Вступ без ЗНО? - Це реально: МНТУ запрошує до міжнародної навчальної програми

Життя - непередбачуване. І не завжди усе в ньому іде так, як ми плануємо заздалегідь. Багато об'єктивних причин можуть змусити навіть талановитого та перспективного абітурієнта не скласти цьогорічне ЗНО.
Сучасний світ - динамічний. Той, хто це добре розуміє, не хоче даремно витрачати рік до наступної вступної кампанії. Адже його можна провести з користю, працюючи на перспективу  та навчаючись майбутній спеціальності за сучасними європейськими стандартами.
Не встигли чи не змогли скласти ЗНО цього року...

Розпочався прийом документів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та на основі ступенів бакалавра, магістра за всіма формами навчання

10 липня розпочинається прийом заяв та документів для вступу до університету для абітурієнтів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, та на основі ступенів бакалавра, магістра за всіма формами навчання, крім спеціальності 081 «Право» та 291 «Міжнародні економічні відносини», що вступатимуть на основі іноземної мови і (або) фахових вступних випробувань.
Абітурієнтам необхідно буде написати заяву та надати наступний пакет документів:
• чотири кольорові фотокартки формату 3 х 4 см...

Ще є час подати документи до Коледжу МНТУ!

До відома абітурієнтів! Невдовзі у приймальній комісії університету завершиться прийом документів на навчання у Коледжі МНТУ для тих, хто вже отримав базову середню освіту. Але у вас все ще є час для того, щоб стати студентом Коледжу МНТУ, адже прийом триватиме до 18:00 13 липня 2019 року!Нагадуємо, що для вступу на навчання у Коледжі необхідно написати заяву, а також надати оригінали документів про базову середню освіту, копію документа, що засвідчує особу, і 4 фотографій вступника, копії паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків. З детальними правилами прийому ви можете ознайомитись за посиланням.Поспішіть, адже вступ до Коледжу без правильно і вчасно...

Час подавати документи: до університету і Коледжу на основі сертифікатів ЗНО

10 липня розпочинається прийом документів для вступу до університету та Коледжу на основі сертифікатів ЗНО. Ви матимете можливість подати документи для вступу до МНТУ до 18 години 22 липня; до Коледжу - 18:00 29 липня.Нагадуємо, що для вступу до ЗВО вам необхідно завантажити необхідні документи у кабінет вступника за адресою: ez.osvitavsim.org.ua. Вносьте інформацію уважно, адже помилки у заповненні (наприклад, невідповідність даних документа, що посвідчує особу, інформації у сертифікаті ЗНО) можуть позбавити вас можливості стати студентом вже цього року! Будь-ласка, ознайомтеся із правилами прийому...

Закінчення навчального року - це особливий час, коли ми згадуємо найкращі події року, що минає, плануємо, мріємо про майбутнє!

Рік, що ми прожили, був роком продуктивного зростання, конструктивних інновацій, нових академічних успіхів. Щоденно працюючи з дітьми, були і радості і тривоги, і успіхи, і невдачі!
Підсумовуючи найбільш знакові події 2018/2019 навчального року, хочеться відзначити головну - МНТУ відсвяткував свій 25-річний ювілей! Серед подій, присвячених цій даті, хочеться згадати майже родинну зустріч співробітників МНТУ, які працювали у різні роки. Урочистості запам'ятались присутнім теплою домашньою атмосферою, цікавим спілкуванням, щасливими спогадами та твердим...

Хочете стати студентом МНТУ? - Час ще є!

31.08.2018 10:26

1 вересня - офіційний початок навчального року. Час, коли радіють ті, хто вже став студентами обраного університету. І сумують ті, для кого минула вступна кампанія чомусь виявилася не такою вдалою.

Але сумувати не варто. Вихід завжди є. І, як завжди, цей вихід вам пропонує МНТУ!

  • Ви склали ЗНО?
  • Ви маєте увесь необхідний для вступу пакет документів?
  • Ви готові вчитися заочно, отримуючи бонус у вигляді зручного графіку та можливості поєднання навчання з роботою?
  • Ви мрієте навчатися в МНТУ?

Не треба відкладати свої плани та амбіції на цілий рік тільки тому, що якісь дрібниці не склалися.

У вас ще є шанс стати студентом МНТУ у 2018 році!

Адже у нашому університеті триває набір на заочну форму навчання. І у вас ще є вдосталь часу, щоб залагодити усі формальності та вже цієї зими скласти свою першу сесію.

Якщо ви вступаєте до ЗВО на основі повної загальної середньої освіти або вже маєте освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, то у вас ще є час до 9 вересня.

А якщо продовжуєте здобувати вищу освіту, вже маючи ступінь вищої освіти або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (не стосується лише спеціальностей«Право» та «Міжнародні економічні відносини» ), то ви ще можете стати студентом нашого університету до 21 вересня.

Отже, два тижні та майже місяць МНТУ чекає на своїх майбутніх заочників. Переконайтеся, чиє у вас медична довідка 086/о та чотири кольорові фотокартки 3 х 4 см, заздалегідь зробіть копії документу, що посвідчує особу, атестату чи диплому та додатків до них, сертифікатів ЗНО та інших документів, необхідних для вступу. Їхній повний список та іншу корисну для вступників інформацію можна знайти за посиланням.

Лишилися питання?

Сміливо звертайтеся до нашої приймальної комісії!

  • Дзвоніть (044) 360-47-07, (044) 291-50-53, (044) 291-50-60
  • Пишіть komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua
  • Заходьте за адресою кімната 111, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська)

Нагадуємо, що приймальна комісія працює кожен будній день з 9.00 до 18.00.

А до 30 вересня ви можете завітати до неї і у суботу - з 10.00 до 15.00.

Ми чекаємо на вас! Так, саме на вас!

МНТУ - вчитися ніколи не пізно!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ