Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

Наказ підписано: вітаємо нових членів сім'ї МНТУ!

Ось і підійшла нарешті до кінця вступна кампанія-2018. Тепер у всіх попереду - лише цікаве та продуктивне навчання за обраною спеціальністю.
Адже ми з радістю повідомляємо, що 16 жовтня Президент МНТУ Владислав Юрійович Бугай підписав наказ про зарахування вступників другого етапу набору на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (крім спеціальностей 081 «Право» та 292 «Міжнародні економічні відносини»).
Відтепер вступні випробування остаточно завершено, і ви з гордістю можете носити звання студента МНТУ! Вітаємо із початком нового етапу навчання...

11 жовтня заняття у МНТУ поновлюються

До уваги студентів нашого університету! Повідомляємо, що проблеми, пов'язані із аварійною ситуацією у системі міського водопостачання, подолані, і 11 жовтня навчальний процес у МНТУ відбуватиметься за звичайним графіком.
З розкладом занять ви можете ознайомитися у нас на сайті.
Просимо вибачення за незручності і незаплановану перерву у навчальному процесі. До зустрічі у стінах МНТУ!

Увага! Рейтингові списки другого етапу вступників на основі здобутої вищої освіти

Самовдосконалення - те, у чому людина не має себе обмежувати. Покращення свої професійних навичок та умінь - запорука особистісного зростання та підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці. І ось для тих, хто вирішив продовжити навчання у МНТУ після здобуття вищої освіти настає момент істини: 10 жовтня ми оголошуємо рейтингові списки другого етапу вступників на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
Ця важлива інформація стосується всіх спеціальностей, окрім 081 «Право» та 292...

Увага! Інформація для студентів і співробітників МНТУ у зв'язку з аварійною ситуацією

З огляду на аварію у системі міського водопостачання поблизу території університету, що критичним чином вплинула на можливість проведення навчального процесу, та через складний характер робіт з усунення наслідків інциденту повідомляємо: 10 жовтня університет працюватиме у екстреному режимі.
Через відсутність електропостачання та води навчальний процес станом на 10 жовтня буде призупинено, а отже, студентам на заняття приходити не треба.
Для співробітників МНТУ всіх рівнів 10.10.2018 робочий день...

Увага! В МНТУ продовжується реєстрація на магістерське ЗНО

01.06.2018 10:40

Нагадуємо вам, що  в МНТУ вже повним ходом іде реєстрація на ЗНО для магістрів. Вона розпочалася 14 травня та триватиме до 18.00 5 червня.

Чи варто вам поспішати зареєструватися? Так, якщо ви:

  • плануєте вступати до магістратури на основі ступеня бакалавра чи спеціаліста;
  • вже отримали цей ступінь за спеціальностями 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»);
  • прагнете здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»

Ті, хто обрав спеціальність гуманітарного та суспільствознавчого напрямку, складатимуть магістерське ЗНО у форматі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). А майбутні правники та міжнародники, окрім цього іспиту, також матимуть засвідчити свою профільну підготовку, склавши єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Також нагадуємо, що для усіх спеціальностей з переліку магістерське ЗНО є обов'язковим, не залежно від форми навчання.

Більш детально усю потрібну майбутнім магістрам інформацію ви можете отримати на сайті МОН за посиланням. Або звертайтеся до МНТУ:

за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3, кабінет 111;

за телефоном (044) 291-50-53; 360-47-07;

електронною поштою komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua

Гаряча пора іспитів розпочалася. МНТУ бажає успіху у ЗНО усім, хто його складатиме. А зокрема - нашим правникам та студентам спеціальності «Міжнародні економічні відносини», що складатимуть ЗНО для того, аби продовжити навчання у магістратурі рідного університету. А педагогічний та адміністративний колектив університету зробить усе від нього залежне, щоб вступні випробування пройшли у максимально комфортних для студентів умовах. Адже МНТУ вже майже десять років є офіційним пунктом складання ЗНО, відзначеним письмовою подякою Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нехай щастить, майбутні магістри!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ