Усе тільки починається: вступна кампанія у МНТУ триває

Навчальний рік-2018 наразі вже розпочався, учорашні вступники-абітурієнти потроху освоюються у новій для них ролі студентів-першокурсників. Але навіть у середині вересня у вас ще є можливість стати одним з них та приєднатися до дружньої родини МНТУ. Ми нагадуємо - вступна кампанія в нашому університеті триває.
Якщо ви:
• вже маєте за спиною вищу освіту;
• отримали принаймні освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста;
• прагнете опанувати нову спеціальність або завершити навчання за старою...

Ваш шлях у велику науку: МНТУ чекає на нових аспірантів за спеціальністю 051 "Економіка"

Прагнете присвятити своє життя науці?
Не уявляєте свого майбутнього без кандидатського, а далі і докторського наукового ступеня?
Диплом магістра чи спеціаліста для вас не фінальна точка, а лише початок шляху?
Поглиблення знань у економіці - ваша мета?
Тоді саме вам ми з радістю повідомляємо - набір у аспірантуру МНТУ триває!
Вже майже 20 років наш університет присвятив створенню оптимальних умов для наукових розвідок та копіткої дослідницької праці у найактуальніших для сучасного світу галузях, підготовці фахових...

Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 500 грн. та 700 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Тепер ви студенти: МНТУ вітає першокурсників!

Урочиста і водночас невимушена атмосфера, щасливі обличчя, серйозні, спрямовані у майбутнє погляди, піднесений настрій, цілий вир думок і емоцій... Саме у такій обстановці 1 вересня у МНТУ відбулася посвята у студенти.
Педагогічний колектив та керівництво вітає вас! Ще вчора - школярів та абітурієнтів. А сьогодні - вже повноправних, хай і наймолодших, членів дружньої університетської родини МНТУ! Перший крок на поріг альма-матер - один зі знакових моментів життя. Ви вже зробили важливий вибір - визначилися з майбутньою спеціальністю. Хочеться вірити, що саме вона стане для вас сферою невтомного...

Хочете стати студентом МНТУ? - Час ще є!

31.08.2018 10:26

1 вересня - офіційний початок навчального року. Час, коли радіють ті, хто вже став студентами обраного університету. І сумують ті, для кого минула вступна кампанія чомусь виявилася не такою вдалою.

Але сумувати не варто. Вихід завжди є. І, як завжди, цей вихід вам пропонує МНТУ!

  • Ви склали ЗНО?
  • Ви маєте увесь необхідний для вступу пакет документів?
  • Ви готові вчитися заочно, отримуючи бонус у вигляді зручного графіку та можливості поєднання навчання з роботою?
  • Ви мрієте навчатися в МНТУ?

Не треба відкладати свої плани та амбіції на цілий рік тільки тому, що якісь дрібниці не склалися.

У вас ще є шанс стати студентом МНТУ у 2018 році!

Адже у нашому університеті триває набір на заочну форму навчання. І у вас ще є вдосталь часу, щоб залагодити усі формальності та вже цієї зими скласти свою першу сесію.

Якщо ви вступаєте до ЗВО на основі повної загальної середньої освіти або вже маєте освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, то у вас ще є час до 9 вересня.

А якщо продовжуєте здобувати вищу освіту, вже маючи ступінь вищої освіти або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (не стосується лише спеціальностей«Право» та «Міжнародні економічні відносини» ), то ви ще можете стати студентом нашого університету до 21 вересня.

Отже, два тижні та майже місяць МНТУ чекає на своїх майбутніх заочників. Переконайтеся, чиє у вас медична довідка 086/о та чотири кольорові фотокартки 3 х 4 см, заздалегідь зробіть копії документу, що посвідчує особу, атестату чи диплому та додатків до них, сертифікатів ЗНО та інших документів, необхідних для вступу. Їхній повний список та іншу корисну для вступників інформацію можна знайти за посиланням.

Лишилися питання?

Сміливо звертайтеся до нашої приймальної комісії!

  • Дзвоніть (044) 360-47-07, (044) 291-50-53, (044) 291-50-60
  • Пишіть komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua
  • Заходьте за адресою кімната 111, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська)

Нагадуємо, що приймальна комісія працює кожен будній день з 9.00 до 18.00.

А до 30 вересня ви можете завітати до неї і у суботу - з 10.00 до 15.00.

Ми чекаємо на вас! Так, саме на вас!

МНТУ - вчитися ніколи не пізно!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ