День відкритих дверей: МНТУ запрошує усіх бажаючих

• Сьогодні ви ще старшокласник, а вже улітку абітурієнт?
• Ще не визначилися, який з українських ВНЗ стане вашою альма-матер восени?
• Усерйоз обираєте університет, до якого варто вступати?
• Або ви - класний керівник 11-ого класу, що хоче допомогти своїм підопічним знайти саме той ВНЗ, що їм потрібен?
Тоді МНТУ чекає саме на вас! Кожного вівторка з 14.00 до 17.00 у нас - День відкритих дверей!
Особливо цікавим це буде для тих, хто планує пов'язати своє майбутнє з такими спеціальностями...

«Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку» 20.04.2018р.

У п'ятницю, 20 квітня 2018 року, у МНТУ було проведено ІІ міжнародну студентську науково-практичну конференцію «Вища освіта - студентська наука -  сучасне суспільство: напрями розвитку». Ініціаторами та організаторами конференції виступили Наукове товариство студентів, аспірантів і молодих учених та Студентська Рада Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. Заявки для участі у конференції пождали понад 170 осіб з 30 вузів України, Польщі, Латвії та академічних установ НАН України  та НАПН України.
З вітальним словом до учасників конференції...

Курси з реабілітаційний масаж для кожного – в травні у МНТУ!

Масаж – це не лише задоволення для тіла і душі та прекрасна оздоровча процедура. Іноді масаж стає необхідної частиною процедур з відновлення після хвороби чи травми. Саме тому Кафедра фізичної реабілітації МНТУ відкриває набір на курси реабілітаційного масажу, відвідати які захочуть як досвідчені фахівці, так і майбутні спеціалісти з цього важливого виду діяльності.
Курс з реабілітаційного масажу на Кафедрі фізичної реабілітації МНТУ дозволить вам:
• зрозуміти та засвоїти на практиці ключові техніки та методики, які має знати масажист медичного закладу...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 500 грн. та 700 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Фінальний раунд турніру з тенісу у МНТУ!

Дух спортивної боротьби завжди підтримує у людях відчуття здорової конкуренції та підштовхує їх до покращення власних можливостей і відточування майстерності. Саме тому у МНТУ відбуваються змагання з різних видів спорту, покликані допомогти студентам розкрити свої приховані здібності. Цього разу ми вирішили провести турнір з настільного тенісу, який наразі перебуває на останній стадії.
Фінальний раунд змагань відбудеться 18 квітня у холі університету. У протистоянні зійдуться кращі майстри ракетки із лав студентів МНТУ та Коледжу, що пройшли відбіркові стадії і тепер змагатимуться за головний приз і титул найкращого тенісиста...

Історична давнина - поруч: студенти МНТУ відвідали Києво-Печерську Лавру

13.04.2018 11:57

Для людини освіченої та культурної Києво-Печерська Лавра - це, у першу чергу, не релігійно-культова споруда, а унікальна історична пам'ятка, яка не дарма з 1990 року посідає своє місце у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Той,  хто ступить крок з залюднених вулиць сучасного мегаполісу за величні Лаврські брами, той обов'язково відчує  - тут і досі живе історія, історія України як частини європейського середньовіччя. І саме до цієї історії із захопленням прилучилися студенти МНТУ з груп К-71 та Пі-71, які нещодавно у рамках екскурсії відвідали Києво-Печерську Лавру.

Навряд чи у кожній європейській столиці знайдеться місце, у якому так густо сконцентрована така велика кількість пам'яток та раритетів різних епох - починаючи від IX століття і закінчуючи початком XX. Буквально за кожним камінцем архітектурного комплексу Лаври виникає постать відомої історичної персони. Студенти оглянули надгробок українського князя Олександра Вишневецького, могили Івана Іскри та Василя Кочубея, - тих самих, що відіграли свою трагічну роль у епопеї гетьмана Івана Мазепи, - помилувалися неповторним живописом на стінах Трапезної церкви  Антонія і Феодосія Печерських та величним фасадом Успенського собору, який було відбудовано у 2000 році, відвідали та роздивилися ще кілька історичних будівель та пам'яток.

Ця екскурсія стала для своїх учасників справжньою подорожжю у часі, що навчила не лише розуміти і знати, але й буквально відчувати минуле. Адже навіть фортечні мури Києво-Печерської Лаври несуть на собі відбиток кількох епох, спонукають до думок про скороминущість часу, складні та суперечливі події української історії - історії, яка сягає часів Київської Русі і формує зв'язок між нами та минулим нашої країни.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ