Підтримайте петицію!!!

На сайті Київської міської ради розміщено петицію (№ 8906) щодо доцільності перейменування провулку Магнітогорський у Деснянському районі м. Києва на провулок академіка Юрія Бугая.
Посилання на петицію

Вступ без ЗНО? - Це реально: МНТУ запрошує до міжнародної навчальної програми

Життя - непередбачуване. І не завжди усе в ньому іде так, як ми плануємо заздалегідь. Багато об'єктивних причин можуть змусити навіть талановитого та перспективного абітурієнта не скласти цьогорічне ЗНО.
Сучасний світ - динамічний. Той, хто це добре розуміє, не хоче даремно витрачати рік до наступної вступної кампанії. Адже його можна провести з користю, працюючи на перспективу  та навчаючись майбутній спеціальності за сучасними європейськими стандартами.
Не встигли чи не змогли скласти ЗНО цього року...

Розпочався прийом документів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та на основі ступенів бакалавра, магістра за всіма формами навчання

10 липня розпочинається прийом заяв та документів для вступу до університету для абітурієнтів на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, та на основі ступенів бакалавра, магістра за всіма формами навчання, крім спеціальності 081 «Право» та 291 «Міжнародні економічні відносини», що вступатимуть на основі іноземної мови і (або) фахових вступних випробувань.
Абітурієнтам необхідно буде написати заяву та надати наступний пакет документів:
• чотири кольорові фотокартки формату 3 х 4 см...

Ще є час подати документи до Коледжу МНТУ!

До відома абітурієнтів! Невдовзі у приймальній комісії університету завершиться прийом документів на навчання у Коледжі МНТУ для тих, хто вже отримав базову середню освіту. Але у вас все ще є час для того, щоб стати студентом Коледжу МНТУ, адже прийом триватиме до 18:00 13 липня 2019 року!Нагадуємо, що для вступу на навчання у Коледжі необхідно написати заяву, а також надати оригінали документів про базову середню освіту, копію документа, що засвідчує особу, і 4 фотографій вступника, копії паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків. З детальними правилами прийому ви можете ознайомитись за посиланням.Поспішіть, адже вступ до Коледжу без правильно і вчасно...

Час подавати документи: до університету і Коледжу на основі сертифікатів ЗНО

10 липня розпочинається прийом документів для вступу до університету та Коледжу на основі сертифікатів ЗНО. Ви матимете можливість подати документи для вступу до МНТУ до 18 години 22 липня; до Коледжу - 18:00 29 липня.Нагадуємо, що для вступу до ЗВО вам необхідно завантажити необхідні документи у кабінет вступника за адресою: ez.osvitavsim.org.ua. Вносьте інформацію уважно, адже помилки у заповненні (наприклад, невідповідність даних документа, що посвідчує особу, інформації у сертифікаті ЗНО) можуть позбавити вас можливості стати студентом вже цього року! Будь-ласка, ознайомтеся із правилами прийому...

Вступ без ЗНО? - Це реально: МНТУ запрошує до міжнародної навчальної програми

16.07.2019 17:30

Життя - непередбачуване. І не завжди усе в ньому іде так, як ми плануємо заздалегідь. Багато об'єктивних причин можуть змусити навіть талановитого та перспективного абітурієнта не скласти цьогорічне ЗНО.

Сучасний світ - динамічний. Той, хто це добре розуміє, не хоче даремно витрачати рік до наступної вступної кампанії. Адже його можна провести з користю, працюючи на перспективу  та навчаючись майбутній спеціальності за сучасними європейськими стандартами.

 • Не встигли чи не змогли скласти ЗНО цього року?
 • Вже обрали майбутню спеціальність?
 • Хочете розпочати навчання прямо зараз?
 • Не готові згаяти цілий рік даремно?

МНТУ поспішає на допомогу!

Усіх, хто з якихось причин не складав ЗНО-2019 МНТУ та ризький університет ISMA запрошують до українсько-латвійської програми надання освіти. Дух цієї програми відповідає постулатам академічної мобільності, які зараз визначають обличчя освіти у ЄС. А участь у ній відкриє для вас абсолютно новий простір можливостей і допоможе провести рік, що передуватиме наступній вступній кампанії, максимально продуктивно.

МНТУ вже не перший рік є вагомою частиною та повноправним учасником загальноєвропейського освітнього простору. І запрошує саме вас доєднатися до цього простору прямо сьогодні.

На вас чекає:

 • можливість стати студентом ISMA («Вищої школи менеджменту інформаційних систем») - університету, розташованого у латвійські столиці Ризі;
 • навчання за європейськими програмами, розробленими відповідно до вимог ринку праці ЄС;
 • сучасні стандарти освіти з найпотрібніших спеціальностей;
 • зручні дистанційній системи навчання, які дозволять продуктивно працювати, не покидаючи межі України;
 • якісний старт та база знань, що стануть у пригоді під час подальшого навчання у нашому університеті

Що потрібно, аби взяти участь у програм ISMA та МНТУ прямо зараз?

 • атестат про повну загальну середню освіту;
 • копія паспорту громадянина України;
 • копія закордонного паспорту;
 • заява

Вартість вашого європейського освітнього старту складатиме 300 євро. У цю суму буде включено:

 • вступ та зарахування до університету ISMA;
 • апостилювання атестату;

Отже, ми запрошуємо майбутніх програмістів, фінансистів, управлінців та інших молодих та амбітних абітурієнтів (повний список спеціальностей, за якими здійснюється підготовка дивіться за посиланням) взяти участь у міжнародній програмі дистанційної європейської освіти.

Поспішайте! Хоча кількість місць у програмі не обмежена, набір триває лише до 20 вересня.

Більше подробиць ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за номером +38 (044) 291-58-18.

Не склавши ЗНО, ви не лишаєтеся за бортом вступної кампанії-2019.

Адже ЗНО - це лише засіб.

А мета - це якісна освіта та здобуття знань, що які стануть основою вашої професійної реалізації.

Давайте йти до мети разом! - Разом з МНТУ!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ