Вступна кампанія МНТУ 2021 року

Шановні вступники! 31 березня МНТУ організовує зустріч у форматі он-лайн на тему: «Вступна кампанія 2021».
Питання будуть збиратися до 12:00 31 березня 2021 року. А вже о 15:00 відповіді на запитання будуть надані відповідальним секретарем приймальної комісії Максимом Єрмаковим в прямому ефірі соціальної мережі Фейсбук.
Ми розуміємо, що вступна кампанія - це важливий етап у житті вступника та його батьків. Звідси - і велика кількість питань «що, де та як краще?». Саме тому прагнемо допомогти вам.
Для зібрання питань створена спеціальна анкетна форма, заповнення якої займе не більше 10 хвилин...

ЗВО «МНТУ» оголошує набір до аспірантури!

Запрошуємо молодих науковців розпочати навчання  в аспірантурі ЗВО «МНТУ» для здобуття третього освітньо-наукового рівня вищої освіти доктора філософії за спеціальністю 051 «Економіка» (денна та заочна форми навчання)
Освітній процес передбачає здобуття теоретичних знань, умінь, навичок та інших компетентностей, достатніх для продукування нових ідей, розв'язання комплексних проблем у галузі професійної та інноваційної діяльності, а також проведення власного наукового дослідження.
Прийом документів: з 01 березня по 31 березня 2021 року...

Нові надходження до розділу «SOFT SKILLS» електронної бібліотеки МНТУ

Незалежно від спеціальності вам знадобляться хоча б кілька «гнучких навичок».
Щоб домогтися успіху у професії, потрібно вміти добре ладити з колегами, клієнтами, менеджерами і керівниками.
Які soft skills розвивати, де використовувати і як прокачувати?
Відповіді на ці запитання ви знайдете у розділі «SOFT SKILLS» електронної бібліотеки.
Ми поповнили ЕЛЕКТРОННУ БІБЛІОТЕКУ новими виданнями з питань формування важливих «гнучких навичок», які допоможуть не загубитися в майбутньому...

Увага!

У рамках роботи з 01 по 03 березня 2021 року експертної групи для проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування" освітньої програми "Публічне управління та адміністрування" за першим рівнем вищої освіти, 02 березня 2021 року о 14.00 буде проводитись відкрита онлайн-зустріч з експертами, до якої запрошуються усі охочі.
Подключитися до конференції можна за посиланням Zoom:
https://us04web.zoom.us/
Ідентифікатор конференції: 770 1665 2676
Код доступу: zoom2021

Важлива інформація! В МНТУ підготовчі курси до ЗНО проходять в аудиторіях!

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити максимально ефективну підготовку до ЗНО з дотриманням усіх протиепідемічних заходів у приміщеннях навчального корпусу МНТУ!
В аудиторіях  МНТУ проведена розмітка розташування учасників освітнього процесу з дотриманням соціальної дистанції; проводиться посилена санітарна обробка;  обов'язковим є наявність дезінфікуючих засобів; на всіх входах та у місцях загального користування розміщені контейнери для збору використаних засобів; постійно проводиться інформування про профілактику інфекції.
Чекаємо вас в аудиторіях МНТУ!

МНТУ-2020: нові виклики та рішення!

30.12.2020 11:48

Ось і закінчується 2020 рік! Він для кожного запам'ятається по-різному! Для когось він був поштовхом до чогось нового, для когось результатом досягнутої мети... Але для усіх нас він став великим випробуванням: пандемія, довге перебування на дистанційному навчанні, карантинні заходи!

У цих умовах ми постійно працювали над тим, щоб кожен член родини МНТУ відчував увагу, підтримку, затишок і комфорт! Завдяки спільним зусиллям нам вдалося організувати дистанційне навчання так, щоб наша   студентська спільнота гідно опанувала знання за новою формою навчання, а злагоджена робота професорсько-викладацького складу МНТУ ще раз підтвердила високий рівень педагогічної майстерності! Для студентів нині дуже важливо, щоб навчальний заклад постійно був із ними на зв'язку, тому МНТУ з кожним із студентів підтримує контакт, а сучасні технології надають для цього безліч можливостей: усі моменти життя МНТУ постійно оприлюднюються на офіційному сайті МНТУ, навчання проводиться із використанням платформи G Suite for Education (з використанням сервісів Googe Classroom, Google Meet), інформаційна підтримка викладачів та студентів здійснюється фахівцями Центру дистанційної освіти.

Незважаючи на нові умови, ми прожили 2020 рік плідно, активно, цікаво! Ми жили, працювали у декількох форматах: очному, дистанційному та змішаному. За період 2020 року відбулась певна перевірка існуючих систем та можливостей МНТУ, а часом і їх переосмислення. Сьогодні можна з впевненістю сказати, що здобуття освіти у декількох режимах, у розумінні сучасної молоді, є необхідним атрибутом розвитку особистості.

Гордістю будь-якого навчального закладу є його учні, студенти! Цьогоріч в МНТУ отримали дипломи про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «бакалавр» і «магістр» 1092 молодих фахівців денної та заочної форм навчання та 137 молодших спеціалістів. А восени студентами МНТУ стали 529 молодих людей!

До важливих результатів 2020 року можна віднести проведення ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку» у дистанційному форматі, результатом якої став збірник тез. З гордістю хочеться відмітити студентів Фахового коледжу МНТУ, які достойно представили навчальний заклад у Фінансовому турнірі серед студентів коледжів, який організував Університет державної фіскальної служби України Міністерства фінансів України.

Різноманіття у студентське життя 2020 року внесли заходи, які були яскраві і водночас безпечні. Наші студенти зуміли показати свої таланти до Дня Святого Валентина під час підготовки дошки освідчень, газети «Ти - без мене не ти, я без тебе - не я» та у радіо-привітаннях, які звучали на перервах. Літературний вечір «Ти талановитий» відкрив нових зірок у родині МНТУ; для усіх жінок МНТУ студенти подарували відеопривітання, виставку газет та вітальних листівок зроблених своїми руками.

Завдяки спільним зусиллям нам вдалося розпочати 2020/2021 навчальний рік в онлайн-, офлайн- та змішаному форматах.

Студентське життя для наших першокурсників розпочалося цікавими подіями у стінах МНТУ з дотриманням усіх правил карантину: було організовано День знань, посвяту у студенти. У свою чергу, не забули студенти і своїх наставників - викладачів. До Дня працівників освіти першокурсниками було підготовлено святкову радіогазету «Для тих, чия професія від Бога», музичне привітання. Не залишились без уваги студентської молоді й історичні дати та державні свята. Студенти, разом з викладачами взяли участь у Всеукраїнському диктанті Національної єдності, запалили Свічки пам'яті, до Дня  Українського козацтва підготували музичне привітання та радіогазету. Наші першокурсники продовжили традицію колективу МНТУ, взявши участь у благодійній акції  «Ми з вами» з підтримки людей, що боряться з лейкемією.

Сьогодні, як ніколи, колектив МНТУ є згуртованим, мобілізованим та готовим до будь-яких викликів. Ми підготували наших першокурсників до різних варіантів навчання, забезпечили освітній процес поточного навчального року, тому завершуючи 2020 рік дистанційно ми з оптимізмом дивимось у майбутнє!

Наші студенти активно перейшли не тільки в онлайн-навчання, а й організацію цікавих онлайн-заходів, підготувавши челендж «Кроки до успіху в дистанційному режимі», створивши інстаграм сторінку «life.mntu» для студентів ЗВО «МНТУ». В режимі онлайн стартував конкурс на найкраще відео привітання з Новим роком.

Давайте разом розширювати горизонти!

З новими силами досягати успіхів та здійснювати свої мрії у новому році!

Ми тримаємо дистанцію але не відвертаємось один від одного!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ