Баскетбольна музика «Ліги героїв»

У суботу, 15 грудня, команда нашого університету МНТУ-NRG завершить баскетбольний рік. Суперником наших хлопців стане колектив V Label Music Band - номінальний аутсайдер ліги. Про цю команду можна сказати одне - хлопці грають у баскетбол для задоволення. За останні два сезони V Label рідко залишає останній рядок турнірної таблиці, команда  мало забиває і багато пропускає. Розслаблятись, щоправда, теж не можна: попередні ігри V Label Music Band провели на гідному рівні і показали, що недооцінка суперника може боляче відобразитись у таблиці змагань.
Загалом, гарний шанс для МНТУ-NRG завершити рік на мажорній ноті і зробити прихильникам...

Справжній трилер у «Лізі героїв»

У недільному матчі проти одного з претендентів на перші місця у таблиці «Планета баскетбол» команда нашого університету продемонструвала, можливо, найбільш захопливу гру у цьогорічних змаганнях. Спочатку гра для МНТУ-NRG вийшла геть невдалою - у середині першого періоду спортивна агресія «Планети» легко перетворилась на, здавалось би, фатальну для МНТУ перевагу - 29:14 перед короткою перервою і 6 хвили без залікових балів для наших.
Та наші не здалися! Уже в наступному періоді відставання скоротилось до 5 очок - 46:41. Спрацювали індивідуальні проходи гравців і серія результативних триочкових кидків. Наприкінці третього періоду МНТУ-NRG спромоглися...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

МНТУ-NRG у «Лізі героїв»: гра «планетарного» значення

До Нового Року лишається зовсім небагато часу, а отже, добігають кінця і цьогорічні спортивні події. Так, у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв» теж залишається геть небагато турів. У наступному з яких наша команда МНТУ-NRG має пройти одне з останніх серйозних випробувань. 9 грудня, о 17:30 наші хлопці вийдуть на ігровий майданчик проти справді грізного суперника.
Наразі «Планета баскетбол» цілком реально претендує на нагороди у турнірі, поступаючись лідеру всього 2 очками. Жоден з матчів цього колективу не був для суперників легкою прогулянкою. Навіть потужний і досі непереможений W Power зумів...

Запальний баскетбол: МНТУ-NRG зіграли черговий матч у «Лізі героїв»

У неділю, 2 грудня, команда МНТУ-NRG зіграла матч проти колективу «Баски» у рамках 6 туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». З перших хвилин протистояння видалося запальним, адже обом командам необхідні були очки.
Мотивація гравців і відкритий атакувальний стиль обох команд призвели до короткої, але результативної «перестрілки» у першому періоді - обидва колективи грали без оборони, через що сирена зафіксувала рахунок 14:16 на користь «Басків».
А от друга частина зустрічі стала для команди МНТУ фатальною. Супротивник різко змінив тактику на...

День відкритих дверей: МНТУ запрошує усіх бажаючих

13.06.2018 20:02

 • Сьогодні ви ще старшокласник, а вже улітку абітурієнт?
 • Ще не визначилися, який з українських ВНЗ стане вашою альма-матер восени?
 • Усерйоз обираєте університет, до якого варто вступати?
 • Або ви - класний керівник 11-ого класу, що хоче допомогти своїм підопічним знайти саме той ВНЗ, що їм потрібен?

Тоді МНТУ чекає саме на вас! Кожного вівторка з 14.00 до 17.00 у нас - День відкритих дверей!

Особливо цікавим це буде для тих, хто планує пов'язати своє майбутнє з такими спеціальностями як філологія, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент, право, екологія, інженерія програмного забезпечення, комп'ютерні науки, телекомунікації та радіотехніка,технології захисту навколишнього середовища, нафтогазова інженерія та технології, фізична терапія та ерготерапія, публічне управління та адміністрування, міжнародні економічні відносини.

Адже МНТУ вже більше 20 років ефективно готує фахівців міжнародного рівня саме з цих спеціальностей. Можливо, ваш шлях у доросле успішне життя почнеться саме з нашого університету? Хочете дізнатися? - Тоді заплануйте візит до МНТУ вже на наступний вівторок!

У рамках дня відкритих дверей ви отримаєте багато корисної, цікавої та актуальної інформації.

А саме:

 • про історію одного з перших приватних ВНЗ, що майже співпадає з рокам Незалежності;
 • про факультети та спеціальності МНТУ;
 • про актуальні програми навчання та викладацький склад;
 • про умови вступу, які чекають на абітурієнтів у 2018 році;
 • про перспективи працевлаштування для випускників МНТУ;
 • наші програми обміну з провідними європейськими ВНЗ;
 • переваги та плюси отримання вищої освіти саме у нашому університеті;
 • гнучку систему знижок на навчання, що діє у МНТУ;
 • можливість вступу без ЗНО, яку ми пропонуємо абітурієнтам

Також на власні очі побачите, як вирує студентське життя у стінах університету. Ми віримо, що вам обов'язково захочеться повернутися сюди та залишитися з нами на п'ять років навчання.

А ще, за давнім українським звичаєм, гостей треба шанувати щедрим частуванням та доброю посмішкою. Не залишимось осторонь прекрасної традиції і ми - кожному, хто завітає до нас на гостину, ми подаруємо 10% знижку на перший рік навчання.

Звертайтеся до приймальної комісії МНТУ:

 • за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська), кабінет 111;
 • за телефонами (044) 291-50-53; 360-47-07, факс: (044) 291-50-60;
 • за електронною поштою komisiya@istu.edu.ua

Ми чекаємо на майбутніх студентів кожного вівторка, з 14.00 до 17.00.

МНТУ завжди радий гостям!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ