День відкритих дверей: МНТУ запрошує усіх бажаючих

• Сьогодні ви ще старшокласник, а вже улітку абітурієнт?
• Ще не визначилися, який з українських ВНЗ стане вашою альма-матер восени?
• Усерйоз обираєте університет, до якого варто вступати?
• Або ви - класний керівник 11-ого класу, що хоче допомогти своїм підопічним знайти саме той ВНЗ, що їм потрібен?
Тоді МНТУ чекає саме на вас! Кожного вівторка з 14.00 до 17.00 у нас - День відкритих дверей!
Особливо цікавим це буде для тих, хто планує пов'язати своє майбутнє з такими спеціальностями...

«Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку» 20.04.2018р.

У п'ятницю, 20 квітня 2018 року, у МНТУ було проведено ІІ міжнародну студентську науково-практичну конференцію «Вища освіта - студентська наука -  сучасне суспільство: напрями розвитку». Ініціаторами та організаторами конференції виступили Наукове товариство студентів, аспірантів і молодих учених та Студентська Рада Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая. Заявки для участі у конференції пождали понад 170 осіб з 30 вузів України, Польщі, Латвії та академічних установ НАН України  та НАПН України.
З вітальним словом до учасників конференції...

Курси з реабілітаційний масаж для кожного – в травні у МНТУ!

Масаж – це не лише задоволення для тіла і душі та прекрасна оздоровча процедура. Іноді масаж стає необхідної частиною процедур з відновлення після хвороби чи травми. Саме тому Кафедра фізичної реабілітації МНТУ відкриває набір на курси реабілітаційного масажу, відвідати які захочуть як досвідчені фахівці, так і майбутні спеціалісти з цього важливого виду діяльності.
Курс з реабілітаційного масажу на Кафедрі фізичної реабілітації МНТУ дозволить вам:
• зрозуміти та засвоїти на практиці ключові техніки та методики, які має знати масажист медичного закладу...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 500 грн. та 700 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Фінальний раунд турніру з тенісу у МНТУ!

Дух спортивної боротьби завжди підтримує у людях відчуття здорової конкуренції та підштовхує їх до покращення власних можливостей і відточування майстерності. Саме тому у МНТУ відбуваються змагання з різних видів спорту, покликані допомогти студентам розкрити свої приховані здібності. Цього разу ми вирішили провести турнір з настільного тенісу, який наразі перебуває на останній стадії.
Фінальний раунд змагань відбудеться 18 квітня у холі університету. У протистоянні зійдуться кращі майстри ракетки із лав студентів МНТУ та Коледжу, що пройшли відбіркові стадії і тепер змагатимуться за головний приз і титул найкращого тенісиста...

У пошуках естетичних вражень: першокурсники МНТУ відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

17.03.2018 18:52

«Музей має бути не лише зібранням раритетів та взірців, але водночас і школою, і храмом, і священним місцем, куди мусять стікатися всі для вивчення прекрасного і поклоніння красі - щоб потім, у житті, любити і шанувати красу», - саме такою бачив роль заснованих ним музеїв Богдан Ханенко. Завітавши на екскурсію до Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, студенти МНТУ мали змогу переконатися - слова видатного українського мецената, благодійника та колекціонера витворів мистецтва, вимовлені на початку 20 століття, актуальні і зараз.

Детальний огляд експозиції дав можливість першокурсникам нашого коледжу та Університету  на власні очі побачити вражаюче поєднання краси та історії. Адже саме тут представлена найбільша колекція європейського та азіатського закордонного мистецтва у нашій країні: близько 2 тисяч експонатів - від давніх часів, через середньовіччя та епоху Відродження до періодів бароко та класицизму. І серед них - абсолютно унікальні речі: давньоєгипетські раритети, візантійські ікони 6-7 сторіччя та величезна колекція китайського живопису, що охоплює його розвиток від далекого 15 до близького нам 20 століття. Студентів не могла не зачарувати атмосфера старовинного маєтку, у інтер'єр якого майстерно вписані картини іспанських та французьких майстрів, східні гравюри, європейська кераміка та фаянс. Експозицію організовано за принципом історизму: він передбачає відтворення у залах музею духу та стилю різних мистецьких епох. Саме таким бачила створений ними музей родина Богдана та Варвари Ханенків, і саме таким чином його було сплановано та оздоблено під час останньої реставрації. Про це також ішлося у розповіді екскурсовода. Ця розповідь, цікава та інформативна, стала для студентів своєрідним променем ліхтарика, що висвітлював найцікавіші аспекти, щедро даруючи несподівані факти з історії європейського та азіатського мистецтва, історії України та історії самого Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків - трьох тем, що насправді  тісно переплетені між собою.

День відвідування музею став днем яскравих вражень, адже студентам вдалося побачити єдині в Україні полотна Дієго Веласкеса, всесвітньо відомі офорти Гойї з серій «Лихоліття війни» та «Капрічос», старовинну китайську та легендарну мейсенську порцеляну і не тільки. Усі ці витвори мистецтва говорять мовою чистої краси, однаково цікавою і зрозумілою молодим людям, що зараз опановують у стінах МНТУ та Коледжу МНТУ англійську філологію, економіку та менеджмент. Нові знання та естетичні враження ніколи зайвими не бувають - і коли ще здобувати їх, як не у продуктивні студентські роки!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ