Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 500 грн. та 700 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Увага! МНТУ нагадує: вступникам до Коледжу варто потурбуватися про ID-картки

Справді гарячим літо робить не спека, а пора вступних іспитів. У вихорі підготовки до ЗНО, подання документів та хвилювань за своє майбутнє вступники часто забувають про різноманітні бюрократичні формальності. Керівництво Коледжу МНТУ турбується про тих, хто вже восени стане його новими студентами. І тому нагадує - для того, щоб пакет документів, необхідних для вступу на молодшого спеціаліста на основі 9-ти класів, був повним, вам обов'язково потрібен паспорт у формі ID-картки.
Отже, якщо після 9 класу ви вирішили не продовжувати навчання у рідній школі, а відкрити...

День відкритих дверей: МНТУ запрошує усіх бажаючих

• Сьогодні ви ще старшокласник, а вже улітку абітурієнт?
• Ще не визначилися, який з українських ВНЗ стане вашою альма-матер восени?
• Усерйоз обираєте університет, до якого варто вступати?
• Або ви - класний керівник 11-ого класу, що хоче допомогти своїм підопічним знайти саме той ВНЗ, що їм потрібен?
Тоді МНТУ чекає саме на вас! Кожного вівторка з 14.00 до 17.00 у нас - День відкритих дверей!
Особливо цікавим це буде для тих, хто планує пов'язати своє майбутнє з такими спеціальностями...

ЗНО з хімії у МНТУ - 13 червня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з хімії у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 13 червня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.
Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт!
Абітурієнти мають прибути до пункту за годину до початку тестування. Тестування розпочинається в...

Вступ без іспитів

Проспав ЗНО? Правильні відповіді втекли? Знання підвели? Зірки не склались?
Не біда!
Якісна вища освіта вищого зразка залишається доступною навіть без сертифіката Зовнішнього незалежного оцінювання! З МНТУ мрія про диплом та перспективну спеціальність стає реальністю за будь-яких обставин!
Підготовчі курси, Коледж, чи навіть навчання у престижному міжнародному університеті у Латвії стануть відповіддю на складне питання вступу до ВНЗ без сертифіката ЗНО!

Від навчання - до практики: МНТУ вітає учасників курсу класичного масажу з його успішним завершенням

02.03.2018 09:21

У МНТУ тривав курс з класичного масажу. Навчання було справді захопливим та інтенсивним. Адже майстерно скомпонована викладачами насичена програма дозволила слухачам за доволі лаконічні строки у теорії та на практиці засвоїти усі техніки та прийоми класичного масажу, отримати вичерпні знання про нього. Практичні навички та знання, отримані під час курсу, допоможуть масажисту виробити індивідуальний підхід до кожного пацієнта: тактильно відчути проблемні місця на його тілі, зрозуміти глибинну суть проблеми та знайти ефективні засоби її вирішення серед різноманітних та різнобічних методик, зосереджених у рамках універсальної технології класичного масажу.

Курс масажу у МНТУ став для його слухачів справжньою інвестицією у своє майбутнє, вагомим фундаментом для успішної професійної діяльності.  Адже саме класичний масаж є, без перебільшення, тією базою, з якої розпочинається шлях професійного масажиста. Ці знання обов'язково стануть у нагоді фізіотерапевтам, ерготерапевтам та фахівцям з фізичної реабілітації, а також усім, хто прагне отримати корисні та потрібні знання про технологію класичного масажу. Оскільки у процесі курсу 90% часу приділялося саме прикладним заняттям, його випускники вже зараз можуть застосувати отримані знання на практиці.

Організатори курсів дякують за теплу та дружню атмосферу, конструктивний настрій та щире прагнення знань, бажають учасникам професійних успіхів та зростання. І звичайно, запрошують усіх бажаючих на наступні курси масажу, які обов'язково відбудуться у стінах МНТУ.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ