Баскетбольна музика «Ліги героїв»

У суботу, 15 грудня, команда нашого університету МНТУ-NRG завершить баскетбольний рік. Суперником наших хлопців стане колектив V Label Music Band - номінальний аутсайдер ліги. Про цю команду можна сказати одне - хлопці грають у баскетбол для задоволення. За останні два сезони V Label рідко залишає останній рядок турнірної таблиці, команда  мало забиває і багато пропускає. Розслаблятись, щоправда, теж не можна: попередні ігри V Label Music Band провели на гідному рівні і показали, що недооцінка суперника може боляче відобразитись у таблиці змагань.
Загалом, гарний шанс для МНТУ-NRG завершити рік на мажорній ноті і зробити прихильникам...

Справжній трилер у «Лізі героїв»

У недільному матчі проти одного з претендентів на перші місця у таблиці «Планета баскетбол» команда нашого університету продемонструвала, можливо, найбільш захопливу гру у цьогорічних змаганнях. Спочатку гра для МНТУ-NRG вийшла геть невдалою - у середині першого періоду спортивна агресія «Планети» легко перетворилась на, здавалось би, фатальну для МНТУ перевагу - 29:14 перед короткою перервою і 6 хвили без залікових балів для наших.
Та наші не здалися! Уже в наступному періоді відставання скоротилось до 5 очок - 46:41. Спрацювали індивідуальні проходи гравців і серія результативних триочкових кидків. Наприкінці третього періоду МНТУ-NRG спромоглися...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

МНТУ-NRG у «Лізі героїв»: гра «планетарного» значення

До Нового Року лишається зовсім небагато часу, а отже, добігають кінця і цьогорічні спортивні події. Так, у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв» теж залишається геть небагато турів. У наступному з яких наша команда МНТУ-NRG має пройти одне з останніх серйозних випробувань. 9 грудня, о 17:30 наші хлопці вийдуть на ігровий майданчик проти справді грізного суперника.
Наразі «Планета баскетбол» цілком реально претендує на нагороди у турнірі, поступаючись лідеру всього 2 очками. Жоден з матчів цього колективу не був для суперників легкою прогулянкою. Навіть потужний і досі непереможений W Power зумів...

Запальний баскетбол: МНТУ-NRG зіграли черговий матч у «Лізі героїв»

У неділю, 2 грудня, команда МНТУ-NRG зіграла матч проти колективу «Баски» у рамках 6 туру аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». З перших хвилин протистояння видалося запальним, адже обом командам необхідні були очки.
Мотивація гравців і відкритий атакувальний стиль обох команд призвели до короткої, але результативної «перестрілки» у першому періоді - обидва колективи грали без оборони, через що сирена зафіксувала рахунок 14:16 на користь «Басків».
А от друга частина зустрічі стала для команди МНТУ фатальною. Супротивник різко змінив тактику на...

Нам 25 років

Запрошуємо Вас до участі у круглому столі

«УНІВЕРСИТЕТ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ:

МІСІЯ, ПРОБЛЕМИ, ВИКЛИКИ»,

який приурочений до 25-річчя Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая»

Круглий стіл відбудеться 30 листопада 2018 року в м. Київ (Україна)

Напрями роботи круглого столу:

  • Університет як суспільний феномен світової цивілізації.
  • Сучасний університет: тенденції, моделі, стратегії розвитку.
  • Управління якістю університетської освіти: досвід та інновації.
  • Розвиток недержавних університетів в Україні: нормативно-правові, організаційні, психолого-педагогічні проблеми.
  • Сучасний освітній менеджмент в університеті: економічні та організаційні засоби реалізації в Україні, Європі, світі.
  • Університетська автономія, студентське самоврядування та захист прав студентів як складові демократизації сучасної університетської освіти.

Форма участі у круглому столі - очна і заочна.

Робоча мова круглого столу: українська

Місце проведення: м. Київ, провулок Магнітогорський, 3, конференц-зала МНТУ.

Початок роботи: 10 год. 00 хв.                    Початок реєстрації: 9 год. 00 хв.

Заявки до участі у круглому столі приймаються до 20 листопада 2018 р. на електронну адресу konf_mntu@ukr.net (форма заявки додається).

За результатами роботи круглого столу планується видання колективної монографії. До складу авторського колективу монографії запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, які досліджують проблеми розвитку вищої освіти та університетської науки. Обсяг розділу для монографії - до 1 друкованого аркушу.

Участь у круглому столі - безкоштовна.

Події до 25-річча:

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ