Усе тільки починається: вступна кампанія у МНТУ триває

Навчальний рік-2018 наразі вже розпочався, учорашні вступники-абітурієнти потроху освоюються у новій для них ролі студентів-першокурсників. Але навіть у середині вересня у вас ще є можливість стати одним з них та приєднатися до дружньої родини МНТУ. Ми нагадуємо - вступна кампанія в нашому університеті триває.
Якщо ви:
• вже маєте за спиною вищу освіту;
• отримали принаймні освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста;
• прагнете опанувати нову спеціальність або завершити навчання за старою...

Ваш шлях у велику науку: МНТУ чекає на нових аспірантів за спеціальністю 051 "Економіка"

Прагнете присвятити своє життя науці?
Не уявляєте свого майбутнього без кандидатського, а далі і докторського наукового ступеня?
Диплом магістра чи спеціаліста для вас не фінальна точка, а лише початок шляху?
Поглиблення знань у економіці - ваша мета?
Тоді саме вам ми з радістю повідомляємо - набір у аспірантуру МНТУ триває!
Вже майже 20 років наш університет присвятив створенню оптимальних умов для наукових розвідок та копіткої дослідницької праці у найактуальніших для сучасного світу галузях, підготовці фахових...

Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 500 грн. та 700 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Тепер ви студенти: МНТУ вітає першокурсників!

Урочиста і водночас невимушена атмосфера, щасливі обличчя, серйозні, спрямовані у майбутнє погляди, піднесений настрій, цілий вир думок і емоцій... Саме у такій обстановці 1 вересня у МНТУ відбулася посвята у студенти.
Педагогічний колектив та керівництво вітає вас! Ще вчора - школярів та абітурієнтів. А сьогодні - вже повноправних, хай і наймолодших, членів дружньої університетської родини МНТУ! Перший крок на поріг альма-матер - один зі знакових моментів життя. Ви вже зробили важливий вибір - визначилися з майбутньою спеціальністю. Хочеться вірити, що саме вона стане для вас сферою невтомного...

Від навчання - до практики: МНТУ вітає учасників курсу класичного масажу з його успішним завершенням

02.03.2018 09:21

У МНТУ тривав курс з класичного масажу. Навчання було справді захопливим та інтенсивним. Адже майстерно скомпонована викладачами насичена програма дозволила слухачам за доволі лаконічні строки у теорії та на практиці засвоїти усі техніки та прийоми класичного масажу, отримати вичерпні знання про нього. Практичні навички та знання, отримані під час курсу, допоможуть масажисту виробити індивідуальний підхід до кожного пацієнта: тактильно відчути проблемні місця на його тілі, зрозуміти глибинну суть проблеми та знайти ефективні засоби її вирішення серед різноманітних та різнобічних методик, зосереджених у рамках універсальної технології класичного масажу.

Курс масажу у МНТУ став для його слухачів справжньою інвестицією у своє майбутнє, вагомим фундаментом для успішної професійної діяльності.  Адже саме класичний масаж є, без перебільшення, тією базою, з якої розпочинається шлях професійного масажиста. Ці знання обов'язково стануть у нагоді фізіотерапевтам, ерготерапевтам та фахівцям з фізичної реабілітації, а також усім, хто прагне отримати корисні та потрібні знання про технологію класичного масажу. Оскільки у процесі курсу 90% часу приділялося саме прикладним заняттям, його випускники вже зараз можуть застосувати отримані знання на практиці.

Організатори курсів дякують за теплу та дружню атмосферу, конструктивний настрій та щире прагнення знань, бажають учасникам професійних успіхів та зростання. І звичайно, запрошують усіх бажаючих на наступні курси масажу, які обов'язково відбудуться у стінах МНТУ.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ