Ваш шлях у велику науку: МНТУ чекає на нових аспірантів за спеціальністю 051 "Економіка"

Прагнете присвятити своє життя науці?
Не уявляєте свого майбутнього без кандидатського, а далі і докторського наукового ступеня?
Диплом магістра чи спеціаліста для вас не фінальна точка, а лише початок шляху?
Поглиблення знань у економіці - ваша мета?
Тоді саме вам ми з радістю повідомляємо - набір у аспірантуру МНТУ розпочинається 04 березня по 29 березня 2019 року!
Вже майже 20 років наш університет присвятив створенню оптимальних умов для наукових розвідок та копіткої дослідницької праці у найактуальніших...

Пригоди Валентинки у МНТУ: університет святкує День закоханих!

Справжнє кохання здатне пройти крізь будь-які перепони і пороги. Саме цю думку якнайяскравіше демонструє нам історія святого Валентина, день якого наразі вважається святом всіх закоханих на планеті. Згадка про мученика, що віддав життя заради того, щоб закохані могли з'єднати свої душі навіть попри заборону тогочасного імператора, пройшла крізь віки. І сьогодні у день його страти, 14 лютого, закохані по усьому світу вітають одне одного із Днем Закоханих, розкриваючи в собі найглибші і найсвітліші почуття. І хоча сьогодні більшість людей не задумуються про релігійний аспект цього дня, та пам'ять про святого Валентина лишається символом найкращого...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Запрошуємо на курс з «Кінезіологічне тейпування» у МНТУ

Кінезіологічне тейпування (КТ) - це метод швидкого та ефективного лікування,профілактики різноманітних м'язових і суглобових травм, болів без будь-якого медикаментозного втручання. Базується на особливій техніці накладання тейпів - спеціальних стрічок - на пошкоджену ділянку тіла.
Оскільки кінезіологічне тейпування сприяє біомеханічному лікуванню організму і не є інвазивним, то цей метод широко використовується у спортивній медицині (при травмах, забоях, розтягненнях, гематомах), фізіотерапії (при болях у спині, плечах, колінах, шиї), педіатрії (при сколіозі, плоскостопості), а також при порушенні лімфо...

«Незалежна Україна в координатах сталого розвитку»: до 25-річчя МНТУ побачила світ наукова монографія

Свій минулорічний ювілей наш університет також відзначив науковими звершеннями. Зокрема, вийшла до друку монографія, присвячена системному аналізу можливостей еволюційного розвитку національної соціально-економічної системи нашої країни у нинішніх умовах, що включають у себе не лише ресурсні обмеження, але й суспільно-політичні та військово-економічні загрози, які щоденно зростають. У цій науковій праці виявлено та досліджено ті перспективні вектори, соціально-економічного, технологічного і суспільного відродження, що наразі можуть укріпити та підсилити українську державу...

Хочете стати студентом МНТУ? - Час ще є!

31.08.2018 10:26

1 вересня - офіційний початок навчального року. Час, коли радіють ті, хто вже став студентами обраного університету. І сумують ті, для кого минула вступна кампанія чомусь виявилася не такою вдалою.

Але сумувати не варто. Вихід завжди є. І, як завжди, цей вихід вам пропонує МНТУ!

  • Ви склали ЗНО?
  • Ви маєте увесь необхідний для вступу пакет документів?
  • Ви готові вчитися заочно, отримуючи бонус у вигляді зручного графіку та можливості поєднання навчання з роботою?
  • Ви мрієте навчатися в МНТУ?

Не треба відкладати свої плани та амбіції на цілий рік тільки тому, що якісь дрібниці не склалися.

У вас ще є шанс стати студентом МНТУ у 2018 році!

Адже у нашому університеті триває набір на заочну форму навчання. І у вас ще є вдосталь часу, щоб залагодити усі формальності та вже цієї зими скласти свою першу сесію.

Якщо ви вступаєте до ЗВО на основі повної загальної середньої освіти або вже маєте освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, то у вас ще є час до 9 вересня.

А якщо продовжуєте здобувати вищу освіту, вже маючи ступінь вищої освіти або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (не стосується лише спеціальностей«Право» та «Міжнародні економічні відносини» ), то ви ще можете стати студентом нашого університету до 21 вересня.

Отже, два тижні та майже місяць МНТУ чекає на своїх майбутніх заочників. Переконайтеся, чиє у вас медична довідка 086/о та чотири кольорові фотокартки 3 х 4 см, заздалегідь зробіть копії документу, що посвідчує особу, атестату чи диплому та додатків до них, сертифікатів ЗНО та інших документів, необхідних для вступу. Їхній повний список та іншу корисну для вступників інформацію можна знайти за посиланням.

Лишилися питання?

Сміливо звертайтеся до нашої приймальної комісії!

  • Дзвоніть (044) 360-47-07, (044) 291-50-53, (044) 291-50-60
  • Пишіть komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua
  • Заходьте за адресою кімната 111, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська)

Нагадуємо, що приймальна комісія працює кожен будній день з 9.00 до 18.00.

А до 30 вересня ви можете завітати до неї і у суботу - з 10.00 до 15.00.

Ми чекаємо на вас! Так, саме на вас!

МНТУ - вчитися ніколи не пізно!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ