Вітаємо переможців I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 навчального року

20 березня 2019 року в МНТУ було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» та навчальних дисциплін: «Англійська мова», «Економіка підприємства», «Кримінальне право» та «Програмування й управління ІТ проектами».
Захід проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 року за № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та рішення Вченої Ради МНТУ від 29.01.2019 р.
Участь у І етапі Олімпіади взяли 29 студентів МНТУ...

23 березня 2019 року у стінах МНТУ відбудеться пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов

Зовнішнє незалежне оцінювання і досі залишається новою для України технологією, тому деякі випускники можуть мати труднощі із процедурою складання тестів. Щоб запобігти додатковому навантаженню на випускників, пов'язаному з цією процедурою, Міністерство освіти і науки України дозволяє проведення процедури пробного тестування.
Ознайомитись із особливостями складання тестів, на власні очі побачити документи і матеріали, що використовуються під час ЗНО, навчитись...

МНТУ запрошує до участі у науковій конференції «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку»

До уваги молодих науковців, студентів та аспірантів МНТУ!
19 квітня 2019 року в університеті проходитиме III Міжнародна студентська науково-практична конференція «Вища освіта - студентська наука - сучасне суспільство: напрями розвитку». Її організатори - Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених МНТУ, Студентська рада МНТУ та Кафедра ЮНЕСКО «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».
У рамках конференції працюватимуть...

Давайте знайомитись: МНТУ запрошує у гості!

Відкритість та демократизм є одними з ключових принципів справжньої сучасної європейської освіти.
А отже - і принципів МНТУ. Саме тому двері нашого університету кожного дня відчинені для абітурієнтів та їхніх батьків. Не вагайтеся - а просто завітайте до приймальної комісії університету у будь який день, коли вам зручно.
Ми чекаємо на вас щодня з понеділка по п'ятницю - з 14:00 - 17:00.
За адресою - м. Київ, провулок Магнітогорський 3 (метро Чернігівська), кабінет 111.
Хочете дізнатися більше?
Телефонуйте за номерами (044) 360-47-07...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Нова радість стала: МНТУ вітає з православним Різдвом

06.01.2019 15:33

Вже кілька століть поспіль цього Святого вечора люди по усій Україні збираються за родинними столами, святкуючи одне з найбільших свят не тільки зимового, але й річного циклу. На столі - Дванадцять страв, на покутті - солом'яний дідух, на вулиці - радісні голоси колядників, а у серцях - щире віра у те, що наступний рік буде кращим від року, що минув. І віра ця - не марна. І цього року православне Різдво стало для нас особливим і, без перебільшення буде сказано, історичним. Адже ми уперше святкуємо його як держава, що має власну церкву. Віднині Православна церква України - визнана та повністю канонічно-незалежна від релігійних структур країни-агресора.

У європейській культурі Різдво вже давно переступило вузькі рамки релігійного свята, ставши святом родинним. Ця трансформація закономірна. Адже саме гуманізм християнства допоміг Європі, ідучи шляхом помилок та спроб, створити унікальну політичну та соціальну культуру, укорінену у повазі до прав людини, її свободи та можливості вільного вибору на користь усього, що не шкодить іншим. І це - саме ті цінності, до яких Україна наразі повертається після багатьох століть поневолення геть іншим, людиноненависницьким варварським світоглядом.

Сьогодні МНТУ від щирого серця вітає усіх вірян, які святкують Різдво за юліанським календарем. Нехай цього Святого вечора над кожною українською господою зійде яскрава зоря. І нехай цей світлий дороговказ, наче містичний магніт, приведе до кожного дому добробут, злагоду, родинну любов та затишок. Нехай життєдайні та лагідні промені Віфлеємської зорі світитимуть прямо у людські серця, аби пробудити у них найкраще - справжнє християнське, згідно з Ісусовими заповідями, ставленням до близьких, нестримне прагнення до духовного вдосконалення, шляхетну нетерпимість до зла та вміння вносити свій власний, хай на позір і невеликий вклад у боротьбу з ним. І нехай промені усіх зірок зіллються у один світлий і яскравий купол, який збереже та охоронить і кожного з нас зокрема, і нашу втомлену випробуваннями Батьківщину. Молімося за Україну, вірмо у неї, захищаймо її. І у це історичне Різдво заспіваймо разом відому колядку:

Ой ти, Царю, Царю, небесний Владарю,

Даруй літа щасливії сего дому господарю.

Даруй господарю, його господині,

Даруй літа щасливії нашій неньці Україні.

З Різдвом! Ісус народився!


GENERAL INFORMATION

Level of accreditation: IV

Form of study: full-time, part-time, by remote technology

Level of qualification: Junior Specialist, Bachelor, Specialist, Master

Military department:

Hostel:

Postgraduate education:

Postgraduate, doctoral:

Training courses for UPE:

OFFICIAL SOURCES