Які можливі варіанти вступу у ЗВО без здачі ЗНО?
Варіант 1 – Пройти усе-таки курс підготовки до ЗНО
Поглиблена програма вивчення загальноосвітніх дисциплін та багаторічна плідна співпраця з Українським центром оцінювання якості освіти (університет з 2008 року працює як пункт реєстрації та проведення ЗНО) допоможе Вам скористатися можливістю якісно підготуватися на підготовчих курсах до ЗНО 2017 за допомогою висококваліфікованих викладачів нашого університету та отримати статус студента. Упродовж 8-ми місяців Ви надолужите пропущене, набудете нових, вкрай необхідних знань та навичок, і без надмірних зусиль складете ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України, англійської мови, біології, фізики, хімії та географії.
Варіант 2 – Вступити до коледжу МНТУ
Після закінчення 11 класу школи, отримавши свідоцтво про повну загальну середню освіту, не склавши ЗНО, Ви маєте можливості:
- подати свідоцтво про базову загальну середню освіту про закінчення 9 класу і стати студентом першого курсу Коледжу МНТУ;
- подати свідоцтво про повну загальну середню освіту про закінчення 11 класу і стати студентом другого курсу Коледжу МНТУ за результатами вступних випробувань;
Наступний крок - продовження навчання в МНТУ за скороченою програмою підготовки бакалаврів.
Фахівець з дипломом «Кваліфікованого робітника», який не подолав бар'єр оцінювання у ЗНО, на основі наданого документа продовжити навчання може на 2 курсі Коледжу, а в подальшому здобути ступінь бакалавра, значно скоротивши загальний термін навчання.
Підготовка у Коледжі проводиться за такими спеціальностями:
- право;
- фінанси, банківська справа та страхування;
- менеджмент;
- фізична культура і спорт;
- нафтогазова справа;
- інженерія програмного забезпечення.
Варіант 3 – Взяти участь в українсько-латвійській програмі надання освіти
МНТУ та "Information Systems Management Institute"/ISMA/"Вища школа менеджменту інформаційних систем", місто Рига, Латвія.
Метою спільної навчальної програми "Управління підприємницькою діяльністю" є освоєння фундаментальних знань і вчить їх застосовувати в конкретних ситуаціях практичної підприємницької діяльності, дозволяючи випускникам стати компетентними і інноваційними підприємцями, роботодавцями і керівниками, готовими працювати в швидко мінливому середовищі в сучасному глобалізованому світі.
Головний напрямок навчальної програми "Інформаційні системи" - розвиток інтелектуальних інформаційних систем, що в свою чергу передбачає створення комп'ютерних систем навчання, розвитку об'єктно-орієнтованих систем управління даними, експертних систем, нейромережевих самонавчальних комп'ютерних систем на основі моделювання функцій штучного інтелекту і його практичного застосування.
Для вступу необхідно заповнити заяву та подати свідоцтво (атестат) про повну загальну середню освіту, копії закордонного паспорту та паспорт громадянина України.
Ви маєте можливість отримати два дипломи про вищу освіту - український і латвійський, або через рік продовжити навчання в МНТУ відповідно до обраної спеціальності.
Навчання проводиться за дистанційно-орієнтованими технологіями без виїзду з України.
Підготовка фахівців за латвійськими навчальними програмами бакалавра, що будуть продовжені в МНТУ, можлива за спеціальностями:
- фінанси і банківська справа;
- управління підприємницькою діяльністю;
- право і безпека в бізнесі;
- управління підприємницькою діяльністю в туризмі;
- інформаційні системи.
Спеціальності, доступні для вивчення за ступенем магістр:
- Управління підприємницькою діяльністю;
- Інформаційні системи;
Докладнішу інформацію можна отримати зв’язавшись з нами за телефоном, або надіслати повідомлення на сторінці зворотного зв’язку.
- Новини Про МНТУ
- Нам 25 років Абітурієнту
- Вступ без іспитів
- Курси підготовки до ЗНО
- Підготовка до магістерського ЗНО Атестація держслужбовцівКоледж
- Заочне навчання
- Дистанційне навчання
- Друга вища освіта
- Банківські реквізити
- Аспірантура
- Працевлаштування
- Вакансії Наукова діяльністьМіжнародна діяльністьДоступ до публічної інформаціїInternational Students Admissions
- Контакти
- Скринька довіри
- Зворотній зв’язок
Рівень акредитації: IV |
|
Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями |
|
Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр |
|
Військова кафедра: |
![]() |
Гуртожиток: |
![]() |
Післядипломна освіта: |
![]() |
Аспірантура, докторантура: |
![]() |
Курси підготовки до ЗНО: |
![]() |






