В МНТУ сьогодні незвичайне свято - сьогодні святкує свій день народження ректор нашого університету - Худолей Вероніка Юріівна!

Наша велика сім’я МНТУ щиро та від усього серця вітає Вас!
Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим керівником, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Якого всі люблять та поважають, бо повагу не купити ні за які гроші. Ми бажаємо Вам не тільки творчих успіхів і кар'єрного зростання, а й сімейного благополуччя і звичайного людського щастя.

Юний друже, пропонуємо тобі підготуватися до ЗНО разом з нами!

Ти і сам добре знаєш, що зовнішнє незалежне оцінювання - це одне із перших складних випробувань для майбутнього студента. А хто в підготовці допоможе краще, ніж справжні спеціалісти своєї справи? З нашими підготовчими курсами, можеш бути впевненим, що:
• Ти розширюєш свої знання зі шкільної програми, якісно готуєшся до здачі ЗНО та суттєво підвищуєш свій конкурсний бал для вступу у заклад вищої освіти;
• Курси підготовки до ЗНО на базі МНТУ - це не лише можливість здобути додаткові знання та систематизувати їх, а й психологічна адаптація до навчання у вищій школі...

Світла пам'ять

На Харьківщині сталася страшна авіакатастрофа, яка забрала не одне життя!
МНТУ висловлює свої глибокі співчуття сім’ям загиблих військових льотчиків та курсантів Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба.
Вічна пам`ять!

Вакансія

Ніяк не вдається знайти роботу не тільки для того, щоб заробити грошей, а й для "душі"? Вважаєте, що в наш час таке поєднання - нереальне? Ми доведемо Вам протилежне! Сьогодні в нашому МНТУ відкрита вакансія Завідувача  кафедри комп'ютерних наук та інженерії програмного забезпечення.
Які  ОБОВ'ЯЗКИ має Завідувач кафедри комп'ютерних наук та інженерії програмного забезпечення:
1. Управління навчальним процесом (планування, організація, мотивація, контроль); 2. Регулярно (не рідше одного разу на п'ять років) проходити різні форми підвищення кваліфікації;
ВИМОГИ до кандидата:
● науковий ступінь (з технічних або фізико...

Вакансія

Шукаєте цікаву роботу, на яку б ходили із задоволенням щодня? Бажаєте не тільки ділитися своїми знаннями, а й відкривати для себе нові можливості та горизонти? Тоді Вам точно необхідно стати невід'ємною частиною команди МНТУ! А в нас зараз якраз відкрита вакансія Доцента кафедри комп'ютерних наук та інженерії програмного забезпечення.
Що входе до ОБОВ'ЯЗКІВ?
1. Забезпечувати високий науково-теоретичний і методичний рівень викладання відповідної дисципліни.
2. Регулярно (не рідше одного разу на п'ять років) проходити різні форми підвищення кваліфікації...

Висновки експертної комісії

Результати проведення акредитації освітньої програми «Комп’ютерні науки» зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» другого (магістерського) рівня. Наказ МОН України від 11.07.2019 року № 977.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами акредитаційної експертизи напряму підготовки 6.030401 «Правознавство» галузі знань 0304 «Право» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №292-л від 16.04.2019р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами акредитаційної експертизи напряму підготовки 6.050101 «Комп’ютерні науки» галузі знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №184-л від 07.03.2019р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами первинної акредитації освітньо-професійної програми «Право» спеціальності 081 «Право» галузі знань 08 «Право» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково- технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №165-л від 04.03.2019р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами акредитаційної експертизи підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №2891-л від 07.12.2018р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами акредитаційної експертизи напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» галузі знань 0306 «Менеджмент і адміністрування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №1346-л від 18.06.2018р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Демократичне врядування в публічній сфері» спеціальності 074 (281) «Публічне управління та адміністрування». Наказ МОН України №271-л від 22.03.2018р.

Висновки експертної комісії МОН України за результатами проведення первинної акредитаційної спеціальності 5.05030403 «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховиш» освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Наказ МОН України №138-А від 05.02.2018р.

GENERAL INFORMATION

Level of accreditation: IV

Form of study: full-time, part-time, by remote technology

Level of qualification: Junior Specialist, Bachelor, Specialist, Master

Military department:

Hostel:

Postgraduate education:

Postgraduate, doctoral:

Training courses for UPE:

OFFICIAL SOURCES
HRLAW
Erasmus plus
Офіс трансферу знань
Образование в Украине
###OSVITACOMUA###
Міністерство освіти науки молоді та спорту України