Дозвольте вас обійняти: МНТУ вітає з Днем Обіймів

Світ навколо нас буде настільки привітними та дружніми, наскільки ми його таким зробимо. Сьогодні люди, які це розуміють, відзначають добре та зворушливе свято - День Обіймів.
Його історія розпочалася у 1986 році, коли американець Кевін Заборней почав активно рекламувати вигадане ним свято - Національний день обіймів. Дата 21 січня була обрана не дарма - на думку Кевіна, у проміжку між різдвяними та новорічними святами і Днем Валентина люди зазвичай пригнічені та перебувають у поганому гуморі. Закликаючи співвітчизників у цей день звертатися на вулиці до незнайомців із питанням...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Христос хрещається! МНТУ вітає зі святом Водохреща

Ось і добіг кінця веселий цикл зимових свят. Який, згідно української народної традиції, завершує свято Водохреща - воно ж Хрещення Господнє, Водосвяття чи Йордань.
Його важливість у бутті українського народу підкреслював так званий другий Святий Вечір. Увесь день напередодні Хрещення Господнього віряни тримають суворий піст, зовсім не вживаючи їжі. А увечері, після того, як на небі засяє перша зірка, сідають за стіл зі смачними, проте пісними стравами. З ранку на них чекає похід до найближчої водойми, де священик урочисто освячує воду у ополонці, що має форму хреста...

МНТУ у «Лізі героїв»: розпочинаємо баскетбольний рік

Свята минули, і настає час повертатись до повсякденних справ. Це стосується і команди МНТУ-NRG, що виступає у аматорському турнірі з баскетболу «Ліга героїв». Першим суперником наших хлопців у 2019 році стане команда «Фантоми», що наразі посідає знакову 6 позицію у турнірній таблиці. Саме це місце дозволяє пробитись до плей-офф турніру, тому є бажаним для команд із середини таблиці. Наша команда відстає всього на одне очко, а отже перемога дозволить нам наблизитись до мети.
За суто ігровими показниками «Фантоми» і МНТУ- NRG є дуже рівним колективами: у скарбничці наших суперників на 30 залікових балів більше...

Увага, правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Генеральний директор департаменту вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про...

Свята розпочинаються: МНТУ вітає з днем Святого Миколая

19.12.2018 13:46

Незважаючи на те, що зима найхолодніша пора року, саме зимові свята, певно, є найулюбленішими для більшості з нас. І у цьому немає нічого дивного: адже саме день Святого Миколая, Різдво та Новий Рік - саме той час, коли навіть найбільших скептиків та циніків овіває подих дитинства. Свято наближається - і ми, дорослі, мимохіть повертаємося серцем та думкою у дитинство, коли оселю наповнював чарівний запах ялинкової глиці, помаранчі видавалися найсмачнішими, а під подушкою та під ялинкою дивним чином з'являлися саме ті речі, про які ти мріяв протягом усього року.

19 грудня українці відзначають одне з найбільш зворушливих свят зимового циклу - день Святого Миколая. Незважаючи на очевидну передісторію, наразі у ньому лишилося зовсім мало яскраво релігійного забарвлення. Тепер це зазвичай родинне свято, яке дає можливість кожному з нас від щирого серця порадувати близьких - особливо найменших з них - подарунками, увагою та усіма можливими проявами своєї любові.

Також у день Святого Миколая допомагають тим, хто насправді потребує допомоги та підтримки: дітям-сиротам, дітям з багатодітних сімей чи дітям воїнів, що загинули у АТО. Проте не лише дітям, а загалом  - усім бідним та нужденним, незалежно від віку та передісторії їхньої скрути. Не дарма ця дата збігається з днем, коли світова спільнота відзначає Міжнародний день допомоги бідним.  Саме у цьому справді гуманістичний і у початковому сенсі християнський аспект цього свята. І займаючись анонімною благодійністю, ми наче наслідуємо єпископа Мирського Миколая. Адже він, витративши свій батьківський спадок, врятував трьох бідних сестер, підкинувши їм у вікно три вузлики із золотом - посаг, що давав їм можливість вийти заміж, а не впасти на суспільне дно, ставши повіями.

МНТУ вітає вас з днем Святого Миколая - цим добрим і світлим святом. Нехай у цей день ми від щирого серця подаруємо свою любов тим, хто її потребує. А Святий Миколай подарує навіть дорослим те, що їм найбільше потрібно. І цей його подарунок хай буде стимулом увесь наступний рік поводитися якнайкраще: з добротою, підтримкою та розумінням ставитися не лише до інших, але й до самого себе.

Також ми раді вам повідомити, що зимові свята у МНТУ розпочинаються прямо зараз.

19 грудня, о 16.00 ми запрошуємо усіх бажаючих на Новорічне свято!

Приходьте! Створимо святковий настрій разом!


GENERAL INFORMATION

Level of accreditation: IV

Form of study: full-time, part-time, by remote technology

Level of qualification: Junior Specialist, Bachelor, Specialist, Master

Military department:

Hostel:

Postgraduate education:

Postgraduate, doctoral:

Training courses for UPE:

OFFICIAL SOURCES