Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

Поповнення у сім'ї МНТУ: вітаємо нових студентів

От і лишилася позаду гаряча та складна пора вступної кампанії-2018. Майбутні абітурієнти пройшли подолали перші непрості сходинки на шляху до дорослого життя: підготовка до ЗНО та його складання, обрання між десятками варіантів потенційно-цікавих ЗВО, зібрання повного пакету необхідних для вступу документів і врешті - очікування остаточного результату. Саме після нього у житті учорашніх школярів починається новий етап - тепер вони можуть з повним правом називатися студентами своєї alma mater. Останньою формальністю лишається наказ про зарахування, який підписує президент МНТУ Владислав Бугай...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 500 грн. та 700 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Наказ про зарахування підписано: Коледж МНТУ вітає нових студентів!

17 серпня президентом МНТУ Бугайом Владиславом Юрійовичем підписано наказ про зарахування в Коледж МНТУ вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти. Позаду складна та напружена вступна кампанія, від сьогоднішнього дня вчорашні абітурієнти стають повноправними студентами своєї майбутньої альма-матер.
Педагогічний колектив Коледжу МНТУ вітає вас з цією знаковою подією. Сьогодні ви робите перший крок по дорозі, що поведе вас до життєвого успіху та професійної самореалізації. Сьогодні ви отримуєте ключ до особливих дверей - дверей до справжнього...

Час настав: рейтингові списки вступників буде оприлюднено 13 серпня

Гаряча пора вступної кампанії добігає кінця, але серця абітурієнтів все ще продовжують битися у пришвидшеному ритмі.
Хто стане студентом, а кому доведеться покращувати свої знання, уміння і навички впродовж наступного року?
Хто вже 1 вересня стане на шлях здобуття якісної освіти європейського зразка?
Кого з сьогоднішніх абітурієнтів чекає перехід у новий статус студента, а з ним - захопливе життя і напруження навчального процесу?
Дізнаємось зовсім скоро!
Адже 13 серпня приймальна комісія університету...

«Ліга героїв»: фантомний бій

09.02.2018 20:27

Відчайдушне протистояння з лідером - так, без перебільшень, можна було назвати чергову гру МНТУ у рамках аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». Адже супротивник, команда «Фантоми», займав саме першу позицію у турнірній таблиці протягом майже всього турніру і демонстрував впевнену гру. Для команди МНТУ ж ця гра супроводжувалась особливим напруженням - дві поразки поспіль і хиткі позиції у верхній частині таблиці.

З перших хвилин наші хлопці далекоглядно спробували нав'язати динамічному супернику в'язку оборонну гру. І у першій половині зустрічі це закономірно принесло свої результати: 21:19 на користь МНТУ за результатами першої 10-хвилинки, та комфортні 42:37 перед великою перервою.

Корективи тренерського штабу суперника перетворили гру у третій чверті на справжні гойдалки з постійною зміною лідера. На жаль, з цього непростого слалому наші хлопці вийшли вже з відставанням у 2 очки - 53:55. А от останній період, на жаль, усе-таки став для МНТУ фатальним: «Фантоми» набрали обертів і спромоглися здобути значну перевагу у перші хвилини періоду, а решту часу просто захищали здобуті позиції.

Фінальна сирена зафіксувала чергову перемогу флагмана турніру - 67:73. А МНТУ, після третьої поспіль поразки, опускається на 8 позицію, відстаючи від лідерів на 4 перемоги. Попри це, боротьба продовжується, і у наступному матчі команда нашого Університету зіграє із колективом з нижньої частини турнірної таблиці - Bacardi.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ