Гаряча пора: 26 липня завершується прийом документів для вступу

26 липня о 18:00 закривається можливість реєстрації електронних кабінетів вступників. Тому тим, хто ще не встиг подати документи, варто поспішити.
Нагадуємо, що згідно з Умовами вступу до ВНЗ у 2018 році, абітурієнти мають зареєструватись у системі за адресою ez.osvitavsim.org.ua, оформити електронну заяву та завантажити необхідні документи, серед яких скановані копії додатка до документа про повну середню освіта та фотографії 3х4см.
Після завершення термінів  реєстрації доступ до системи буде закрито і абітурієнти, що не подали заяву, не зможуть претендувати на вступ до ВНЗ, тому варто поставитись до цього питання серйозно.

Пізнай таємниці людської душі: МНТУ запрошує на навчання майбутніх психологів

Важко назвати хоча б одну сферу сучасного життя, де б не були потрібні високопрофесійні психологи: окрім наукової діяльності у обраній галузі, вони знаходять себе у десятках перспективних та добре оплачуваних спеціальностей на вітчизняному і світовому ринку праці. Саме тому список професій, які ви можете здобути  в МНТУ, цього року поповнюється ще й спеціальністю «Психологія»
Отримавши диплом психолога у МНТУ, ви можете легко розпочати кар'єрний шлях:
• психолога;
• викладача психології у вищих навчальних...

Невдовзі стартують вступні іспити до Коледжу

До уваги вступників! 15 липня розпочинаються вступні іспити, співбесіди та творчі конкурси для вступу до Коледжу МНТУ. Випробування проходитимуть для осіб, що мають базову середню освіту, і триватимуть до 22 липня.
Розклад випробувань ви можете дізнатись за посиланням.
Всі випробування проходитимуть у стінах університету за адресою: м. Київ, провулок Магнітогорський, 3 (метро Чернігівська).
Для кращої підготовки до вступних випробувань за обраною спеціальністю ми рекомендуємо вам ознайомитись із їх програмами...

Приєднуйтеся до нас: МНТУ тепер в Instagram

Повна соціальна відкритість - один з тих базових принципів, на яких у 21 столітті будується справжній університет європейського зразка. Тому, окрім надання якісних освітніх послуг, адміністративний колектив МНТУ також приділяє багато уваги оперативному інформуванню про те, що відбувається у стінах університету. Ми намагаємося завжди тримати студентів, абітурієнтів, викладачів, співробітників та інших зацікавлених персон у курсі останніх подій, пов'язаних з МНТУ. Окрім того, ми завжди відкриті до діалогу та повноцінного конструктивного спілкування з усіма, хто його прагне.
Саме тому  нещодавно до вже знайомих вам...

Розпочинається прийом документів для абітурієнтів із повною середньою освітою

12 липня розпочинається прийом заяв та документів для вступу до університету та Коледжу для абітурієнтів з повною середньою освітою, що вступатимуть на основі іспитів, співбесіди та творчих конкурсів (для Коледжу).
Абітурієнтам необхідно буде написати заяву та надати наступний пакет документів:
• чотири кольорові фотокартки формату 3 х 4 см;
• оригінал та копію документа, що посвідчує особу;
• оригінал та копію документу державного зразка про вже отриману освіту та додатка до нього;
• оригінал та копію сертифікатів ЗНО...

У пошуках естетичних вражень: першокурсники МНТУ відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

17.03.2018 18:52

«Музей має бути не лише зібранням раритетів та взірців, але водночас і школою, і храмом, і священним місцем, куди мусять стікатися всі для вивчення прекрасного і поклоніння красі - щоб потім, у житті, любити і шанувати красу», - саме такою бачив роль заснованих ним музеїв Богдан Ханенко. Завітавши на екскурсію до Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, студенти МНТУ мали змогу переконатися - слова видатного українського мецената, благодійника та колекціонера витворів мистецтва, вимовлені на початку 20 століття, актуальні і зараз.

Детальний огляд експозиції дав можливість першокурсникам нашого коледжу та Університету  на власні очі побачити вражаюче поєднання краси та історії. Адже саме тут представлена найбільша колекція європейського та азіатського закордонного мистецтва у нашій країні: близько 2 тисяч експонатів - від давніх часів, через середньовіччя та епоху Відродження до періодів бароко та класицизму. І серед них - абсолютно унікальні речі: давньоєгипетські раритети, візантійські ікони 6-7 сторіччя та величезна колекція китайського живопису, що охоплює його розвиток від далекого 15 до близького нам 20 століття. Студентів не могла не зачарувати атмосфера старовинного маєтку, у інтер'єр якого майстерно вписані картини іспанських та французьких майстрів, східні гравюри, європейська кераміка та фаянс. Експозицію організовано за принципом історизму: він передбачає відтворення у залах музею духу та стилю різних мистецьких епох. Саме таким бачила створений ними музей родина Богдана та Варвари Ханенків, і саме таким чином його було сплановано та оздоблено під час останньої реставрації. Про це також ішлося у розповіді екскурсовода. Ця розповідь, цікава та інформативна, стала для студентів своєрідним променем ліхтарика, що висвітлював найцікавіші аспекти, щедро даруючи несподівані факти з історії європейського та азіатського мистецтва, історії України та історії самого Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків - трьох тем, що насправді  тісно переплетені між собою.

День відвідування музею став днем яскравих вражень, адже студентам вдалося побачити єдині в Україні полотна Дієго Веласкеса, всесвітньо відомі офорти Гойї з серій «Лихоліття війни» та «Капрічос», старовинну китайську та легендарну мейсенську порцеляну і не тільки. Усі ці витвори мистецтва говорять мовою чистої краси, однаково цікавою і зрозумілою молодим людям, що зараз опановують у стінах МНТУ та Коледжу МНТУ англійську філологію, економіку та менеджмент. Нові знання та естетичні враження ніколи зайвими не бувають - і коли ще здобувати їх, як не у продуктивні студентські роки!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ