Гаряча пора: 26 липня завершується прийом документів для вступу

26 липня о 18:00 закривається можливість реєстрації електронних кабінетів вступників. Тому тим, хто ще не встиг подати документи, варто поспішити.
Нагадуємо, що згідно з Умовами вступу до ВНЗ у 2018 році, абітурієнти мають зареєструватись у системі за адресою ez.osvitavsim.org.ua, оформити електронну заяву та завантажити необхідні документи, серед яких скановані копії додатка до документа про повну середню освіта та фотографії 3х4см.
Після завершення термінів  реєстрації доступ до системи буде закрито і абітурієнти, що не подали заяву, не зможуть претендувати на вступ до ВНЗ, тому варто поставитись до цього питання серйозно.

Пізнай таємниці людської душі: МНТУ запрошує на навчання майбутніх психологів

Важко назвати хоча б одну сферу сучасного життя, де б не були потрібні високопрофесійні психологи: окрім наукової діяльності у обраній галузі, вони знаходять себе у десятках перспективних та добре оплачуваних спеціальностей на вітчизняному і світовому ринку праці. Саме тому список професій, які ви можете здобути  в МНТУ, цього року поповнюється ще й спеціальністю «Психологія»
Отримавши диплом психолога у МНТУ, ви можете легко розпочати кар'єрний шлях:
• психолога;
• викладача психології у вищих навчальних...

Невдовзі стартують вступні іспити до Коледжу

До уваги вступників! 15 липня розпочинаються вступні іспити, співбесіди та творчі конкурси для вступу до Коледжу МНТУ. Випробування проходитимуть для осіб, що мають базову середню освіту, і триватимуть до 22 липня.
Розклад випробувань ви можете дізнатись за посиланням.
Всі випробування проходитимуть у стінах університету за адресою: м. Київ, провулок Магнітогорський, 3 (метро Чернігівська).
Для кращої підготовки до вступних випробувань за обраною спеціальністю ми рекомендуємо вам ознайомитись із їх програмами...

Приєднуйтеся до нас: МНТУ тепер в Instagram

Повна соціальна відкритість - один з тих базових принципів, на яких у 21 столітті будується справжній університет європейського зразка. Тому, окрім надання якісних освітніх послуг, адміністративний колектив МНТУ також приділяє багато уваги оперативному інформуванню про те, що відбувається у стінах університету. Ми намагаємося завжди тримати студентів, абітурієнтів, викладачів, співробітників та інших зацікавлених персон у курсі останніх подій, пов'язаних з МНТУ. Окрім того, ми завжди відкриті до діалогу та повноцінного конструктивного спілкування з усіма, хто його прагне.
Саме тому  нещодавно до вже знайомих вам...

Розпочинається прийом документів для абітурієнтів із повною середньою освітою

12 липня розпочинається прийом заяв та документів для вступу до університету та Коледжу для абітурієнтів з повною середньою освітою, що вступатимуть на основі іспитів, співбесіди та творчих конкурсів (для Коледжу).
Абітурієнтам необхідно буде написати заяву та надати наступний пакет документів:
• чотири кольорові фотокартки формату 3 х 4 см;
• оригінал та копію документа, що посвідчує особу;
• оригінал та копію документу державного зразка про вже отриману освіту та додатка до нього;
• оригінал та копію сертифікатів ЗНО...

Історична давнина - поруч: студенти МНТУ відвідали Києво-Печерську Лавру

13.04.2018 11:57

Для людини освіченої та культурної Києво-Печерська Лавра - це, у першу чергу, не релігійно-культова споруда, а унікальна історична пам'ятка, яка не дарма з 1990 року посідає своє місце у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Той,  хто ступить крок з залюднених вулиць сучасного мегаполісу за величні Лаврські брами, той обов'язково відчує  - тут і досі живе історія, історія України як частини європейського середньовіччя. І саме до цієї історії із захопленням прилучилися студенти МНТУ з груп К-71 та Пі-71, які нещодавно у рамках екскурсії відвідали Києво-Печерську Лавру.

Навряд чи у кожній європейській столиці знайдеться місце, у якому так густо сконцентрована така велика кількість пам'яток та раритетів різних епох - починаючи від IX століття і закінчуючи початком XX. Буквально за кожним камінцем архітектурного комплексу Лаври виникає постать відомої історичної персони. Студенти оглянули надгробок українського князя Олександра Вишневецького, могили Івана Іскри та Василя Кочубея, - тих самих, що відіграли свою трагічну роль у епопеї гетьмана Івана Мазепи, - помилувалися неповторним живописом на стінах Трапезної церкви  Антонія і Феодосія Печерських та величним фасадом Успенського собору, який було відбудовано у 2000 році, відвідали та роздивилися ще кілька історичних будівель та пам'яток.

Ця екскурсія стала для своїх учасників справжньою подорожжю у часі, що навчила не лише розуміти і знати, але й буквально відчувати минуле. Адже навіть фортечні мури Києво-Печерської Лаври несуть на собі відбиток кількох епох, спонукають до думок про скороминущість часу, складні та суперечливі події української історії - історії, яка сягає часів Київської Русі і формує зв'язок між нами та минулим нашої країни.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ