Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Історична давнина - поруч: студенти МНТУ відвідали Києво-Печерську Лавру

13.04.2018 11:57

Для людини освіченої та культурної Києво-Печерська Лавра - це, у першу чергу, не релігійно-культова споруда, а унікальна історична пам'ятка, яка не дарма з 1990 року посідає своє місце у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Той,  хто ступить крок з залюднених вулиць сучасного мегаполісу за величні Лаврські брами, той обов'язково відчує  - тут і досі живе історія, історія України як частини європейського середньовіччя. І саме до цієї історії із захопленням прилучилися студенти МНТУ з груп К-71 та Пі-71, які нещодавно у рамках екскурсії відвідали Києво-Печерську Лавру.

Навряд чи у кожній європейській столиці знайдеться місце, у якому так густо сконцентрована така велика кількість пам'яток та раритетів різних епох - починаючи від IX століття і закінчуючи початком XX. Буквально за кожним камінцем архітектурного комплексу Лаври виникає постать відомої історичної персони. Студенти оглянули надгробок українського князя Олександра Вишневецького, могили Івана Іскри та Василя Кочубея, - тих самих, що відіграли свою трагічну роль у епопеї гетьмана Івана Мазепи, - помилувалися неповторним живописом на стінах Трапезної церкви  Антонія і Феодосія Печерських та величним фасадом Успенського собору, який було відбудовано у 2000 році, відвідали та роздивилися ще кілька історичних будівель та пам'яток.

Ця екскурсія стала для своїх учасників справжньою подорожжю у часі, що навчила не лише розуміти і знати, але й буквально відчувати минуле. Адже навіть фортечні мури Києво-Печерської Лаври несуть на собі відбиток кількох епох, спонукають до думок про скороминущість часу, складні та суперечливі події української історії - історії, яка сягає часів Київської Русі і формує зв'язок між нами та минулим нашої країни.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ