ЗНО з хімії у МНТУ - 13 червня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з хімії у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 13 червня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з географії у МНТУ - 11 червня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з географії у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 11 червня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

Давайте знайомитись: МНТУ запрошує у гості!

Відкритість та демократизм є одними з ключових принципів справжньої сучасної європейської освіти.
А отже - і принципів МНТУ. Саме тому двері нашого університету кожного дня відчинені для абітурієнтів та їхніх батьків. Не вагайтеся - а просто завітайте до приймальної комісії університету у будь який день, коли вам зручно.
Ми чекаємо на вас щодня з понеділка по п'ятницю - з 14:00 - 17:00.
За адресою - м. Київ, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська), кабінет 111.
Хочете дізнатися більше?
Телефонуйте за номерами (044) 360-47-07...

Приєднуйтеся до нас: МНТУ в Instagram

Повна соціальна відкритість - один з тих базових принципів, на яких у 21 столітті будується справжній університет європейського зразка. Тому, окрім надання якісних освітніх послуг, адміністративний колектив МНТУ також приділяє багато уваги оперативному інформуванню про те, що відбувається у стінах університету. Ми намагаємося завжди тримати студентів, абітурієнтів, викладачів, співробітників та інших зацікавлених персон у курсі останніх подій, пов'язаних з МНТУ. Окрім того, ми завжди відкриті до діалогу та повноцінного конструктивного спілкування з усіма, хто його прагне.
Саме тому  нещодавно до вже знайомих вам...

Нова радість стала: МНТУ вітає з православним Різдвом

06.01.2019 15:33

Вже кілька століть поспіль цього Святого вечора люди по усій Україні збираються за родинними столами, святкуючи одне з найбільших свят не тільки зимового, але й річного циклу. На столі - Дванадцять страв, на покутті - солом'яний дідух, на вулиці - радісні голоси колядників, а у серцях - щире віра у те, що наступний рік буде кращим від року, що минув. І віра ця - не марна. І цього року православне Різдво стало для нас особливим і, без перебільшення буде сказано, історичним. Адже ми уперше святкуємо його як держава, що має власну церкву. Віднині Православна церква України - визнана та повністю канонічно-незалежна від релігійних структур країни-агресора.

У європейській культурі Різдво вже давно переступило вузькі рамки релігійного свята, ставши святом родинним. Ця трансформація закономірна. Адже саме гуманізм християнства допоміг Європі, ідучи шляхом помилок та спроб, створити унікальну політичну та соціальну культуру, укорінену у повазі до прав людини, її свободи та можливості вільного вибору на користь усього, що не шкодить іншим. І це - саме ті цінності, до яких Україна наразі повертається після багатьох століть поневолення геть іншим, людиноненависницьким варварським світоглядом.

Сьогодні МНТУ від щирого серця вітає усіх вірян, які святкують Різдво за юліанським календарем. Нехай цього Святого вечора над кожною українською господою зійде яскрава зоря. І нехай цей світлий дороговказ, наче містичний магніт, приведе до кожного дому добробут, злагоду, родинну любов та затишок. Нехай життєдайні та лагідні промені Віфлеємської зорі світитимуть прямо у людські серця, аби пробудити у них найкраще - справжнє християнське, згідно з Ісусовими заповідями, ставленням до близьких, нестримне прагнення до духовного вдосконалення, шляхетну нетерпимість до зла та вміння вносити свій власний, хай на позір і невеликий вклад у боротьбу з ним. І нехай промені усіх зірок зіллються у один світлий і яскравий купол, який збереже та охоронить і кожного з нас зокрема, і нашу втомлену випробуваннями Батьківщину. Молімося за Україну, вірмо у неї, захищаймо її. І у це історичне Різдво заспіваймо разом відому колядку:

Ой ти, Царю, Царю, небесний Владарю,

Даруй літа щасливії сего дому господарю.

Даруй господарю, його господині,

Даруй літа щасливії нашій неньці Україні.

З Різдвом! Ісус народився!


GENERAL INFORMATION

Level of accreditation: IV

Form of study: full-time, part-time, by remote technology

Level of qualification: Junior Specialist, Bachelor, Specialist, Master

Military department:

Hostel:

Postgraduate education:

Postgraduate, doctoral:

Training courses for UPE:

OFFICIAL SOURCES