ВАЖЛИВО! Шановні учасники освітнього процесу! У другому семестрі (третя чверть) МНТУ продовжує навчання студентів у дистанційному режимі!

У зв'язку із підвищеними ризиками поширенням епідеміологічної ситуації, пов'язаної із коронавірусом COVID-19,  навчальні заняття та контрольні заходи у всіх здобувачів вищої та фахової передвищої освіти денної та заочної форм навчання МНТУ у третій чверті відбуватимуться з використанням технологій дистанційного навчання, згідно розкладу, оприлюдненому на офіційному сайті МНТУ.
Інформаційна підтримка викладачів та студентів МНТУ здійснюється фахівцями Центру дистанційної освіти (email: distance.learning@istu.edu.ua)...

Раді повідомити вам, що в нашому університеті з’явилася вільна вакансія - Інженер з охорони праці

Які вимоги до претендентів?
- повна вища освіта відповідного напрямку підготовки;
- стаж роботи за професією інженера з охорони праці не менше 1 року;
- знання нормативної бази;
- досвід роботи зі стандартами OHSAS 18001:2010
Що буде входити до основних обов’язків?
1. Здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, правил, стандартних норм, положень інструкцій з охорони праці, виробничої санітарії.
2. Взаємодія з контролюючими органами...

ВІТАЄМО ПРЕЗИДЕНТА ЗВО «МНТУ» БУГАЯ ВЛАДИСЛАВА ЮРІЙОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановний Владиславе Юрійовичу!
Від усієї освітянської родини МНТУ прийміть сердечні вітання з нагоди ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!
Бажаємо міцного здоров'я на довгі роки, благополуччя, миру, невичерпного життєвого оптимізму, прихильності долі та нових творчих успіхів.
Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена новими досягненнями і перемогами! Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе...

Career Hub запрошує тебе на безкоштовний онлайн-тренінг!

Career Hub та програма «Мріємо та діємо» запрошують студентів МНТУ на безкоштовний онлайн-тренінг «Автостопом по кар’єрі в телекомунікаціях». Мета тренінгу – допомогти молоді розібратись у кар'єрних напрямах і професіях телекому.
На тренінгу ви дізнаєтеся:
- як визначити свої здібності та сильні сторони;
- як розібратись із кар’єрними напрямами в телекомуні;
- як вибрати професію своєї мрії;
- як почати кар’єру в провідних телекомунікаційних компаніях України
22 січня 2021 року, з 17:00 до 19:30. У форматі...

МНТУ вітає вас зі священним та чарівним святом - Хрещенням Господнім!

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
У цей чудовий і божественний день хочеться побажати кожному дому миру, доброти, чесності та справедливості. Нехай Хрещенські морози вас підбадьорять і загартують. В це свято варто відпустити все погане і змити гріх святою водою. З Хрещенням Господнім вас!

МНТУ - 25! Запрошуємо на загальноуніверситетській футбольний турнір

07.11.2018 13:15

Листопад -  місяць, коли природа потихеньку впадає у зимову сплячку. А от студентське життя у стінах МНТУ навпаки - стає як ніколи бурхливим та інтенсивним. Адже цього року наш університет готується до святкування важливої дати - 25-річного ювілею. Саме тому у листопаді-2018 сумувати буде ніколи: заплановано цілу низку різноманітних культурних, спортивних та розважальних заходів на будь-який смак. І кожен студент може узяти у них участь. Або активно вболівати за тих, хто братиме участь.

Першою ластівкою серед таких заходів стане загальноуніверситетський футбольний турнір, присвячений 25-річчю МНТУ. І вже 8 листопада о 15:00 розпочнуться змагання між командами студентів коледжу МНТУ. А 15 листопада, так само о 15:00, розпочнеться другий етап турніру, і на поле вийдуть команди, укомплектовані вже студентами університету.

Футбольне протистояння обіцяє бути напруженим і яскравим, адже МНТУ вже 25 років славиться енергійною студентською молоддю. І не лише тією, що навчається у коледжі за спеціальністю «Фізична культура і спорт». У нашому університеті майбутні філологи, фінансисти, менеджери, економісти, комп'ютерники, правники, екологи та інженери нафтогазової справи примудряються успішно поєднувати продуктивне навчання та підкорення нових спортивних вершин. За прикладами ходити далеко не треба: у МНТУ навчаються вправні тенісисти, визнані майстри з вільної боротьби та стрільби з луку.

Отже, турнір розпочинається вже у цей четвер. У вас ще є можливість приєднатися до команд або до лав уболівальників, що їх підтримують. Поспішайте, адже переможці турніру назавжди впишуть себе у історію рідного університету.

Приходьте! Буде весело!

Святкуймо 25-річчя МНТУ разом!


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ