кожен з учасників продемонстрував, на який креатив він здатен і засвідчив, що в університеті наразі навчається творча молодь, що мислить свіже...

Усе тільки починається: вступна кампанія у МНТУ триває

18.09.2018 15:18

Навчальний рік-2018 наразі вже розпочався, учорашні вступники-абітурієнти потроху освоюються у новій для них ролі студентів-першокурсників. Але навіть у середині вересня у вас ще є можливість стати одним з них та приєднатися до дружньої родини МНТУ. Ми нагадуємо - вступна кампанія в нашому університеті триває.

Якщо ви:

 • вже маєте за спиною вищу освіту;
 • отримали принаймні освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста;
 • прагнете опанувати нову спеціальність або завершити навчання за старою;
 • не бачите своє майбутнє без диплому магістра;
 • хочете навчатися саме у МНТУ

Тоді до 21 вересня цього року ми чекаємо саме на вас!

Не треба вагатися - просто завітайте до нашої приймальної комісії та владнайте необхідні «паперові» формальності. Адже ви, певно, вже маєте на руках необхідний пакет документів:

 • документ, що посвідчує особу - оригінал та копію;
 • медична довідка 086/о - оригінал та копію;
 • документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) та додаток до нього - оригінал та копію;
 • для військовозобов'язаних - військовий квиток або посвідчення про приписку - оригінал та копію;
 • та інші, потрібні саме у вашому випадку документи, повний перелік яких ви можете знайти за посиланням.

Є питання?

Звертайтеся напряму до приймальної комісії МНТУ:

 • за телефонами (044) 360-47-07, (044) 291-50-53, (044) 291-50-60;
 • по електронній пошті komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua
 • за адресою кімната 111, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська)

Нагадуємо - до 30 вересня приймальна комісія університету працює за спеціальним графіком: не лише з 9.00 до 18.00 кожного буднього дня, але й по суботах - з 10.00 до 15.00.

Час ще є, проте його не так багато, як здається, - документи можна подати лише до 21 вересня 2018 року.

Поспішайте! Адже стати студентом МНТУ сьогодні - означає отримати вищу освіту європейського зразка вже завтра!

Увага! Усе, написане вище, не стосується двох спеціальностей - «Права» та «Міжнародних економічних відносини».


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ