Ваш шлях у велику науку: МНТУ чекає на нових аспірантів за спеціальністю 051 "Економіка"

Прагнете присвятити своє життя науці?
Диплом магістра чи спеціаліста для вас не фінальна точка, а лише початок шляху?
Поглиблення знань у економіці - ваша мета?
Тоді саме вам ми з радістю повідомляємо - набір у аспірантуру МНТУ триває!
Вже майже 20 років наш університет присвятив створенню оптимальних умов для наукових розвідок та копіткої дослідницької праці у найактуальніших для сучасного світу галузях, підготовці фахових викладачів для національної вищої школи та проведенню навчально-наукової роботи...

Наказ про зарахування підписано: Коледж МНТУ вітає нових студентів!

16 серпня президент МНТУ Бугай Владислав Юрійович підписав наказ про зарахування в Коледж МНТУ вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти. Позаду складна та напружена вступна кампанія, від сьогоднішнього дня вчорашні абітурієнти стають повноправними студентами своєї майбутньої альма-матер.
Педагогічний колектив Коледжу МНТУ вітає вас з цією знаковою подією. Сьогодні ви робите перший крок по дорозі, що поведе вас до життєвого успіху та професійної самореалізації. Сьогодні ви отримуєте ключ до особливих дверей - дверей до справжнього храму знань та дорослого, самостійного...

Поповнення у сім'ї МНТУ: вітаємо нових студентів!

От і лишилася позаду гаряча та складна пора вступної кампанії-2019. Майбутні абітурієнти пройшли подолали перші непрості сходинки на шляху до дорослого життя: підготовка до ЗНО та його складання, обрання між десятками варіантів потенційно-цікавих ЗВО, зібрання повного пакету необхідних для вступу документів і врешті - очікування остаточного результату. Саме після нього у житті учорашніх школярів починається новий етап - тепер вони можуть з повним правом називатися студентами своєї alma mater. Останньою формальністю лишається наказ про зарахування, який підписує президент МНТУ Владислав Бугай...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 400 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Вступ без ЗНО? - Це реально: МНТУ запрошує до міжнародної навчальної програми

Життя - непередбачуване. І не завжди усе в ньому іде так, як ми плануємо заздалегідь. Багато об'єктивних причин можуть змусити навіть талановитого та перспективного абітурієнта не скласти цьогорічне ЗНО.
Сучасний світ - динамічний. Той, хто це добре розуміє, не хоче даремно витрачати рік до наступної вступної кампанії. Адже його можна провести з користю, працюючи на перспективу  та навчаючись майбутній спеціальності за сучасними європейськими стандартами.
Не встигли чи не змогли скласти ЗНО цього року...

Висновки експертної комісії

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами акредитаційної експертизи напряму підготовки 6.030401 «Правознавство» галузі знань 0304 «Право» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №292-л від 16.04.2019р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами акредитаційної експертизи напряму підготовки 6.050101 «Комп’ютерні науки» галузі знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №184-л від 07.03.2019р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами первинної акредитації освітньо-професійної програми «Право» спеціальності 081 «Право» галузі знань 08 «Право» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково- технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №165-л від 04.03.2019р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами акредитаційної експертизи підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №2891-л від 07.12.2018р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами акредитаційної експертизи напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» галузі знань 0306 «Менеджмент і адміністрування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая». Наказ МОН України №1346-л від 18.06.2018р.

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Демократичне врядування в публічній сфері» спеціальності 074 (281) «Публічне управління та адміністрування». Наказ МОН України №271-л від 22.03.2018р.

Висновки експертної комісії МОН України за результатами проведення первинної акредитаційної спеціальності 5.05030403 «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховиш» освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Наказ МОН України №138-А від 05.02.2018р.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ