Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

Наказ підписано: вітаємо нових членів сім'ї МНТУ!

Ось і підійшла нарешті до кінця вступна кампанія-2018. Тепер у всіх попереду - лише цікаве та продуктивне навчання за обраною спеціальністю.
Адже ми з радістю повідомляємо, що 16 жовтня Президент МНТУ Владислав Юрійович Бугай підписав наказ про зарахування вступників другого етапу набору на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (крім спеціальностей 081 «Право» та 292 «Міжнародні економічні відносини»).
Відтепер вступні випробування остаточно завершено, і ви з гордістю можете носити звання студента МНТУ! Вітаємо із початком нового етапу навчання...

11 жовтня заняття у МНТУ поновлюються

До уваги студентів нашого університету! Повідомляємо, що проблеми, пов'язані із аварійною ситуацією у системі міського водопостачання, подолані, і 11 жовтня навчальний процес у МНТУ відбуватиметься за звичайним графіком.
З розкладом занять ви можете ознайомитися у нас на сайті.
Просимо вибачення за незручності і незаплановану перерву у навчальному процесі. До зустрічі у стінах МНТУ!

Увага! Рейтингові списки другого етапу вступників на основі здобутої вищої освіти

Самовдосконалення - те, у чому людина не має себе обмежувати. Покращення свої професійних навичок та умінь - запорука особистісного зростання та підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці. І ось для тих, хто вирішив продовжити навчання у МНТУ після здобуття вищої освіти настає момент істини: 10 жовтня ми оголошуємо рейтингові списки другого етапу вступників на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
Ця важлива інформація стосується всіх спеціальностей, окрім 081 «Право» та 292...

Увага! Інформація для студентів і співробітників МНТУ у зв'язку з аварійною ситуацією

З огляду на аварію у системі міського водопостачання поблизу території університету, що критичним чином вплинула на можливість проведення навчального процесу, та через складний характер робіт з усунення наслідків інциденту повідомляємо: 10 жовтня університет працюватиме у екстреному режимі.
Через відсутність електропостачання та води навчальний процес станом на 10 жовтня буде призупинено, а отже, студентам на заняття приходити не треба.
Для співробітників МНТУ всіх рівнів 10.10.2018 робочий день...

Історична давнина - поруч: студенти МНТУ відвідали Києво-Печерську Лавру

13.04.2018 11:57

Для людини освіченої та культурної Києво-Печерська Лавра - це, у першу чергу, не релігійно-культова споруда, а унікальна історична пам'ятка, яка не дарма з 1990 року посідає своє місце у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Той,  хто ступить крок з залюднених вулиць сучасного мегаполісу за величні Лаврські брами, той обов'язково відчує  - тут і досі живе історія, історія України як частини європейського середньовіччя. І саме до цієї історії із захопленням прилучилися студенти МНТУ з груп К-71 та Пі-71, які нещодавно у рамках екскурсії відвідали Києво-Печерську Лавру.

Навряд чи у кожній європейській столиці знайдеться місце, у якому так густо сконцентрована така велика кількість пам'яток та раритетів різних епох - починаючи від IX століття і закінчуючи початком XX. Буквально за кожним камінцем архітектурного комплексу Лаври виникає постать відомої історичної персони. Студенти оглянули надгробок українського князя Олександра Вишневецького, могили Івана Іскри та Василя Кочубея, - тих самих, що відіграли свою трагічну роль у епопеї гетьмана Івана Мазепи, - помилувалися неповторним живописом на стінах Трапезної церкви  Антонія і Феодосія Печерських та величним фасадом Успенського собору, який було відбудовано у 2000 році, відвідали та роздивилися ще кілька історичних будівель та пам'яток.

Ця екскурсія стала для своїх учасників справжньою подорожжю у часі, що навчила не лише розуміти і знати, але й буквально відчувати минуле. Адже навіть фортечні мури Києво-Печерської Лаври несуть на собі відбиток кількох епох, спонукають до думок про скороминущість часу, складні та суперечливі події української історії - історії, яка сягає часів Київської Русі і формує зв'язок між нами та минулим нашої країни.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ