Атестація з української мови для держслужбовців в МНТУ – за найнижчими цінами

Пройти атестацію з української мови, що є обов'язковою умовою роботи на державній службі, можна на базі МНТУ. Атестація передбачає усну та письмову частини і проводиться як у індивідуальному порядку, так і на загальних сесіях.
Раді повідомити, що проходження атестації у МНТУ коштуватиме учасникам найдешевше в Україні - 300 гривень, у разі бажання отримати посвідчення у день проходження  атестації - 600 грн. та 800 гривень, якщо атестацію необхідно пройти у індивідуальному порядку у будь-який день. Видача дублікату атестаційного посвідчення у разі його втрати...

ЗНО з української мови та літератури у МНТУ - 23 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з української мови і літератури у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 23 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

День пам'яті Юрія Миколайовича Бугая (1947–2003)

21 травня 2019 року виповнилося 16 років із дня смерті Президента Міжнародного науково-технічного університету (МНТУ), першого заступника Міністра освіти України, академіка Академії гірничих наук України, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, дійсного члена Міжнародної академії наук вищої школи, академіка Української нафтогазової академії, доктора технічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Юрія Миколайовича Бугая (1947-2003).

ЗНО з метематики у МНТУ - 21 травня

До уваги абітурієнтів, що складатимуть ЗНО з метематики у МНТУ! Цього року тестування проходитиме 21 травня за адресою м. Київ, провулок Магнітогорський 3.

Нагадуємо, що для участі у ЗНО із собою треба взяти оригінал документу, що посвідчує особу (та переклад документу для грамадян із іноземним поспортом), оригінал сертифікату ЗНО та персональне запрошення-перепустку. Увага! Дані  в усіх документах мають збігатися. Якщо у сертифікаті вказано серію паспорту, то для допуску до тестування необхідно показати саме паспорт...

16 травня 2019 року викладачі та студенти МНТУ долучилися до святкування Всесвітнього Дня Вишиванки!

День Вишиванки - найсамобутніше свято української культури, яке покликане зберегти та популяризувати традиції носіння національного одягу в повсякденному житті.
Свято стало чудовою нагодою для усього колективу навчального закладу одягти вбрання, яке завжди було потужним оберегом, невід'ємним носієм традицій та ілюстрацією патріотизму українського народу.

Програма стажування у США для фахівців у сфері енергоефективності

Програма стажування у США за темою «Енергоефективність – стратегічний пріоритет місцевої влади» у м. Київ, Київській та Житомирській областях Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок програми „Громадські зв’язки” (Community Connections Program) у м.Київ, Київській та Житомирській областях, яка передбачає 3-тижневе стажування у США.

Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях.

Для участі у програмі знання англійської мови не вимагається. Для участі в конкурсі запрошуються фахівці, які беруть участь у місцевому реформуванні бюджетів і впроваджують програми енергоефективності, освітяни, представники громадських організацій та медіа, а також інші фахівці, що працюють у даному напрямку.

Орієнтовна дата поїздки групи з 27 червня – 18 липня 2012 року.

Всі витрати покриваються програмою, окрім витрат, пов’язаних із виготовленням закордонного паспорта та подорожей територією України.

Презентацію програми ,,Громадські зв’язки” буде проведенов Києві 3 лютого о 10,30, за адресою провулок Георгіївський 7 офіс 408; у Житомирі 9 лютого о 12.00, за адресою: МГО «Сучасний формат», майдан Згоди, 6, Бізнес-центр «Ярмарок», 2-й поверх.

Останній термін подання анкет 28 лютого 2012 року.

Анкету можна подати у Житомирі протягом робочого тижня з 11.00 до 16.00 за адресою майдан Згоди, 6, Бізнес-центр «Ярмарок», 2-й поверх, МГО «Сучасний формат», тел. (0412) 46-10-86, або надіслати у Київський офіс програми за адресою: ГО «Інститут розвитку регіональної преси», пров. Георгіївський, офіс 408-409, Київ 01034, (кур’єром), тел. +380-67-217-9199.

Прочитати детальну інформацію про програму та скачати анкету можна на сайті irrp.org.ua/cc.html

Слідкуйте за нашою діяльністю та оголошеннями про програми у мережі Facebook та Twitter

Програма стажування у США для юристів

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок програми „Громадські зв’язки” (Community Connections Program) у Києві/Київська область, Чернігові/Чернігівська область, яка передбачає 3-тижневе стажування у США.

Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях.

Для участі у програмі знання англійської мови не вимагається.

До участі в конкурсі запрошуються: представники українських правозахисних організацій, студентських юридичних клінік, юридичних фірм, які надають безоплатні юридичні послуги соціально вразливим громадянам, працівники міністерств і відомств, управлінь соціальної політики тощо, досвідчені фахівці у сфері трудового, медичного права та права власності (напр., на землю, на житло тощо) – активні учасники процесу реформування системи надання правової допомоги в Україні.

Орієнтовна дата поїздки групи – червень 2012 року.

Всі витрати покриваються програмою, окрім витрат, пов’язаних із виготовленням закордонного паспорта та подорожей територією України.

Останній термін подання анкет: 21 лютого 2012 року.

Анкету можна подати у Чернігові протягом робочого тижня з 10.00 до 17.00 за адресою м. Чернігів, вул.Шевченка 5, кім. 404, ЧМГО "Молодіжний інформаційний центр", тел.(050)9548354, (093)6410299 , або надіслати у Київський офіс програми за адресою: ГО «Інститут розвитку регіональної преси», пров. Георгіївський, офіс 408-409, Київ 01034 (кур’єром), тел.(067)2179199.

Детальну інформацію про програму можна прочитати на сайті irrp.org.ua/cc.html

Слідкуйте за нашою діяльністю та оголошеннями про програми у мережі Facebook та Twitter.

Заробляй, подорожуючи!

Унікальна можливість подорожувати і при цьому добре заробляти, працюючи на круїзному лайнері. Графік майбутніх інтерв'ю з представниками круїзних компаній:

6-7 березня відбудеться інтерв'ю в Києві, яке проведе компанія Carnival Cruise Lines на позицію Receptionist.

Умови роботи:

 • З.П. - 1500 $ в місяць. Кандидат оплачує квиток тільки до місця посадки на лайнер. Усі наступні перельоти оплатить компанія.
 • Перший контракт на 8 місяців. Компанія також оплатить проживання, харчування та медичну страховку.
 • Тут потрібні хлопці з вільним знанням англійської мови.

Інформація про компанію і маршрути круїзних лайнерів Ви знайдете тут: www.carnival.com

23-27 квітня, 2012 компанія Harding Brothers планує провести співбесіду на позицію продавець консультант, касир в магазини Duty Free на круїзних лайнерах. Ця компанія співпрацює з такими відомими круїзними лініями як: Cunard Cruise Lines, Royal Caribbean, Celebrity Cruises і т. д.

Умови роботи:

 • зарплата $ 693 + бонуси від продажів. У середньому близько $ 1500.

 • контракт на 6 місяців.

 • компанія оплачує проживання та харчування, а також надає медичну страховку. На початку контракту кандидат летить за свій рахунок в Лондон для проходження тренінгу (1-2 тижні). Тренінги, проживання та харчування за рахунок компанії роботодавця. По закінченню робочого контракту кандидатам оплачують квиток до Лондона, звідки за свій рахунок вони прилітають назад до Києва.

harding-cruiseship.s15310919.onlinehome-server.info/index.aspx

У березні, 2012 р. компанія Carnival Cruise Lines планує провести грандіозне співбесіду на позицію Asst. Waiter. Дати і місце проводження співбесіди зараз уточнюються.

Умови роботи:

 • Зарплата $ 1200.

 • Компанія оплатить проживання, харчування та медичну страховку.

www.carnival.com

Кількість місць обмежена, та й часу до інтерв'ю залишилося не так вже багато, тому, якщо Вас цікавить ця робота, надсилайте своє резюме: workcruise@dont-want-spamhotmail.dont-want-spamcom , реєструйтеся на нашому сайті: www.Workcruise.com

Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародне співробітництво: стан та перспективи розвитку»

Міжнародний відділ Студентської ради НТУУ «КПІ» спільно із адміністрацією НТУУ «КПІ» запрошує всіх бажаючих взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародне співробітництво: стан та перспективи розвитку », яка буде проходити на базі КПІ  19-20 квітня 2012 року.

Метою конференції є обговорення актуальних проблем міжнародного співробітництва, визначення ролі міжнародних організацій та глобалізаційних процесів в економічному, політичному та екологічному розвитку нашої країни!

Протягом робочих днів конференції будуть розглянуті такі теми:

1. Роль міжнародних організацій в економічному, екологічному та політичному розвитку.

2. Вплив процесів глобалізації на економіку третіх країн.

3. Роль молодіжних об'єднань в питаннях міжнародного співробітництва.

Вимоги до оформлення тез:

1. Обсяг - 1 сторінка формату А4, інтервал -1.

2. Поля: верхнє, нижнє, ліве, - 2 см. Праве – 1 см.

3. Шрифт: Times New Roman, 12.

4. Назва повинна бути по центру та виділена жирними літерами.

5. Ім’я автора, університету, факультету та e-mail мають бути з лівого боку після назви.

6. Посилання на первинні джерела обов'язкові (до 4-х джерел).

Матеріали конференції повинні бути надіслані на conference.interkpi@dont-want-spamgmail.dont-want-spamcom до 25 березня 2012 рік.

Для виступу на конференції  вам необхідно підготувати презентацію в Microsoft Power Point (10-20 слайдів, обов’язково англійською мовою).

Порядок доповідей буде сформований Організаційним комітетом.

Участь у конференції для студентів міста Києва є безкоштовною!

Увага: пошук волонтерів

Організаційний партнер виставки "Освіта в Канаді" - компанія "Studentland" шукає волонтерів, які допомагатимуть у проведенні виставки «Освіта в Канаді», що дозволить вам отримати цікавий досвід участі в масштабному заході, дізнатися багато корисної та цікавої інформації про освіту за кордоном, а так само отримати практику спілкування з носіями мови.

26.02.12 - в Києві відбудеться виставка "Освіта в Канаді" - ексклюзивна подія, вперше організоване Посольством Канади в Україні.

Учасниками виставки "Освіта в Канаді" є 15 провідних канадських університетів, коледжів, шкіл та мовних закладів, якість програм яких визнано урядом Канади, і які пропонують широкий спектр освітніх ступенів з міжнародним визнанням.

Обов'язки: допомога учасникам виставки, спілкування з гостями та відвідувачами виставки.

Вимоги: вільна англійська, бажано участь в програмах культурного обміну; комунікабельність і хороші навички спілкування, а так само велике бажання і усвідомлення того, що ця робота не заради грошей, а заради одержання корисного досвіду.

Якщо ви живете / вчитеся в Києві - у вас є всі шанси стати волонтерами у вашому місті!!

Ваші резюме-заявки надсилайте на нашу електронну адресу: info@dont-want-spamwat.dont-want-spamua

(044) 239-19-19

(093) 271-43-47

(067) 505-62-34

(050) 701-34-98

Стипендії фонду Александра Фон Гумбольдта

У Європі та світі існує багато фондів та програм підтримки міжнародного співробітництва між університетами та інститутами, наукових колективів та окремих науковців з різних країн Євросоюзу. Одним з найбільш престижних є Фонд Aлександра фон Гумбольдта у Бонні: www.humboldt-foundation.de, який майже 60 років здійснює керівництво програмами фінансової підтримки досліджень у Німеччині  для вчених всіх спеціальностей з різних країн світу. За цей час ним було надано більше 24 тисяч персональних грантів та премій вченим вищої кваліфікації зі 130 країн світу, 44 з яких у подальшому стали лауреатами Нобелівської премії. Майже 180 вчених з України також стали лауреатами і отримали можливість проведення досліджень разом з їх німецькими колегами у різних університетах та наукових закладах Німеччини.

Пакет підтримки від Фонду Гумбольдта складається з таких головних програм:

 • програми для молодих вчених,
 • програми для досвідчених вчених,
 • програми для вчених вищого рівня, визнаних у світі.

Молоді вчені, які захистили дисертацію не більш ніж 4 роки тому, можуть подавати заяви на підтримку проведення наукових досліджень у Німеччині протягом від 6 до 24 місяців.

Молоді вчені, які захистили дисертацію не більш ніж 6 років тому та отримали видатні наукові результати, які представлені публікаціями у відомих міжнародних фахових журналах чи виданнях, можуть подавати заяви на премію Софії Ковалевської для проведення довгострокових наукових досліджень у Німеччині. Ця премія надається молодим вченим з усіх країн світу та усіх наукових напрямків.

Вченому, відзначеному премією Софії Ковалевської, на наступні п’ять років надається фінансова підтримка у розмірі 1.5 млн. євро для проведення наукових досліджень при німецькому університеті чи дослідницькому інституті. Ця премія розрахована на фінансування власної робочої групи і при цьому повинна покривати власні витрати лауреата на перебування у Німеччині.

Досвідчені вчені можуть подавати заяви на підтримку проведення наукових досліджень у Німеччині загальним періодом до 18 місяців, причому розділити термін свого перебування по роках на три частини. Це надає можливість керівникам лабораторій та тим, хто щойно здобув звання професора, розбудовувати міжнародну співпрацю з німецькими колегами, зберігаючи при цьому свою посаду та не потребуючи довготермінових відпусток.

Для вчених вищого рівня, які захистились менш ніж 18 років тому, Фондом Гумбольдта надається дослідницька премія Фрідріха Бесселя, відзначаючи при цьому попередні видатні наукові результати цієї творчої особистості. Лауреати премії запрошуються до Німеччини для проведення досліджень за власним науковим вибором у співпраці з іншими колегами на термін від півроку до року. Премія дотується сумою у 45.000 євро та надається за правилами номінування.

Крім того, для вчених вищого рівня надається також Гумбольдтівська дослідницька премія як визнання загального наукового внеску цього дослідника. Лауреати премії запрошуються до Німеччини для проведення досліджень за власним науковим вибором у співпраці з німецькими колегами на термін від півроку до року. Премія дотується сумою у 60.000 євро та надається за правилами номінування.

ІЦ DAAD у Києві

Telefon: +380 44 406 85 41

www.daad.org.ua

Програма транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна оголошує конкурс проектів

Міністерство регіонального розвитку Польщі оголошує конкурс проектів у рамках Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки.

Проекти у рамках конкурсу мають зосередитися на таких пріоритетах: сприянні розвитку інституційної та міжлюдської співпраці; зміцненні ініціатив місцевих громад.

Загальна мета цих пріоритетів – соціальна, наукова, освітня та культурна інтеграція прикордонних територій.

У конкурсі можуть взяти участь: неурядові та міжурядові організації, представники державного сектору та органів місцевого самоврядування та ін.

Загальний бюджет конкурсу проектів – 6,65 млн. євро.

Максимальний розмір коштів, що може бути наданий на реалізацію проекту, складає 900 тис. євро; мінімальний –  225тис. євро.

Останній термін подачі заявок – 14 червня.

Нагадаємо, що Програма транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна –це ініціатива ЄС, що реалізується у рамках Європейського інструменту сусідства і партнерства. Її мета – підвищення конкурентоздатності, розвиток транспортної інфраструктури, а також покращення рівня життя та екології прикордонних територій трьох держав.

Контакти

Більше інформації про Програму транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна можна знайти тут: www.pl-by-ua.eu/en.

Київський дебатний турнір «Освіта в Україні та Польщі. Огляд реформ»

Студія політичного глузду та Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL» за підтримки Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Головного управління освіти та науки м. Києва оголошують Київський дебатний турнір «Освіта в Україні та Польщі. Огляд реформ».

Турнір відбудеться 5 травня 2012 року за адресою: м. Київ, вул. Мельникова,36/1, приміщення Інституту журналістики

Про учасників:

До участі в дебатах запрошуються школярі 10-11 класів та студенти 3-5 курсів.

Про формат:

Формат дебатів – Парламентські дебати. Учасники турніру зможуть відчути себе представниками Уряду, або Опозиції. Деталі формату – в додатку (Посібник) до анонсу.

У дебатах можуть брати участь команди школярів та студентів (2 вікові категорії). Команда складається з двох чоловік.

Деталі формату ви зможете дізнатись на консультації 4 квітня, в переддень турніру.

Про тематику:

Команді потрібно підготувати короткий зріз інформації щодо вищої освіти в Україні та Польщі, а також по реформах у цій сфері.

Про реєстрацію:

Необхідно зареєструвати власну команду до 1 травня 2012 року за адресою: Oleksandra.Skyba@dont-want-spamgmail.dont-want-spamcom. Реєстраційна форма в додатку.

Додаткові питання за номером: 097-394-32-15, Олександра.

Про призи:

Призи для переможців: кращому спікеру дебатного турніру – поїздка до Польщі від UniverPL., кращим командам - сертифікати на участь у тренінгу «Ораторська майстерність» від Студії політичного глузду, а також безліч інших призів від організаторів та партнерів турніру.

Також на відкриття турніру чекаємо поважних гостей. Слідкуйте за новинами.

Директор з розвитку

Українсько-польського центру освіти "UniverPL"

Іван Капелюшник

mob. +(38) 067 863 25 90

www.univerpl.com.ua

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ