«І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик...»: МНТУ вітає з Міжнародним днем рідної мови

Починаючи з 2000 року увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day). Це свято було запроваджене на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, його метою була визначена підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності.
Передісторія цього свята є зовсім не святковою. У цей день, 21 лютого, 1952 року у Пакистані відбулася демонстрація – люди, що розмовляли бенгальською, виступили проти того, що тогочасний уряд визнав урду єдиною державною мовою, хоча вона була рідною лише для 3% населення країни...

Битва за плей-офф: МНТУ-NRG проводить останній матч сезону

Останній тур групового раунду аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв» для команди МНТУ-NRG відзначався особливим напруженням, адже результати цієї гри визначали команду, яка продовжить змагання у плей-офф.
І МНТУ-NRG, і суперники, колектив «Бродяги», підходили до поєдинку з рівними показниками і рівним складом. Рівною, як показала сама гра, виявилась і ігрова форма команд. З самого початку зустрічі спортсмени розпочали гру від оборони, що призвело до нерезультативної першої чверті - 10:9 на користь наших суперників. Друга чверть пройшла у такій само напруженій боротьбі...

Герої не вмирають: Україна вшановує пам'ять Небесної сотні

Історія людства, на жаль, часто проходить під акомпанемент протистояння добра і зла. Від давніх мучеників за християнську віру до вчених, що загинули у вогнях мракобісся, від відважних борців за краще майбутнє до сучасних людей, що жертвують найцінніше заради свободи. Люди завжди були готові померти заради добра і справедливості. Не обійшлося, на жаль, без такого жертовного подвигу і в сучасній історії України.
Подвиг Героїв Небесної Сотні, котрі на початку 21 століття у центрі європейської столиці стояли на смерть заради майбутнього всієї країни, заради торжества справедливості, проти тоталітарного...

МНТУ запрошує до участі у науковій конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку»

До уваги молодих науковців, студентів та аспірантів МНТУ!
19 квітня 2019 року в університеті проходитиме III Міжнародна студентська науково-практична конференція «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку». Її організатори - Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених МНТУ, Студентська рада МНТУ та Кафедра ЮНЕСКО «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».
У рамках конференції працюватимуть...

Кілька теплих слів про любов: студенти МНТУ творчо відзначили свято кохання

Творчість і кохання завше були пов'язані між собою. Про це говорять психологи, це кожен з нас може відчути і на власному досвіді. Адже, коли ти закоханий або навіть просто перебуваєш у світлому і трепетному очікуванні тої самої любові, у твоїй душі може раптово прокинутися потужний творчий потенціал, бажання змінити світ, прикрасити його та додати яскравих барв.
Тому святкування Дня святого Валентина у МНТУ відбулося у яскравому, творчому форматі. Кожен з учасників продемонстрував, на який креатив він здатен і засвідчив, що в університеті наразі навчається творча молодь, що мислить свіже...

«Ліга героїв»: фантомний бій

09.02.2018 20:27

Відчайдушне протистояння з лідером - так, без перебільшень, можна було назвати чергову гру МНТУ у рамках аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». Адже супротивник, команда «Фантоми», займав саме першу позицію у турнірній таблиці протягом майже всього турніру і демонстрував впевнену гру. Для команди МНТУ ж ця гра супроводжувалась особливим напруженням - дві поразки поспіль і хиткі позиції у верхній частині таблиці.

З перших хвилин наші хлопці далекоглядно спробували нав'язати динамічному супернику в'язку оборонну гру. І у першій половині зустрічі це закономірно принесло свої результати: 21:19 на користь МНТУ за результатами першої 10-хвилинки, та комфортні 42:37 перед великою перервою.

Корективи тренерського штабу суперника перетворили гру у третій чверті на справжні гойдалки з постійною зміною лідера. На жаль, з цього непростого слалому наші хлопці вийшли вже з відставанням у 2 очки - 53:55. А от останній період, на жаль, усе-таки став для МНТУ фатальним: «Фантоми» набрали обертів і спромоглися здобути значну перевагу у перші хвилини періоду, а решту часу просто захищали здобуті позиції.

Фінальна сирена зафіксувала чергову перемогу флагмана турніру - 67:73. А МНТУ, після третьої поспіль поразки, опускається на 8 позицію, відстаючи від лідерів на 4 перемоги. Попри це, боротьба продовжується, і у наступному матчі команда нашого Університету зіграє із колективом з нижньої частини турнірної таблиці - Bacardi.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ