До уваги науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти!

Маємо честь запросити Вас до участі у засіданні круглого столу «Університет у сучасному суспільстві: місія, проблеми, виклики», який відбудеться 30 листопада 2018 року та приурочений до 25-річчя ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая».
Напрями роботи круглого столу передбачають обговорення широкого кола питань, пов'язаних із розвитком університетської освіти, роллю і місцем університету у суспільному поступі, зокрема, йтиметься про тенденції, моделі і стратегії розвитку сучасних університетів, поширення дуальної освіти тощо. У центрі уваги - проблеми забезпечення...

Подих історії: студенти МНТУ відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»

Київ - унікальне місто: його можна невтомно відкривати для себе заново, отримуючи нові враження та збагачуючи свої знання про минуле. Минуле, що досі присутнє прямо тут, на київських вулицях, якими ми крокуємо, геть про це не замислюючись. Нещодавно студенти групи КЛ-72 відкрили для себе один з найцікавіших історичних куточків столиці. Багато хто до цієї екскурсії уявлення не мав, що у місті є власна старовинна фортеця, яку можуть відвідати усі охочі. І це не просто укріплення, а найбільша земляна фортеця Європи. І до того ж парадоксальна - у нинішньому вигляді вона...

Свято веселощів і незламності: Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Студентська молодь традиційно асоціюється з найрозумнішими і найвеселішими людьми у будь-якій країні світу. У нас в Україні до студентів теж ставляться особливо – на них покладають надії як на майбутнє країни і з розумінням сприймають деякі пустощі, властиві веселим та молодим людям.
Тому 17 листопада ми відзначаємо свято майбутніх професіоналів, науковців і винахідників – Міжнародний день студента. Європейська традиція святкування розпочинається з середини 20 століття, коли було встановлено міжнародний статус свята. А причиною відзначення цього дня веселощів і молоді стали далеко не веселі події – у 1939 році чеські...

До уваги студентів Коледжу МНТУ!

Повідомляємо, що згідно листа МОН України №1/9-651 від 23 жовтня 2018 року, студенти Коледжу ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» (далі Коледж ПВНЗ «МНТУ»), що отримали на державній підсумковій атестації у формі ЗНО з української мови  у 2018 році 1, 2 або 3 бали, будуть мати можливість повторно скласти ДПА у формі ЗНО з української мови у 2019 році. Звертаємо увагу, що у випадку, якщо студент при повторному складанні державної підсумкової атестації у формі ЗНО з українського мови отримують 1, 2 або 3 бали, вони згідно з пунктом 8 розділу ІІ Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень...

Формула «Ліги героїв»: МНТУ-NRG провели черговий матч

У рамках 4-го туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв» команда МНТУ провела чергову зустріч. Суботня гра запам'яталась «електризованим» протистоянням баскетболістів, чиє натхнення однаково походить від нестримної сили електрики. W-Power проти МНТУ-NRG, потужність проти енергії. Якою ж вийшла формула нашого протистояння?
Перша чверть гри пройшла у повільному темпі. Знайомство суперників, що зустрічались вперше в історії, відзначилось оборонною грою і позиційними атаками. Обидві команди демонстрували абсолютно рівну гру з великою кількістю фолів, злагодженими оборонними діями і повною відсутністю дальніх...

Хочете стати студентом МНТУ? - Час ще є!

31.08.2018 10:26

1 вересня - офіційний початок навчального року. Час, коли радіють ті, хто вже став студентами обраного університету. І сумують ті, для кого минула вступна кампанія чомусь виявилася не такою вдалою.

Але сумувати не варто. Вихід завжди є. І, як завжди, цей вихід вам пропонує МНТУ!

  • Ви склали ЗНО?
  • Ви маєте увесь необхідний для вступу пакет документів?
  • Ви готові вчитися заочно, отримуючи бонус у вигляді зручного графіку та можливості поєднання навчання з роботою?
  • Ви мрієте навчатися в МНТУ?

Не треба відкладати свої плани та амбіції на цілий рік тільки тому, що якісь дрібниці не склалися.

У вас ще є шанс стати студентом МНТУ у 2018 році!

Адже у нашому університеті триває набір на заочну форму навчання. І у вас ще є вдосталь часу, щоб залагодити усі формальності та вже цієї зими скласти свою першу сесію.

Якщо ви вступаєте до ЗВО на основі повної загальної середньої освіти або вже маєте освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, то у вас ще є час до 9 вересня.

А якщо продовжуєте здобувати вищу освіту, вже маючи ступінь вищої освіти або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (не стосується лише спеціальностей«Право» та «Міжнародні економічні відносини» ), то ви ще можете стати студентом нашого університету до 21 вересня.

Отже, два тижні та майже місяць МНТУ чекає на своїх майбутніх заочників. Переконайтеся, чиє у вас медична довідка 086/о та чотири кольорові фотокартки 3 х 4 см, заздалегідь зробіть копії документу, що посвідчує особу, атестату чи диплому та додатків до них, сертифікатів ЗНО та інших документів, необхідних для вступу. Їхній повний список та іншу корисну для вступників інформацію можна знайти за посиланням.

Лишилися питання?

Сміливо звертайтеся до нашої приймальної комісії!

  • Дзвоніть (044) 360-47-07, (044) 291-50-53, (044) 291-50-60
  • Пишіть komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua
  • Заходьте за адресою кімната 111, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська)

Нагадуємо, що приймальна комісія працює кожен будній день з 9.00 до 18.00.

А до 30 вересня ви можете завітати до неї і у суботу - з 10.00 до 15.00.

Ми чекаємо на вас! Так, саме на вас!

МНТУ - вчитися ніколи не пізно!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ