Зустріч студентів МНТУ з представником правоохоронних органів

6 грудня 2019 року в МНТУ відбулася зустріч студентів Коледжу МНТУ з начальником ВЗГ Управління патрульної поліції у м. Києві Сергієм Беспальчуком. Поліцейський ознайомив учнів зі статтями кримінального і адміністративного кодексів, за якими найчастіше притягуються до відповідальності неповнолітні та роз'яснив як уберегтись від проблем із законом. На зустрічі активно обговорювались питання наркотичної та алкогольної залежності серед молоді. Також гість  ознайомив підлітків із їхніми правами та акцентував увагу і на їх обов'язках, які вони повинні сумлінно виконувати.
Студенти мали можливість отримати обґрунтовані...

В університеті працює експертна група для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми

З 10 по 12 грудня 2019 року в МНТУ проводиться акредитаційна експертиза за спеціальністю «122 Комп'ютерні науки» освітньої програми «Комп'ютерні науки» (ID у ЄДЕБО 26605).
Відповідно до Наказу НАЗЯВО № 301-Е експертна група працює у складі: Олійник Андрій Олександрович (Національний університет «Запорізька політехніка») - керівник експертної групи; Гордєєва Інна Олександрівна (Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна); Фоменко Наталія Олександрівна (Національний технічний...

Hi everyone and have a nice Tuesday!

В п'ятницю минулого тижня до нашого Університету завітав відомий волонтер з Великої Британії - Джордж Флетчер, який радо поділився зі студентами МНТУ своїм досвідом у своїй важливій справі. Розповівши і, тим самим, надихнувши своєю історією, він допоміг студентам обрати і свій власний шлях у волонтерстві, показавши безліч можливостей як міжнародних, так і українських програм допомоги покращити світ, що нас оточує.
Медицина, освіта, боротьба за рівність, екологія, політика - кожен із слухачів знайшов тут щось для себе серед фондів, які відкривають нескінченну кількість дверей для творчих та креативних студентів.

Приєднуємось до флешмобу «Зроби фото з хусткою»!

7 грудня відзначається Всесвітній День української хустки.  Студенти МНТУ із задоволенням долучилися  до акції  #УкраїнськаХустка і презентували свої світлини!

Підготовка до ЗНО разом з МНТУ!

З 16 вересня 2019 року в МНТУ розпочато набір на курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
Зовнішнє незалежне оцінювання - це важливе і досить складне випробування для абітурієнта. Успішно складене ЗНО - це реальний шанс стати студентом будь-якого українського закладу вищої освіти!
Під час занять на підготовчих курсах МНТУ слухачі зможуть розширити знання зі шкільної програми, якісно підготуватися до здачі ЗНО та суттєво підвищити свій конкурсний бал для вступу у заклад вищої освіти. З вами працюватимуть висококваліфіковані викладачі з багаторічним...

Вступ без ЗНО? - Це реально: МНТУ запрошує до міжнародної навчальної програми

04.09.2019 15:55

Життя - непередбачуване. І не завжди усе в ньому іде так, як ми плануємо заздалегідь. Багато об'єктивних причин можуть змусити навіть талановитого та перспективного абітурієнта не скласти цьогорічне ЗНО.

Сучасний світ - динамічний. Той, хто це добре розуміє, не хоче даремно витрачати рік до наступної вступної кампанії. Адже його можна провести з користю, працюючи на перспективу  та навчаючись майбутній спеціальності за сучасними європейськими стандартами.

 • Не встигли чи не змогли скласти ЗНО цього року?
 • Вже обрали майбутню спеціальність?
 • Хочете розпочати навчання прямо зараз?
 • Не готові згаяти цілий рік даремно?

МНТУ поспішає на допомогу!

Усіх, хто з якихось причин не складав ЗНО-2019 МНТУ та ризький університет ISMA запрошують до українсько-латвійської програми надання освіти. Дух цієї програми відповідає постулатам академічної мобільності, які зараз визначають обличчя освіти у ЄС. А участь у ній відкриє для вас абсолютно новий простір можливостей і допоможе провести рік, що передуватиме наступній вступній кампанії, максимально продуктивно.

МНТУ вже не перший рік є вагомою частиною та повноправним учасником загальноєвропейського освітнього простору. І запрошує саме вас доєднатися до цього простору прямо сьогодні.

На вас чекає:

 • можливість стати студентом ISMA («Вищої школи менеджменту інформаційних систем») - університету, розташованого у латвійські столиці Ризі;
 • навчання за європейськими програмами, розробленими відповідно до вимог ринку праці ЄС;
 • сучасні стандарти освіти з найпотрібніших спеціальностей;
 • зручні дистанційній системи навчання, які дозволять продуктивно працювати, не покидаючи межі України;
 • якісний старт та база знань, що стануть у пригоді під час подальшого навчання у нашому університеті

Що потрібно, аби взяти участь у програм ISMA та МНТУ прямо зараз?

 • атестат про повну загальну середню освіту;
 • копія паспорту громадянина України;
 • копія закордонного паспорту;
 • заява

Вартість вашого європейського освітнього старту складатиме 300 євро. У цю суму буде включено:

 • вступ та зарахування до університету ISMA;
 • апостилювання атестату;

Отже, ми запрошуємо майбутніх програмістів, фінансистів, управлінців та інших молодих та амбітних абітурієнтів (повний список спеціальностей, за якими здійснюється підготовка дивіться за посиланням) взяти участь у міжнародній програмі дистанційної європейської освіти.

Поспішайте! Хоча кількість місць у програмі не обмежена, набір триває лише до 20 вересня.

Більше подробиць ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за номером +38 (044) 291-58-18.

Не склавши ЗНО, ви не лишаєтеся за бортом вступної кампанії-2019.

Адже ЗНО - це лише засіб.

А мета - це якісна освіта та здобуття знань, що які стануть основою вашої професійної реалізації.

Давайте йти до мети разом! - Разом з МНТУ!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ