Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Увага! В МНТУ продовжується реєстрація на магістерське ЗНО

01.06.2018 10:40

Нагадуємо вам, що  в МНТУ вже повним ходом іде реєстрація на ЗНО для магістрів. Вона розпочалася 14 травня та триватиме до 18.00 5 червня.

Чи варто вам поспішати зареєструватися? Так, якщо ви:

  • плануєте вступати до магістратури на основі ступеня бакалавра чи спеціаліста;
  • вже отримали цей ступінь за спеціальностями 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»);
  • прагнете здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»

Ті, хто обрав спеціальність гуманітарного та суспільствознавчого напрямку, складатимуть магістерське ЗНО у форматі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). А майбутні правники та міжнародники, окрім цього іспиту, також матимуть засвідчити свою профільну підготовку, склавши єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Також нагадуємо, що для усіх спеціальностей з переліку магістерське ЗНО є обов'язковим, не залежно від форми навчання.

Більш детально усю потрібну майбутнім магістрам інформацію ви можете отримати на сайті МОН за посиланням. Або звертайтеся до МНТУ:

за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3, кабінет 111;

за телефоном (044) 291-50-53; 360-47-07;

електронною поштою komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua

Гаряча пора іспитів розпочалася. МНТУ бажає успіху у ЗНО усім, хто його складатиме. А зокрема - нашим правникам та студентам спеціальності «Міжнародні економічні відносини», що складатимуть ЗНО для того, аби продовжити навчання у магістратурі рідного університету. А педагогічний та адміністративний колектив університету зробить усе від нього залежне, щоб вступні випробування пройшли у максимально комфортних для студентів умовах. Адже МНТУ вже майже десять років є офіційним пунктом складання ЗНО, відзначеним письмовою подякою Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нехай щастить, майбутні магістри!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ