Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Разом - у 2019-й: МНТУ вітає з Новим Роком!

01.01.2019 08:54

Ось і лишився позаду ще один річний відрізок часу - добігають його останні дні, а невдовзі відлік піде на години. Тому хочеться прямо зараз підбити різнобічні підсумки: чим саме минулий, 2018 рік, запам'ятався дружній родині МНТУ? Що ми встигли? Чого досягли? Чому раділи?

Життя кожного університету має свої, освітні цикли і ритми. Улітку ми, як і кожного року, проводжали у велике життя наших випускників. А восени гостинно зустрічали на порозі нове покоління студентів університету та Коледжу. Двері МНТУ цього року, як і усіх попередніх, завжди були гостинно відчинені для усіх охочих: ми проводили дні відкритих дверей, запрошували на наукові конференції та різноманітні круглі столи. Також представники МНТУ, тримаючи руку на пульсі професійної сфери, регулярно відвідували різноманітні заходи, організовані українською та міжнародною науково-освітньою спільнотою.

Міжнародна та міжуніверситетська співпраця тривала як ніколи активно: цього року було підписано угоди про співробітництво з Європейським соціально-технічним університетом (EUST), Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі та Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова. За кожним з цих документів - не лише зусилля обох сторін, але й величезні перспективи.

Як завше, 2018 рік у МНТУ минув під знаком спорту та киплячої, нестримної молодої енергії. Ми не лише палко вболівали за університетську баскетбольну команду у Лізі Героїв, але й щиро захоплювалися спортивними досягненнями наших студентів у пауерліфтингу, вільній боротьбі та інших видах спорту. Завдяки своєму Президенту Владиславу Бугаю наш університет долучився і до перемог, які прославили Україну на міжнародній арені спортивної риболовлі. Також цього року у МНТУ було проведено цілу низку студентських турнірів: студенти змагалися за званням кращих у настільному тенісі, футболі та шахах. Але не забували і про інші вектори розвитку гармонійної особистості: відвідування виставок, музеїв, театрів, творча самодіяльність та веселі святкові івенти завше були і лишаються невід'ємною частиною студентського життя МНТУ.

Маленьке, проте приємне досягнення: цього року до наших акаунтів у соціальних мережах ми додали сторінку у Інстаграмі та канал у Телеграмі. Підписуйтеся на них прямо зараз - і у наступному році будьте в курсі останніх новин та важливих подій університету.

Але беззаперечно найбільшою та найяскравішою подією року стало бучне святкування 25-річного ювілею МНТУ. І зараз, підбиваючи підсумки не лише року, що минає, але й чверті століття існування нашого університету, ми чітко бачимо - МНТУ впевнено крокує правильним шляхом, шляхом невпинного інноваційного розвитку. І у новий, 2019 рік один з перших приватних ЗВО України входить з великим багажем нових амбіційних планів. Ми продовжимо високо нести прапор європейської освіти на вітчизняних теренах, діяти на упередження, рости і вдосконалюватися разом з вами.

І сьогодні, коли по усій країні вже спалахують та затишно горять вогники новорічних ялинок, ми від щирого серця вітаємо усіх з Новим Роком.

Вітаємо усіх наших студентів. Колишніх, теперішніх і майбутніх, випускників та тих, хто наступного року завітає до МНТУ як абітурієнти. Пам'ятайте: ваша сила - у палкій молодості та незламній вірі у себе. Нехай наступного року ваші надії, сподівання та мрії обов'язково здійсняться, і кожен з вас стане ще на крок ближче до своєї мети - буде вона професійною чи особистою.

Вітаємо науково-педагогічний колектив університету та усіх його співробітників. Адже МНТУ - це ви. Ваша працьовитість, цілеспрямованість, професійний досвід, вміння та навички, креативне мислення та людське тепло та шляхетність - саме ті якості, завдяки наш університет вже 25 років лишається для його студентів та співробітників не просто холодною абревіатурою ЗВО, а й без перебільшення справжньою родиною - родиною МНТУ. Тому нехай наступного року у ваших родинах панує затишок, нехай усіх вас за святковим столом зігріє своїм теплим крилом добробут, нехай траєкторія вашого життя дасть вагомі приводи для спокійної впевненості у завтрашньому дні. Але водночас хай новий, 2019 рік, принесе у своєму мішку з подарунками кілька добрих сюрпризів.

Вітаємо усіх співгромадян нашої великої країни! Нехай наступний рік стане для нас усіх роком справжнього талану, роком широкої привітної посмішки, яку подарує нам Фортуна. Адже везіння та удача зараз потрібні як кожному з нас, так і нашій державі. Так само як міцний витривалий дух та наснага. Події, що зараз відбуваються навколо нас, входять у історію незалежної України, - тож будьмо гідними сучасниками для них.

З Новим Роком! Щастя! Добра! Любові! Злагоди!

У 2019 - разом з МНТУ!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ