Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

Поповнення у сім'ї МНТУ: вітаємо нових студентів

От і лишилася позаду гаряча та складна пора вступної кампанії-2018. Майбутні абітурієнти пройшли подолали перші непрості сходинки на шляху до дорослого життя: підготовка до ЗНО та його складання, обрання між десятками варіантів потенційно-цікавих ЗВО, зібрання повного пакету необхідних для вступу документів і врешті - очікування остаточного результату. Саме після нього у житті учорашніх школярів починається новий етап - тепер вони можуть з повним правом називатися студентами своєї alma mater. Останньою формальністю лишається наказ про зарахування, який підписує президент МНТУ Владислав Бугай...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 500 грн. та 700 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Наказ про зарахування підписано: Коледж МНТУ вітає нових студентів!

17 серпня президентом МНТУ Бугайом Владиславом Юрійовичем підписано наказ про зарахування в Коледж МНТУ вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти. Позаду складна та напружена вступна кампанія, від сьогоднішнього дня вчорашні абітурієнти стають повноправними студентами своєї майбутньої альма-матер.
Педагогічний колектив Коледжу МНТУ вітає вас з цією знаковою подією. Сьогодні ви робите перший крок по дорозі, що поведе вас до життєвого успіху та професійної самореалізації. Сьогодні ви отримуєте ключ до особливих дверей - дверей до справжнього...

Час настав: рейтингові списки вступників буде оприлюднено 13 серпня

Гаряча пора вступної кампанії добігає кінця, але серця абітурієнтів все ще продовжують битися у пришвидшеному ритмі.
Хто стане студентом, а кому доведеться покращувати свої знання, уміння і навички впродовж наступного року?
Хто вже 1 вересня стане на шлях здобуття якісної освіти європейського зразка?
Кого з сьогоднішніх абітурієнтів чекає перехід у новий статус студента, а з ним - захопливе життя і напруження навчального процесу?
Дізнаємось зовсім скоро!
Адже 13 серпня приймальна комісія університету...

Увага! В МНТУ продовжується реєстрація на магістерське ЗНО

01.06.2018 10:40

Нагадуємо вам, що  в МНТУ вже повним ходом іде реєстрація на ЗНО для магістрів. Вона розпочалася 14 травня та триватиме до 18.00 5 червня.

Чи варто вам поспішати зареєструватися? Так, якщо ви:

  • плануєте вступати до магістратури на основі ступеня бакалавра чи спеціаліста;
  • вже отримали цей ступінь за спеціальностями 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»);
  • прагнете здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»

Ті, хто обрав спеціальність гуманітарного та суспільствознавчого напрямку, складатимуть магістерське ЗНО у форматі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). А майбутні правники та міжнародники, окрім цього іспиту, також матимуть засвідчити свою профільну підготовку, склавши єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Також нагадуємо, що для усіх спеціальностей з переліку магістерське ЗНО є обов'язковим, не залежно від форми навчання.

Більш детально усю потрібну майбутнім магістрам інформацію ви можете отримати на сайті МОН за посиланням. Або звертайтеся до МНТУ:

за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3, кабінет 111;

за телефоном (044) 291-50-53; 360-47-07;

електронною поштою komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua

Гаряча пора іспитів розпочалася. МНТУ бажає успіху у ЗНО усім, хто його складатиме. А зокрема - нашим правникам та студентам спеціальності «Міжнародні економічні відносини», що складатимуть ЗНО для того, аби продовжити навчання у магістратурі рідного університету. А педагогічний та адміністративний колектив університету зробить усе від нього залежне, щоб вступні випробування пройшли у максимально комфортних для студентів умовах. Адже МНТУ вже майже десять років є офіційним пунктом складання ЗНО, відзначеним письмовою подякою Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нехай щастить, майбутні магістри!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ