Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Христос Народився! Славімо Його!

25.12.2018 08:35

Сьогодні ми, українці святкуємо Різдво Христове. І вже другий поспіль рік на офіційному, державному рівні робимо це за григоріанським календарем. Відтепер різдвяні свята у об'єднаній новітній Україні тривають з 25 грудня по 7 січня. Українські католики, протестанти, православні та представники інших християнських конфесій наразі мають свою, офіційно визнану дату. У цей день вони слухатимуть урочисту нічну літургію, виглядатимуть першу зірку на нічному небі у Святвечір, куштуватимуть кутю та 12 страв. А зранку занурюватимуться у вир бурхливого святкування з колядками, вертепами та іншими веселощами, що промовляють до серця кожного, хто належить до української культури.

Україна - світська держава. Але Різдво, так само як і Великдень, також має певний контекст та значення і для людей, що не ідентифікують себе ані з релігією, ані з церквою. Кожного року у цей день народжується Христос. А значить - для всіх та кожного у цьому світі народжується надія на краще, віра у людство та людяність,  любов до ближніх. Це - світле свято, звернене до майбутнього. Той день, коли ми, разом з Йосипом, Марією, волхвами та пастухами, святкуємо день народження Спасителя світу. Не думаючи про те, що у цього зворушливого немовляти попереду втеча до Єгипту, дорослішання, проповіді, що створять абсолютно нову релігію, тріумфальний в'їзд до Єрусалиму, зрада Йуди та страшна, велична містерія смерті та воскресіння.

Таким є контекст свята у колективній свідомості людей, що належать до європейської культури, - тієї спільноти, до якої зараз ми, українці, знову повертаємося після багатьох років поневірянь. Образ зірки, що вела мудреців-волхвів зі Сходу до юдейського Віфлеєму, знаходить відгуки та паралелі у історії нашої держави. Нашою провідною зіркою, яскравим дороговказом багато століть була не лише омріяна Україна - незалежна, соборна та самостійна, але й повернення нашого народу до втраченої у 17 столітті європейської приналежності. І зараз, святкуючи перше Різдво після створення Православної Церкви України, ми просто не можемо не згадати про той шлях, який подолали, йдучи  до мети.

Сьогодні, 25 грудня, МНТУ щиро вітає усіх вірян, які святкують Різдво за григоріанським календарем та західним обрядом. Нехай цього року і кожен рік святковий день випромінює для вас тепло і світло -наче свічка, поставлена перед іконою Богородиці та немовляти Ісуса. Нехай у вашій душі не згасає віра. Нехай ваша господа сповниться добробутом, а серце - любов'ю. Нехай ваші вчинки і вчинки людей поруч з вами завше будуть сповнені духом того християнства, яке проповідував Ісус Христос,- найгуманістичнішої релігії світу.

Христос Народився! Славімо Його!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ