Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

У пошуках естетичних вражень: першокурсники МНТУ відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

17.03.2018 18:52

«Музей має бути не лише зібранням раритетів та взірців, але водночас і школою, і храмом, і священним місцем, куди мусять стікатися всі для вивчення прекрасного і поклоніння красі - щоб потім, у житті, любити і шанувати красу», - саме такою бачив роль заснованих ним музеїв Богдан Ханенко. Завітавши на екскурсію до Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, студенти МНТУ мали змогу переконатися - слова видатного українського мецената, благодійника та колекціонера витворів мистецтва, вимовлені на початку 20 століття, актуальні і зараз.

Детальний огляд експозиції дав можливість першокурсникам нашого коледжу та Університету  на власні очі побачити вражаюче поєднання краси та історії. Адже саме тут представлена найбільша колекція європейського та азіатського закордонного мистецтва у нашій країні: близько 2 тисяч експонатів - від давніх часів, через середньовіччя та епоху Відродження до періодів бароко та класицизму. І серед них - абсолютно унікальні речі: давньоєгипетські раритети, візантійські ікони 6-7 сторіччя та величезна колекція китайського живопису, що охоплює його розвиток від далекого 15 до близького нам 20 століття. Студентів не могла не зачарувати атмосфера старовинного маєтку, у інтер'єр якого майстерно вписані картини іспанських та французьких майстрів, східні гравюри, європейська кераміка та фаянс. Експозицію організовано за принципом історизму: він передбачає відтворення у залах музею духу та стилю різних мистецьких епох. Саме таким бачила створений ними музей родина Богдана та Варвари Ханенків, і саме таким чином його було сплановано та оздоблено під час останньої реставрації. Про це також ішлося у розповіді екскурсовода. Ця розповідь, цікава та інформативна, стала для студентів своєрідним променем ліхтарика, що висвітлював найцікавіші аспекти, щедро даруючи несподівані факти з історії європейського та азіатського мистецтва, історії України та історії самого Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків - трьох тем, що насправді  тісно переплетені між собою.

День відвідування музею став днем яскравих вражень, адже студентам вдалося побачити єдині в Україні полотна Дієго Веласкеса, всесвітньо відомі офорти Гойї з серій «Лихоліття війни» та «Капрічос», старовинну китайську та легендарну мейсенську порцеляну і не тільки. Усі ці витвори мистецтва говорять мовою чистої краси, однаково цікавою і зрозумілою молодим людям, що зараз опановують у стінах МНТУ та Коледжу МНТУ англійську філологію, економіку та менеджмент. Нові знання та естетичні враження ніколи зайвими не бувають - і коли ще здобувати їх, як не у продуктивні студентські роки!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ