Студенти МНТУ не лише найрозумніші, але й найсильніші!

Справжній козаки мали бути і сильними, і витривалими, і розумними. Мабуть, саме українська звитяга і стала для студентів МНТУ тим стимулом, що дозволяє їм ставати найкращими не лише у навчанні та професійному зростанні, але й на спортивних аренах та майданчиках.
Так, Чемпіонат України з пауерлітингу та окремих вправ, що проводиться за підтримки Ukrainian Powerlifting Committee, став для студента МНТУ Кирила Омельченка (група КЛ-71) визначної подією. Юнак спромігся здобути одразу дві перемоги. Кирило став найкращим у вправах жим штанги лежачи та строгий підйом на біцепс у ваговій категорії 82,5 кг...

Долучаймося до традицій: Всесвітній день вишиванки у МНТУ

Вміння цінувати свою культуру і традиції для багатьох народів стає тим місточком між сучасністю та минулим, що дозволяє зберегти самобутність та підкреслити неповторність кожної нації навіть у сучасному глобалізованому світі. Саме тому ми, українці, у третій четвер кожного травня проводимо міжнародну акцію «Всесвітній день вишиванки». Започатковане 2006 року, культурне свято швидко набрало популярності не лише в Україні, але й по всьому світі. Саму у цей день у сотнях країн земної кулі можна побачити людей, що носять наш національний одяг, розмальований квітковими узорами та глибоко символічними орнаментами...

День відкритих дверей: МНТУ запрошує усіх бажаючих

• Сьогодні ви ще старшокласник, а вже улітку абітурієнт?
• Ще не визначилися, який з українських ВНЗ стане вашою альма-матер восени?
• Усерйоз обираєте університет, до якого варто вступати?
• Або ви - класний керівник 11-ого класу, що хоче допомогти своїм підопічним знайти саме той ВНЗ, що їм потрібен?
Тоді МНТУ чекає саме на вас! Кожного вівторка з 14.00 до 17.00 у нас - День відкритих дверей!
Особливо цікавим це буде для тих, хто планує пов'язати своє майбутнє з такими спеціальностями...

Почни кар'єру масажиста вже цього літа: Кафедра фізичної реабілітації МНТУ запрошує на курси класичного масажу

Раді повідомити вам, що Кафедра фізичної реабілітації відкриває набір на курси класичного масажу для фахівців, що бажають покращити свої теоретичні знання та практичні навички.
Адже за два роки роботи на нашій кафедрі саме ця навчальна програма зажила найбільшої популярності. І не дарма!
Обравши курс з класичного масажу, ви:
• зрозумієте, як саме впливає масаж на людське тіло - анатомічно та фізіологічно;
• досконало засвоїте не лише основні, а й додат...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 500 грн. та 700 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Увага! В МНТУ розпочалася реєстрація на магістерське ЗНО

16.05.2018 11:15

Нагадуємо вам, що  в МНТУ вже повним ходом іде реєстрація на ЗНО для магістрів. Вона розпочалася 14 травня та триватиме до 18.00 5 червня.

Чи варто вам поспішати зареєструватися? Так, якщо ви:

  • плануєте вступати до магістратури на основі ступеня бакалавра чи спеціаліста;
  • вже отримали цей ступінь за спеціальностями 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»);
  • прагнете здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»

Ті, хто обрав спеціальність гуманітарного та суспільствознавчого напрямку, складатимуть магістерське ЗНО у форматі єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). А майбутні правники та міжнародники, окрім цього іспиту, також матимуть засвідчити свою профільну підготовку, склавши єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Також нагадуємо, що для усіх спеціальностей з переліку магістерське ЗНО є обов'язковим, не залежно від форми навчання.

Більш детально усю потрібну майбутнім магістрам інформацію ви можете отримати на сайті МОН за посиланням. Або звертайтеся до МНТУ:

за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3, кабінет 111;

за телефоном (044) 291-50-53; 360-47-07;

електронною поштою komisiya@dont-want-spamistu.edu.dont-want-spamua

Гаряча пора іспитів розпочалася. МНТУ бажає успіху у ЗНО усім, хто його складатиме. А зокрема - нашим правникам та студентам спеціальності «Міжнародні економічні відносини», що складатимуть ЗНО для того, аби продовжити навчання у магістратурі рідного університету. А педагогічний та адміністративний колектив університету зробить усе від нього залежне, щоб вступні випробування пройшли у максимально комфортних для студентів умовах. Адже МНТУ вже майже десять років є офіційним пунктом складання ЗНО, відзначеним письмовою подякою Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нехай щастить, майбутні магістри!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ