Ваш шлях у велику науку: МНТУ чекає на нових аспірантів за спеціальністю 051 "Економіка"

Прагнете присвятити своє життя науці?
Диплом магістра чи спеціаліста для вас не фінальна точка, а лише початок шляху?
Поглиблення знань у економіці - ваша мета?
Тоді саме вам ми з радістю повідомляємо - набір у аспірантуру МНТУ триває!
Вже майже 20 років наш університет присвятив створенню оптимальних умов для наукових розвідок та копіткої дослідницької праці у найактуальніших для сучасного світу галузях, підготовці фахових викладачів для національної вищої школи та проведенню навчально-наукової роботи...

Наказ про зарахування підписано: Коледж МНТУ вітає нових студентів!

16 серпня президент МНТУ Бугай Владислав Юрійович підписав наказ про зарахування в Коледж МНТУ вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти. Позаду складна та напружена вступна кампанія, від сьогоднішнього дня вчорашні абітурієнти стають повноправними студентами своєї майбутньої альма-матер.
Педагогічний колектив Коледжу МНТУ вітає вас з цією знаковою подією. Сьогодні ви робите перший крок по дорозі, що поведе вас до життєвого успіху та професійної самореалізації. Сьогодні ви отримуєте ключ до особливих дверей - дверей до справжнього храму знань та дорослого, самостійного...

Поповнення у сім'ї МНТУ: вітаємо нових студентів!

От і лишилася позаду гаряча та складна пора вступної кампанії-2019. Майбутні абітурієнти пройшли подолали перші непрості сходинки на шляху до дорослого життя: підготовка до ЗНО та його складання, обрання між десятками варіантів потенційно-цікавих ЗВО, зібрання повного пакету необхідних для вступу документів і врешті - очікування остаточного результату. Саме після нього у житті учорашніх школярів починається новий етап - тепер вони можуть з повним правом називатися студентами своєї alma mater. Останньою формальністю лишається наказ про зарахування, який підписує президент МНТУ Владислав Бугай...

Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 400 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

Вступ без ЗНО? - Це реально: МНТУ запрошує до міжнародної навчальної програми

Життя - непередбачуване. І не завжди усе в ньому іде так, як ми плануємо заздалегідь. Багато об'єктивних причин можуть змусити навіть талановитого та перспективного абітурієнта не скласти цьогорічне ЗНО.
Сучасний світ - динамічний. Той, хто це добре розуміє, не хоче даремно витрачати рік до наступної вступної кампанії. Адже його можна провести з користю, працюючи на перспективу  та навчаючись майбутній спеціальності за сучасними європейськими стандартами.
Не встигли чи не змогли скласти ЗНО цього року...

Що варто знати про систему BankID НБУ?

Нацбанк надав фізособам можливість отримувати дистанційно не лише адміністративні, а й банківські послуги (наприклад, відкриття рахунка).

З цією метою впроваджується механізм віддаленої ідентифікації клієнтів банків через систему BankID НБУ (далі - система BankID).

Відповідні зміни внесено до  Положення про здійснення банками фінансового моніторингу (далі - Положення) постановою Правління НБУ від
1 листопада 2018 року № 116 «Про затвердження Змін до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу»
.

Передбачено, що вперше ідентифікація фізособи має проводитися за її присутності одним з банків - учасників системи, і вже після цього ця фізособа зможе замовляти сервіси та послуги на сайті будь-якої компанії або банку, підключених до системи BankID.

Її ідентифікація проводитиметься дистанційно на рівні банків, у яких вона обслуговується (bank-to-bank).

Це, в свою чергу, дасть можливість клієнтам банків дистанційно відкривати рахунки без необхідності відвідувати відповідні відділення.

При цьому для надання банківських послуг обов'язковими умовами є виконання вимог фінансового моніторингу, а саме: проведення перевірки ідентифікаційних даних, отриманих з різних джерел (ЕЦП / кваліфікований цифровий підпис; система BankID; копії документів, завантажені на сайт надавача послуг та підписані ЕЦП клієнта).

Відповідальність за належне здійснення ідентифікації та вивчення клієнта відповідно до міжнародних стандартів та законодавства України покладається як на банк, який здійснив ідентифікацію, так і на банк, що використовує інформацію, отриману за допомогою засобів системи BankID.

Варто зазначити, що банк зобов'язаний забезпечити в своїй діяльності належне управління ризиками з метою запобігання використанню послуг, що він надає, для легалізації кримінальних доходів і фінансування тероризму.

Також, Нацбанк удосконалив порядок погодження відповідальних за здійснення фінансового моніторингу працівників банків.

Зазначені зміни в законодавстві щодо здійснення фінансового моніторингу  забезпечить врегулювання взаємовідносин між банками і Нацбанком при проведенні дистанційної ідентифікації суб'єктів звернення, розширить можливості для дистанційної ідентифікації та оновленням вимог до захисту інформації в системі BankID.

Поширені запитання, що можуть виникати про застосування системи BankID

Яку проблему вирішує BankID?

Проблему верифікації користувача через Інтернет. Щоб надати громадянину, скажімо, довідку, потрібно переконатися в тому, що це дійсно він. Якщо громадянин вибере верифікацію через BankID, він вводить логін/пароль свого інтернет-банку, проходить другий етап авторизації (наприклад, введення SMS-пароля) і таким чином підтверджує свою особу.

BankID - це українське ноу-хау?

Ні, ми вибудовуємо цю систему, рівняючись на вже реалізовані в Швеції, Фінляндії, Естонії та Латвії.

BankID буде єдиним способом верифікації?

Ні, це буде лише один зі способів верифікації. Наприклад, можна давати можливість верифікуватися через ЕЦП (щоправда, у фізичних осіб ЕЦП користується меншою популярністю, ніж банківські картки). У деяких країнах також використовують верифікацію через мобільних операторів, тому, можливо, і в нас з'являться ще якісь аналогічні способи.

Чому не можна для верифікації користуватися ІПН?

Тому що це небезпечно. Адже дізнатися про ІПН легко.

Як громадянин буде знати, що банки не будуть робити запитів у державні органи без його відома?

Буде передбачено систему логування, щоб ніхто не зловживав (за аналогією
X-Road в Естонії).

Хто буде на цьому заробляти?

Сервіс BankID зроблений на волонтерських засадах, як соціальна місія. Тому, для державних органів він є безкоштовним. З огляду на світовий досвід, для комерційних структур сервіс BankID є платним.

Інформацію щодо механізму дії та використання cистеми BankID можна отримати на сайті - https://bankid.org.ua/

* Матеріал сформований на основі діючого законодавства та офіційних інформаційних ресурсів станом на 08.11.2018.

Головний спеціаліст  Управління державної
реєстрації нормативно-правових актів,
правової роботи та правової освіти

Головного територіального управління
юстиції у місті Києві

Потапенко М. А.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ