Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

Наказ підписано: вітаємо нових членів сім'ї МНТУ!

Ось і підійшла нарешті до кінця вступна кампанія-2018. Тепер у всіх попереду - лише цікаве та продуктивне навчання за обраною спеціальністю.
Адже ми з радістю повідомляємо, що 16 жовтня Президент МНТУ Владислав Юрійович Бугай підписав наказ про зарахування вступників другого етапу набору на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (крім спеціальностей 081 «Право» та 292 «Міжнародні економічні відносини»).
Відтепер вступні випробування остаточно завершено, і ви з гордістю можете носити звання студента МНТУ! Вітаємо із початком нового етапу навчання...

11 жовтня заняття у МНТУ поновлюються

До уваги студентів нашого університету! Повідомляємо, що проблеми, пов'язані із аварійною ситуацією у системі міського водопостачання, подолані, і 11 жовтня навчальний процес у МНТУ відбуватиметься за звичайним графіком.
З розкладом занять ви можете ознайомитися у нас на сайті.
Просимо вибачення за незручності і незаплановану перерву у навчальному процесі. До зустрічі у стінах МНТУ!

Увага! Рейтингові списки другого етапу вступників на основі здобутої вищої освіти

Самовдосконалення - те, у чому людина не має себе обмежувати. Покращення свої професійних навичок та умінь - запорука особистісного зростання та підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці. І ось для тих, хто вирішив продовжити навчання у МНТУ після здобуття вищої освіти настає момент істини: 10 жовтня ми оголошуємо рейтингові списки другого етапу вступників на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
Ця важлива інформація стосується всіх спеціальностей, окрім 081 «Право» та 292...

Увага! Інформація для студентів і співробітників МНТУ у зв'язку з аварійною ситуацією

З огляду на аварію у системі міського водопостачання поблизу території університету, що критичним чином вплинула на можливість проведення навчального процесу, та через складний характер робіт з усунення наслідків інциденту повідомляємо: 10 жовтня університет працюватиме у екстреному режимі.
Через відсутність електропостачання та води навчальний процес станом на 10 жовтня буде призупинено, а отже, студентам на заняття приходити не треба.
Для співробітників МНТУ всіх рівнів 10.10.2018 робочий день...

У пошуках естетичних вражень: першокурсники МНТУ відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

17.03.2018 18:52

«Музей має бути не лише зібранням раритетів та взірців, але водночас і школою, і храмом, і священним місцем, куди мусять стікатися всі для вивчення прекрасного і поклоніння красі - щоб потім, у житті, любити і шанувати красу», - саме такою бачив роль заснованих ним музеїв Богдан Ханенко. Завітавши на екскурсію до Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, студенти МНТУ мали змогу переконатися - слова видатного українського мецената, благодійника та колекціонера витворів мистецтва, вимовлені на початку 20 століття, актуальні і зараз.

Детальний огляд експозиції дав можливість першокурсникам нашого коледжу та Університету  на власні очі побачити вражаюче поєднання краси та історії. Адже саме тут представлена найбільша колекція європейського та азіатського закордонного мистецтва у нашій країні: близько 2 тисяч експонатів - від давніх часів, через середньовіччя та епоху Відродження до періодів бароко та класицизму. І серед них - абсолютно унікальні речі: давньоєгипетські раритети, візантійські ікони 6-7 сторіччя та величезна колекція китайського живопису, що охоплює його розвиток від далекого 15 до близького нам 20 століття. Студентів не могла не зачарувати атмосфера старовинного маєтку, у інтер'єр якого майстерно вписані картини іспанських та французьких майстрів, східні гравюри, європейська кераміка та фаянс. Експозицію організовано за принципом історизму: він передбачає відтворення у залах музею духу та стилю різних мистецьких епох. Саме таким бачила створений ними музей родина Богдана та Варвари Ханенків, і саме таким чином його було сплановано та оздоблено під час останньої реставрації. Про це також ішлося у розповіді екскурсовода. Ця розповідь, цікава та інформативна, стала для студентів своєрідним променем ліхтарика, що висвітлював найцікавіші аспекти, щедро даруючи несподівані факти з історії європейського та азіатського мистецтва, історії України та історії самого Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків - трьох тем, що насправді  тісно переплетені між собою.

День відвідування музею став днем яскравих вражень, адже студентам вдалося побачити єдині в Україні полотна Дієго Веласкеса, всесвітньо відомі офорти Гойї з серій «Лихоліття війни» та «Капрічос», старовинну китайську та легендарну мейсенську порцеляну і не тільки. Усі ці витвори мистецтва говорять мовою чистої краси, однаково цікавою і зрозумілою молодим людям, що зараз опановують у стінах МНТУ та Коледжу МНТУ англійську філологію, економіку та менеджмент. Нові знання та естетичні враження ніколи зайвими не бувають - і коли ще здобувати їх, як не у продуктивні студентські роки!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ